وان پلاس Nord است که چنین کسی را دست انداختن


Illustration for article titled The OnePlus Nord Is Such a Tease

عکس: سام رادرفورد

به عنوان خوب به عنوان OnePlus 8 و وان پلاس 8 Pro هستند OnePlus نورد ممکن است این شرکت هیجان انگیز ترین گوشی سال است. نه تنها نورد شامل بسیاری از امکانات و ویژگی های ما در مورد وان پلاس 8 اما آن ترکیبی از قیمت قطعات و همچنین نشان دهنده بازگشت به فرم برای وان پلاس که تلفن های اخذ شده است به طور فزاینده گران تر برای چند سال گذشته. حرکت نزولی این است که نورد واقعا کار در ایالات متحده و معلوم نیست اگر آن را همیشه خواهد شد.

تبلیغات

با شروع از 400 یورو (در حدود $455) برای یک Qualcomm Snapdragon 765G پردازنده 8GB RAM و 128 GB از ذخیره سازی (یا 500 یورو برای 12GB RAM/256GB از ذخیره سازی) نورد زمین مستقیما در اواسط محدوده بخش است که وان پلاس’ منطقه از تجربه و تخصص از زمانی که شرکت برای اولین بار شروع به فروش گوشی های اصلی OnePlus One.

اما از همه مهمتر با تشکر از که Snapdragon 765G تراشه OnePlus Nord دارای پشتیبانی از هر دو 4G و 5G شبکه های بزرگ است که چون تا حالا گوشی های 5G به طور معمول شده است با قیمت مناسب و نزدیک به $1,000 خوانده شده را علامت. که در آن قیمت پرداخت اضافی برای سریع تر سرعت داده ها در شبکه هایی که حامل هنوز ساختمان این است که واقعا سخت به فروش, اما زمانی که شما می توانید 5G در یک گوشی به صورت زیر 500 دلار به طور ناگهانی آن را حس می کند خیلی بیشتر برای خرید یک تلفن است که می آید با سازگاری بهتر و کمی آینده تصحیح برای نسل بعدی شبکه های.

تبلیغات

Putting a 90Hz refresh on a phone this cheap is really enticing.

قرار دادن یک 90Hz تازه کردن بر روی یک تلفن ارزان این است که واقعا جذاب است.
عکس: سام رادرفورد

بعلاوه, وان پلاس, Nord است و اساسا همان ماژول دوربین به عنوان OnePlus 8 که متشکل از 48-MP اصلی دوربین 8 MP ultra-wide-angle دوربین 2 MP ماکرو سنسور و یک جایزه 5-MP عمق دوربین به کمک پرتره حالت-اثرات سبک. در حالی که من تا به حال چند انتقادات وان پلاس 8 دوربین راه اندازی زمانی که من بررسی آن در اوایل بهار وقتی که همان سیستم را نشان می دهد تا بر روی تلفن است که هزینه های تقریبا نیمی از قیمت بسیاری از کسانی که کمی nitpicks نمی کاملا به عنوان نگه دارید مقدار وزن است.

دوربین های کنار, Nord همچنین می آید با یک دسته از ویژگی های شما به ندرت پیدا کنید در اواسط محدوده های همراه از جمله دو مقابل دوربین (32-MP اصلی و 8 MP فوق العاده گسترده ای cam) در صفحه نمایش حسگر اثر انگشت نوری و مهمتر از همه 6.44 اینچ صفحه نمایش AMOLED با 90Hz نرخ تجدید. تنها همه چیز نورد گم شده است و یک اسلات کارت حافظه microSD برای ذخیره سازی قابل ارتقا یک جک هدفون و رسمی آب-مقاومت در برابر امتیاز.

OnePlus حتی نگه داشته بسیاری آن کمی امضای صفات مانند آن ساخته شده است در هشدار کشویی و فوق العاده تمیز در آندروید با وان پلاس امیدوار به ارائه پشتیبانی برای حداقل دو سال از آندروید به روز رسانی و سه سال از وصله های امنیتی. حتی نورد, طراحی, طراوت, وان پلاس برای امید بستن به زرق و برق دار آبی پودر شیشه عقب که شامل یک رنگ مشابه رنگ کار روی فلز گروه اجرا می شود که در خارج از تلفن. و اگر آبی چیزی که شما نمی نورد نیز می آید به رنگ خاکستری است.

تبلیغات

بنابراین در حالی که من تا به حال به اندازه کافی زمان برای دریافت فوق العاده در عمق با Nord فقط رتبهدهی نشده است از وقت من صرف با آن تا کنون آن را احساس می کند مانند یک نزدیک به ایده آل اواسط محدوده گوشی. آن را بزرگ کردم امکانات خوب دوربین و پشتیبانی از 5G بدون باد کردن کیف پول خود را.

تبلیغات

اما پس از آن می آید Nord اصلی کمبود: Nord ندارد پشتیبانی برای هر یک از ایالات متحده مهم تلفن همراه باند و در حال حاضر نورد تنها انتظار برای در دسترس خواهد بود در شمال امریکا به عنوان بخشی از یک برنامه بتا است که محدود به فقط 50 نفر است. بنابراین در بسیاری از راه های وان پلاس, Nord است 5G تلفن آمریکا نیاز دارد اما نمی خواهد در واقع حداقل در آینده قابل پیش بینی. امیدوارم که تغییرات پایین خط به این دلیل که بیشتر وقت من صرف با نورد بیشتر من آن را دوست دارم. اما متاسفانه اگر Nord رفتن نیست, در فروش, در اینجا, آن را هرگز افزایش خیلی بیشتر از یک 5G اذیت کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>