این PS5 را Miles Morales باعث می شود Gorgeously مورد فوتی و فوری برای 60 فریم در ثانیه


Illustration for article titled The PS5s Miles Morales Makes a Gorgeously Compelling Case for 60 FPS

تصویر: Insomniac Games

اگر شما از دست رفته آن را اوایل امروز Insomniac Games تایید از طریق توییتر که در آن آینده مرد عنکبوتی spin-off مارول مرد عنکبوتی: Miles Moralesخواهد شد قابل پخش بر روی پلی استیشن 5 در یک “اختیاری” 4K و 60 فریم در ثانیه و یا چه calls توسعه دهنده “حالت عملکرد.” برای کسانی از شما تعجب اگر این مورد خواهد بود که تریلر کاهش یافته و ماه گذشته در حال حاضر ما می دانیم. این احتمال وجود دارد که ray tracing یا دیگر GPU-فشرده اثرات غیر فعال خواهد شد برای رسیدن به این نرخ فریم در رزولوشن و گرافیک نمی شود در حال اجرا بر روی ultra با توجه به PC استاندارد. اما مدرن کنسول نیاز برای اجرای بازی روی 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه—در زمان جام مقدس از عملکرد گرافیکی—به نگه دارید تا با کامپیوتر خود همتایان

تبلیغات

این روزها 60 فریم در ثانیه ممکن است به نظر می رسد دو پاس اگر شما در حال آمدن از بازی های PC که در آن بودجه GPU شما می توانید بیش از 60 فریم در ثانیه در رزولوشن 1080p فوق العاده در اکثر بازی ها. اواسط محدوده کارت گرافیک می تواند شما را به 60 فریم در ثانیه در 4K اگر شما به نوبه خود پایین تنظیمات کافی است. و این درست 4K—بدون پوسته پوسته شدن آن چیزی است که کنسول های تاریخی انجام می شود با توجه به محدودیت های سخت افزاری و هنوز هم تنها قادر به ارائه 30 فریم در ثانیه.

تبلیغات

کاهش نرخ فریم به قدرت پردازش بیشتر به هر یک از قاب پس از این بازی بهتر خواهد شد در یک رزولوشن بالاتر—هنگامی که شما در حال ایستاده هنوز در بازی است. اما با هر دو PS5 و Xbox سری X ورزشی برخی از جدی سفارشی سخت افزار این زمان در اطراف مانند ray tracing-سازگار gpu ها کنسول به نظر می رسد به نزدیک شدن به اختتامیه که عملکرد فاصله با عدد.

تفاوت قابل مشاهده وجود دارد بین 30 فریم و 60 فریم در ثانیه. نگاهی به این ویدئو, برای مثال, که برجسته تعدادی از بازی های مختلف در حال اجرا در هر یک از دو نرخ فریم. بازی های در حال اجرا در 60 فریم در ثانیه ضبط بیشتر حرکات ظریف و در حالی که در حال اجرا و یا چرخش دوربین به دلیل آن را نشان می دهد و این بازیکن بیشتر فریم در یک ثانیه. این اجازه می دهد تا بازیکن را به طور دقیق با آنها چگونه حرکت ماوس یا کنترل کننده thumbstick. این امر به ویژه مهم برای اول شخص اکشن و مسابقه بازی.

دقت ممکن است موضوع بسیار برای مارول مرد عنکبوتی: Miles Moralesبسته به چه گیم پلی است اما 60 فریم در ثانیه را به حرکت به نظر می رسد بسیار نرم و صاف و واقع بینانه تر با کمتر تاری حرکت بیش از حد. و گرافیک در حال حاضر نگاه شگفت انگیز پس چرا خراب است که با یک بازی که اجرا می شود در 30 فریم در ثانیه? در اینجا یکی دیگر از تصویری است که نشان می دهد 30 فریم در ثانیه در مقایسه با 60 فریم در ثانیه: ببینید که چگونه به 60 فریم در ثانیه دایره حرکت می کند بیشتر هموار است و کمتر تاری? همین امر به تصویری بازی گرافیک.

بنابراین مایلز مورالس می توانید 60 فریم در ثانیه در 4K خواهد شد و دیگر بازی های جدید? یوبی سافت به تازگی گفت که Assassin’s Creed سالن پذیرایی خدای اودین را اجرا خواهد کرد در حداقل 30 فریم در ثانیه بر روی ایکس باکس سری X بود که طبعا ناامید کننده به شنیدن. “توسعه دهندگان همیشه باید انعطاف پذیری در چگونه آنها با استفاده از قدرت پس از یک استاندارد و یا مشترک 60 فریم در ثانیه است نه یک دستور” Xbox بازاریابی رئیس آرون گرینبرگ گفت: در توییتر در زمان.

تبلیغات

با وجود سرد و اخبار است که شما می توانید بازی مایلز مورالس در 60 فریم در ثانیه بر روی 4K, غذای آماده است که هنوز هم: چه نقطه از شعار ray tracing-capable GPU در کنسول خود را اگر شما نمی رسید که آرزو 60 فریم در ثانیه شیرین نقطه ؟ من می خواهم به جای رها کردن من به وضوح p 1440 یا 1080p اگر آن را به معنی یک نرخ فریم بالاتر. با توجه به مزایای یک نرخ فریم بالاتر من ترجیح می دهم که بازی اجرا نرم و صاف و هنوز هم نگاه زرق و برق دار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>