نسخه PS4 از “سایبرپانک 2077” خواهد شد کار بر روی PS5 در راه اندازی

Cyberpunk 2077
CD Projekt Red

CD Projekt Red تایید کرد که Cyberpunk 2077 خواهد بود به عقب compatibile در پلی استیشن 5. نسخه پلی استیشن 4 “را در PS5 در روز راه اندازی” این استودیو گفت. آن را قبلا ذکر است که Cyberpunk 2077 را پشتیبانی هوشمند مایکروسافت سیستم تحویل معنی ایکس باکس یکی از نسخه کار خواهد کرد در ایکس باکس سری X از پرش.

این که آیا شما آن را برای خرید PS4 یا Xbox One شما ارتقاء رایگان به نسخه بهینه سازی شده برای PS5 یا ایکس باکس سری X است که “استفاده کامل از نسل بعدی سخت افزار است.” شما ممکن است مجبور به صبر کنید مدتی به دیدن مجازی کیانو ریوز در تمام نسل بعدی شکوه ، در یک سرمایه گذار تماس پنج شنبه, CD Projekt Red نمی تواند با اطمینان بگوید که آیا آن را می خواهم که قادر به رول از به روز رسانی در 2021.

ناشر فقط با تاخیر اقدام-RPG ماجراجویی یک بار دیگر از سپتامبر تا نوامبر 19th, و اشاره کرد که آن را نیاز به زمان بیشتر برای مطمئن شوید که Cyberpunk 2077 با این نسخهها کار به عنوان هموار که ممکن است قبل از روز راه اندازی. آن را کمی مشخص نیست که آیا آن را به شما می رسند قبل یا بعد از PS5 و XSX منتشر می شوند — آنها هر دو از مدتی این فصل تعطیلات. اما هر زمان که هر دو کنسول نسل بعدی انتخاب و بازی ها در وحشی, شما در حال حاضر می دانم که شما می خواهید به بازی Cyberpunk 2077 در آن است.

در این مقاله: cyberpunk 2077, cyberpunk2077, ps4, پلی استیشن 4, playstation4, پلی استیشن 5, playstation5, ps5, xbox one, xboxone ایکس باکس سری x xboxseriesx, cd projekt red, cdprojektred عقب سازگاری backwardscompatibility, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>