نهنگ قاتل که انجام شده در اطراف او مرده گوساله به مدت دو هفته است که دوباره باردار


L72 pregnancy: The picture panel above shows the shape change of L72, a killer whale with the Southern Resident population, between September 2019 and July 2020. She’s now in the late stages of pregnancy.

L72 بارداری: تصویر پنل بالا نشان می دهد که شکل تغییر L72 یک نهنگ قاتل با جنوبی جمعیت ساکن بین سپتامبر 2019 و جولای سال 2020 است. او در حال حاضر در اواخر مرحله از بارداری است.
عکس: SR3 و NOAA جنوب علوم شیلات مرکز در سال 2019 / SR3 و دریا در سال 2020 (NMFS تحقیقات مجوز 19091

در سال 2018 در جهان جمعی قلب شکست برای تاهلکواه جنوب ساکن نهنگ قاتل در شمال غربی اقیانوس آرام که رسمی نام J35. مامان نهنگ انجام شده در اطراف او مرده گوساله برای بیش از دو هفته است. در حال حاضر تاهلکواه باردار است دوباره.

تبلیغات

محققان با سوتهلل زیست محیطی همکاران (دریا) و SR3 دو گروه های زیست محیطی با تمرکز بر زندگی دریایی منتشر شد تصاویر روز یکشنبه نشان می دهد که برخی از نهنگ ها با خطر انقراض در جنوب ساکن نهنگ قاتل جمعیت باردار هستند. تاهلکواه در میان آنها است.

این اخبار هیجان انگیز به عنوان orcas را به تنها 73 نفر تا پایان سال گذشته است. آنها مواجه شده اند برخی از دانشمندان به نام “رویداد انقراض” با توجه به انسان فشار است. این نهنگ قاتل به طور انحصاری خوردن chinook salmon بزرگتر ماهی آزاد از گونه های آن را نیز در معرض خطر. فقیر مدیریت شیلات و تخریب زیستگاه ها را تهدید ماهی دبورا Giles تحقیقات زیست شناس با دانشگاه واشنگتن مرکز برای حفاظت از محیط زیست, زیست شناسی, گفت Earther. کاهش جمعیت ماهی قزل آلا به نوبه خود منجر به نهنگ سوء تغذیه و گرسنگی و باعث برخی از بچه orcas به مرگ در گذشته است. اقیانوس سر و صدا از عروق و آلاینده های سمی نیز تهدید جنوبی ساکن نهنگ قاتل بقا است.

تبلیغات

در این نقطه, هر, علاوه بر جدید به جمعیت می تواند یک راه طولانی در کمک به آنها را جلوگیری از انقراض. از حاملگی می تواند یک سال و نیم و نوزاد نهنگ قاتل می شود یک شریک مادام العمر به غلاف. این طولانی بارداری آن را دشوار برای جمعیت به طور قابل توجهی افزایش دهد. بسیاری از جنوبی ساکن قاتل نهنگ های اخیر تولد نیز ناموفق به دلیل سوء تغذیه و کمبود مواد غذایی است. در تاهلکواه مورد شکست به نظر می رسد به لحاظ عاطفی دردناک است. او دور و او را مرده گوساله در سال 2018 برای یک رکورد از 17 روز. رفتار عجیب و غریب چپ بسیاری از دانشمندان متعجب و متحیر. برخی از دانشمندان این را دیدم به عنوان یک نشانه است که این موجودات می سرند. هنوز هم وجود دارد امید است.

“این همیشه یک خبر خوب زمانی که آنها باردار” جایلز گفت. “من امیدوار هستم برای J35.”

جایلز روشن بود هر چند که او احساس “خوشبینی محتاطانه.” متاسفانه واقعیت ممکن است که این حاملگی باد تا یکی دیگر از دسته از ضرر و زیان برای مردم است. جایلز گفت: بسیاری از نهنگ ها “ضعیف” است که یک شاخص بزرگ برای سلامت کلی خود را.

تبلیغات

“این آسان برای جشن بارداری, اما واقعیت این است که آن را کاملا امکان پذیر است این را نمی خواهد منجر به یک سالم زندگی تولد,” او گفت:.

سلامت نهنگ ها به رشد خود را. به همین دلیل دانشمندان در دریا و SR3 با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای عکاسی و مطالعه orcas یک روش از مشاهده این نیز کمتر مزاحم از دیگران. از طریق این ارزیابی آنها دیده می شود به اندازه کافی تغییر در اندازه بدن برخی از زنان از غلاف به رسمیت شناختن است که آنها باردار هستید. آنچه که نهنگ ها در حال حاضر نیاز است که مقدار زیادی از مواد غذایی و فضا. برخی از طرفداران را خواستار شده است در دولت های ایالتی و فدرال برای بازگرداندن ماهی قزل آلا به پایین رودخانه مار در شمال غربی اقیانوس آرام برای کمک به این orcas مواد مغذی مورد نیاز است.

تبلیغات

بحران آب و هوا هل دادن گونه در سراسر جهان به آستانه. دانشمندان گمان می کنند این ممکن است کمک به chinook salmon را کاهش و در نتيجه orcas’ کاهش بیش از حد. سایر نهنگ ها شده اند از دیدن برخی نشانه های مثبت ، سال گذشته در شمال اقیانوس اطلس حق نهنگ تولد دوباره. شاید جنوبی ساکن orcas در نهایت می توانید ببینید برخی از خبر خوب بیش از حد.

“ما هیجان زده به شنیدن در مورد J35 بارداری,” راب Krehbiel های غربی و نماینده مدافعان حیات وحش در سیاتل گفت: Earther یک ایمیل به در. “وعده جدید گوساله است که خبر خوبی برای این انقراض در جنوب ساکن orcas و امیدوارم برای اولین بار از بسیاری از حاملگی در این سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>