پتی Qoobo رباتیک گربه دم بالش در دسترس برای قبل از سفارش در ژوئیه 30,

Petit Qoobo
Yukai مهندسی

در ژانویه ما برای دیدار با کوچکتر و قابل حمل تر از نسخه Qoobo گربه دم و بالش است که به درستی به نام Petit Qoobo. من مطمئن هستم نه تنها پمپاژ برای این نوع از عجیب و غریب, زیبا و دلفریب, ابزار, اما بسیار شبیه به آن برادر این دم wagging, ربات نیز طراحی شده به عنوان یک وسیله درمانی برای مردمی در ارشد مراقبت از امکانات و یا فقط هر کس نیاز به یک راحت همراه اما قادر به نگه داشتن حیوانات خانگی به دلایل مختلف می توان به آلرژی و یا اقامت در قوانین. با این نسخه جدید دم در پاسخ به صدا و همچنین لمس و شما حتی می توانید احساس واقعی ضربان قلب به علاوه ضعف “purring” از درون کرکی بدن.

امروز Yukai مهندسی اعلام کرد که از آن خواهد شد با استفاده از Indiegogo به بین المللی قبل از دستور برای Petit Qoobo. این کمپین را اجرا خواهد کرد از جولای 30th (این پنجشنبه) تا سپتامبر 28th و حمل و نقل آغاز خواهد شد در ماه دسامبر این سال است. قیمت را در محدوده از $60 تا 80 دلار با گزینه های رنگ از جمله رنگ خاکستری و قهوه ای و سیاه و سفید. در ضمن به طور منظم Qoobo با واقعی تر گربه دم نیز در دسترس خواهد بود برای $135 به جای آن از حد معمول $149 در صورتی که شما می خواهید را به هر دو گربه دم بالشتک صفحه اصلی.

Qoobo and Petit Qoobo

Yukai مهندسی

در ماه مه در پتیت Qoobo در حال حاضر مطرح 13.3 میلیون ین (در حدود $125,000 در آن زمان) از 1,300 حامیان در ژاپن است. با توجه به Yukai مهندسی مدیر عامل شرکت Shunsuke Aoki به COVID-19 شیوع در ژاپن کمک افزایش Qoobo محلی فروش, بنابراین او معتقد است این همان پدیده برای Petit Qoobo محلی کمپین crowdfunding.

“این crowdfunding موفقیت در ژاپن واقعا نشان می دهد که چگونه مردم به طور فزاینده ای تبدیل به روبات عاطفی برای راحتی و چگونه آن را تبدیل شدن به ‘عادی’ به ‘اتخاذ ربات ها به زندگی خود” Aoki گفت. “مردم نیز به نظر می رسد استقبال از این ربات انسان ارتباط بیشتر در حالی که در خود شده است.”

این شرکت با هدف به تکرار موفقیت های مشابه در خارج از ژاپن از طریق آن کمپین Indiegogo هر چند امیدوارم COVID-19 را تحت کنترل و قبل از پتیت Qoobo کشتی.

در این مقاله: qoobo پتی qoobo گربه دم بالش گربه دم کوسن, گربه, دم, ربات, درمان, درمانی, ربات, رباتیک, yukai, yukai مهندسی, اسباب بازی, عروسک, درمانی, درمانی ربات, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>