کامل بازی های PC مورد برای Rainbow Six Siege طرفداران


My personal photos feature far less smoke.

من عکس های شخصی از ویژگی های به مراتب کمتر دود.
عکس: NZXT

امروز NZXT, ساز, بازی رایانه های شخصی و بازی کامپیوتر و قطعات نشان داد که آخرین آن CRFT خط سفارشی limited edition سخت افزار. محدود به 500 قطعه در سراسر جهان CRFT 06 H510 محاصره یک نسخه بسیار ویژه از شرکت H510 مورد به خصوص برای طرفداران از Tom clancy’s Rainbow Six Siege. آنها به من یک به اتمام, به عنوان من مانند یک رنگین کمان شش فن.

تبلیغات

افرادی که من می دانم می دانم این است: من نمی توانم به اندازه کافی از آن شش رنگین کمان. من می خواهم به گرفتن همه آنها را و آنها را نگه دارید… از دشمن تیم ؟ نمی تواند نگه داشتن دست من از آنها. نه ؟ Dammit. خوب شاید من Rainbow Six عشق به اوج خود رسید و با وگاس و ماند در وگاساما من از این سری و بازیکنان خود را, و من می دانم که آنها احتمالا به درک جهنم از این مورد است.

این H510 یکی از NZXT محبوب ترین موارد است. جمع و جور ATX mid-tower case دارای شیشه پنجره در سمت چپ برای نشان دادن قسمتهای داخلی آن. کابل مدیریت گزینه های عالی هستند. آن را با می آید قابل نصب و استقرار براکت برای طرفداران و خنک کننده آب رادیاتور و راحت بکشید drive bays. آن را واقعا آسان مورد به قرار دادن با هم. در آن سه انبار رنگ H510 اجرا می شود در حدود $70. این CRFT 06 H510 محاصره نسخه هزینه $250به دلیل آن همه خاص است.

تبلیغات

برای یک, آن طرف پانل ها همه رنگ تا شبیه به بازی بپردازد. طرف با شیشه پانل های ورزشی دوست داشتنی مارون و خاکستری در دکوراسیون با رنگ لولا خیلی واقعی شما تلاش برای برابر غیر تاشو ورق فلز.

If your gaming room is an empty white void, the computer will look like this.

اگر بازی خود را اتاق خالی سفید درجه اعتبار ساقط کامپیوتر خواهد شد شبیه به این.
عکس: NZXT

در طرف دیگر ما باید اسلاید های چوبی با رنگ زرد تسمه و پرچ شده است. دیدن زرد X اسپری? می آید که با این مورد. من نمی باید به رنگ آن, هر چند که من آماده به.

I also lack barbed wire.

من نیز فاقد سیم خاردار.
عکس: NZXT

تبلیغات

آیا شما متوجه این آرم در مقابل این مورد ؟ این یک شش اما با یک تفنگ به جای یک سوراخ. رنگین کمان شش طرفداران تماس که sixgun. یا اگر نه آنها باید. که همان طراحی است که تکرار جذابیت همراه با هر مورد. همچنین می آید با یک NZXT جن—که ویژه آهنربا به سمت مورد استفاده برای مدیریت کابل—به شکل یک نقض شارژ.

به اندازه کافی بازاریابی زرق و برق عکس. NZXT دانستن من عشق بزرگ رنگارنگ sixes ارسال decked کردن مدل CRFT 06 H510 برای من برای قرار دادن دست من بیش از همه. من قلاب آن را روی میز می رود که بیش از من پزشکی تخت متصل شده برخی از کابل و سپس در زمان برخی از تصاویر. من انجام داده اند اما مادربرد آنها قرار داده در این سیستم تا به حال هیچ بی سیم, و من تا به حال هیچ سیم.

تبلیغات

We’re number 159!

ما تعداد 159!
عکس: مایک فاهی

در ابتدا ما باید صفحه فلزی صحت. این نشان می دهد که این واحد در خانه من که من ممکن است باید لیسید, است تعداد 159 از 500. باید NZXT این بازگشت و ارسال آن به یک مسابقه برنده و یا چیزی مطمئن شوید که آنها می دانند که این یکی شده است.

تبلیغات

اجازه بدهید با یک نگاه بهتر در این سیستم قسمتهای داخلی.

It’s hard to get a good shot when you are in a medical bed with the system one foot away.

آن سخت است برای گرفتن یک عکس خوب زمانی که شما در یک پزشکی تخت با سیستم یک پا دور.
عکس: مایک فاهی

تبلیغات

وای آره آنها انداخته Kraken Z-3 کولر پردازنده با ساخته شده است در صفحه نمایش LED. آن را بسیار شسته و رفته و گنگ به آن را ببینید در فرد نگه داشتن CPU سرد در بیشتر راه بیش از یک. در زیر وجود دارد که یک کارت گرافیک Nvidia Geforce RTX 2070 فوق العاده است که فقط فوق العاده. من نمی دانم اگر محاصره مناسب دارای این ویژگی پشتیبانی می کند اما من می دانم که وجود دارد مدها که در آن اضافه کنید و این دستگاه می تواند آن را انجام دهد. ما باید یک زن و شوهر از چوب رنگین کمان LED ram است که همیشه به خوبی ببینید. این همه قاب که به رنگ زرد روشن مدیریت کابل ، مشاهده تمام کابل? نه نیازی نیست.

This shot was much easier.

این شات بسیار آسان تر بود.
عکس: مایک فاهی

تبلیغات

من عاشق مضطرب دکو. که راه من می توانم بگویم اگر من ضرب دیده تا خودم را و یا اگر PC قرار بود در این راه. نه می تواند NZXT انگشتان دست عبور.

See that X? It’s gonna give it to you.

ببینید که X ؟ جاوا آن را به شما بدهد.
تصویر: مایک فاهی

تبلیغات

من می خواهم به می گویند شما مجاز نیست به بازی بازی های دیگر در این PC اما این نگاه خیلی احمقانه در حال اجرا و پیاده سازی و نگهداری با غول sixgun در جلو. شما حتی می توان گفت در آن می درخشد به دلیل آن را ندارد.

من اعتراف من کمی نا امید زمانی که سیستم بوت به سهام صفحه نمایش ویندوز. اگر تنها یک راه وجود دارد برای پایان دادن به کاربر برای تغییر تصویر استفاده می شود که خود را به عنوان پس زمینه دسکتاپ.

تبلیغات

Gonna play me the f*** outta some Windows 10.

میخوام من بازی f*** بری برخی از ویندوز 10.
عکس: مایک فاهی

که CRFT 06 H510 محاصره بسیار زیبا در مورد کامپیوتر به صورت بسیار خاص fanbase. NZXT ساخته شده است CRFT سیستم برای PUBG, خرید اینترنتی, World of Warcraft, و در حال حاضر Rainbow Six Siege. آنها یک راه دوست داشتنی برای اعلام بازی خود را عطر و طعم. من هیچ ایده که در آن سخت افزار شرکت خواهد شد اما من انگشتان من عبور برای پیاده سازی و نگهداری.

تبلیغات

بیشتر NZXT

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>