سبز خلیج هکرها سعی در انتخاب سابق میشیگان offensive lineman Jon Williams Jr. با خود ششمین دور انتخاب در پیش نویس NFL در روز شنبه.

وجود دارد فقط یک مشکل: Runyan کاهش یافته است تلفن خود تماس بگیرید.

در حالی که پیام کوتاه با عامل Runyan تحت فشار قرار دادند قرمز کاهش دکمه را بر روی تلفن خود را هنگامی که تماس از طریق قبل از تحقق آنچه که او انجام داده بود فقط — جرقه عظیم وحشت.

“من رد یک تماس از خلیج سبز ویسکانسین” Runyan گفت: از طریق ESPN. “من سعی کردم به تماس و تماس من نمی رفتن را از طریق, و من تا به حال هیچ ایده آنچه که من تنها بود.”

خوشبختانه تیم به نام او پشت لحظه و بعد از آن همه کار می کرد. Runyan, سابق همه بزرگ ده تیم اول انتخاب رهبری به Green Bay.

Runyan, پدر, جان, صرف 14 سال در NFL خود را که مهمترین آنها با فیلادلفیا ایگلز و تنسی تیتان. او بازنشسته از لیگ در سال 2009 و صرف پنج سال در مجلس نمایندگان برای نیوجرسی 3 منطقه. او در حال حاضر با این نسخهها کار در NFL ،

“او همیشه واقعا دست با همه چیز” Runyan گفت: از پدر خود از طریق ESPN. “او همیشه وجود دارد به عنوان یک منبع برای من نوع یک منبع ارزشمند. چیزی که بسیاری از مردم دریافت, بدیهی است. مثل او فقط به من گفت که چند دقیقه پیش, ‘کار این است که فقط شروع است.’ همه چیز من انجام داده ام در طول زندگی حرفه ای من بوده است تنظیم مجدد. در حال حاضر خوشبختانه من این فرصت را به بیرون رفتن به Green Bay و اثبات خودم در سطح بعدی و من نمی تواند بیشتر هیجان زده در مورد آن است.”

Jon Runyan accidentally declined the Packers' phone call on Saturday afternoon while they were trying to draft him. (Alika Jenner/Getty Images)
Jon Williams به طور تصادفی کاهش یافته است هکرها’ تلفن تماس بعد از ظهر روز شنبه در حالی که آنها در تلاش بودند به پیش نویس او. (Alika Jenner/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو