اوباما را تیتر یوتیوب مراسم فارغ التحصیلی

michelle and barack obama
MOHD RASFAN via Getty Images

معلوم می شود دانشجویانی که در حال فارغ التحصیلی در این سال خواهد شد برخی از گزینه های که آن را به انتخاب خود را از یک مجازی مراسم است. پس Facebook, YouTube, امروز اعلام کرد این شرکت قصد دارد تا میزبان یک آنلاین مراسم فارغ التحصیلی به افتخار کلاس 2020 به عنوان آنها مجبور به ماندن در خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

لقب “عزیز کلاس از سال 2020” این رویداد را لگد کردن در ژوئن 6 در 3 بعدازظهر و با شروع آدرس تحویل داده شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما و میشل اوباما. مدیر عامل گوگل Sundar Pichai نیز ظاهر را به عنوان نوازندگان مانند لیدی گاگا Alicia Keys and Kelly Rowland. به عنوان شما ممکن است حدس زده اند از جشنواره مانند ترکیب آنها می توان به اجرای موسیقی در بین سخنرانی ها. و در پایان, K-pop, گروه BTS میزبان مجازی پس از حزب.

یوتیوب پخش خواهد شد در کل چند ساعت رویداد در آن اصل کانال های به عنوان به خوبی به عنوان آن یادگیری@صفحه اصلی سایت. این شرکت قصد دارد برای به اشتراک گذاشتن روز کامل برنامه در مارس 17th.

این جای تعجب نیست برای دیدن میشل اوباما به عنوان یکی از رویداد شروع بلندگو. این بانوی اول سابق هیچ غریبه ای به کار با یوتیوب. در ماه مارس او یکی از ستاره های جدید شرکت سازندگان برای تغییر سریال. به عنوان با Facebook مجازی فارغ التحصیلی اکثر دانش آموزان احتمالا ترجیح می دهند برای دیدن دوستان خود را در فرد آخرین بار قبل از پایان سال تحصیلی. که گفت:, آن را هر روز کسی مثل سابق از رئیس جمهور ایالات متحده ارائه خود را شروع آدرس.

در این مقاله: یوتیوب Coronavirus YouTube اصل فارغ التحصیلی COVID-19 اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>