Oppo دیده بان اتهام راه خود را به ارزش یک روز از عمر باتری در 15 دقیقه

Oppo یکپارچه سریع شارژ با تکنولوژی گوشی های هوشمند خود معروف هستند برای به اولین ساعت هوشمند مدتها در انتظار Oppo دیده بان. VOOC فلش شارژ می دهد سازمان دیده بان به اندازه کافی قدرت به گذشته برای 16 ساعت پس از صرف 15 دقیقه در وصل, که بدان معنی است که شما را به استفاده کامل از آن خواب ردیابی و ویژه تناسب اندام روال این که آیا شما آن را متهم یک شبه یا نه.

Oppo

عمر باتری کوتاه است و عمده smartwatch نقطه درد و اگر چه Oppo دیده بان را 30 دقیقه کل زمان استفاده نیست برجسته آن کمک کرد و با 15 دقیقه شارژ ، Oppo دیده بان است که تن به تن به عنوان یک پوشیدنی با تمرکز بر بهداشت و سلامتی با خواب ردیابی در هیئت مدیره. آن را نیز غیر معمول پنج دقیقه تمرین از ویژگی های کامل با صدای مربیگری. ما هنوز برای دیدن این در عمل اما به نظر می رسد علاوه بر بزرگ به رایج ساعت هوشمند سلامتی, ویژگی های مانند تمرینات تنفسی و یادآوری به ایستادن.

Oppo دیده بان گوگل WearOS نرم افزار نصب یک مانیتور ضربان قلب در پشت NFC, برای, گوگل, پرداخت, GPS و Qualcomm Snapdragon پوشیدن 3100 چیپ ست. آن را نیز یک برنامه است که باعث ایجاد یک سازمان دیده بان چهره بر اساس رنگ لباس خود را هر چند بر خلاف ویژگی های ما دیده ایم در کیت بیل زدن smartwatches Oppo با استفاده از یک عکس برای کمک به تولید نگاه.

Oppo

در مورد این موضوع به نظر می رسد Oppo دیده بان نگاه آشنا. این خرس شباهت قابل توجه به ساعت اپل با Oppo یکی از معدود تولید کنندگان به اتخاذ یک مربع حرکت بدن بیش از یک دور. دو نسخه وجود دارد — یک 46mm مدل در سیاه و سفید و یا طلا و یک 41 مدل Oppo دیده بان در طلا یا غبار نقره ای.

این 46mm دارای سرامیک پشت و 50 متر مقاومت در برابر آب, اما این 41 مدل تنها موفق 30 متر مقاومت در برابر آب و کامپوزیت بازگشت. هر دو آلومینیوم بدن. این 46mm Oppo دیده بان دارای یک اتصال LTE برای گوشی-free calls و دو منحنی 1.91-صفحه نمایش اینچ. گل میمون 3100 همراه با 1GB RAM و 8 گیگابایت فضای ذخیره سازی است که در سراسر هر دو ساعت. از 41 Oppo سازمان دیده بان 1.6 اینچ AMOLED صفحه نمایش.

Oppo اعلام کرده است که Oppo دیده بان زود است. این 46mm مدل در دسترس نخواهد بود تا اکتبر هنگامی که آن را به هزینه 369 پوند انگلیس و یا حدود 482. قرار می دهد که آن را در برابر اپل و سری 5 و بطور قابل توجهی بیشتر از بسیاری از WearOS smartwatches. این 41 مدل است که کمتر در 229 پوند یا حدود $299 و خواهد بود در سپتامبر 3. Oppo هیچ برنامه ای برای راه اندازی یا سازمان دیده بان ایالات متحده در این زمان.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>