شمال صورت می کشد Facebook ads بیش از نفرت و اطلاعات غلط سیاست های

POLAND - 2020/06/15: In this photo illustration a Facebook logo seen displayed on a smartphone. (Photo Illustration by Mateusz Slodkowski/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
Mateusz Slodkowski/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

انتقاد از Facebook روش برای بیان نفرت و اطلاعات غلط ممکن است آمار شبکه های اجتماعی که در آن لطمه می زند بیشتر: منابع مالی خود را. سی ان ان گزارش می دهد که لباس با نام تجاری شمالی تبدیل شده است قابل تشخیص ترین شرکت هنوز برای پیوستن به یک گروه حمایت-حمایت آگهی تحریم Facebook کشیدن تمام تبلیغات خود را از هر دو Facebook خود را به عنوان به خوبی به عنوان Instagram برای ماه جولای. تجهیزات فروشنده اری پیوست تحریم به زودی پس از آن همراه با استخدام شرکت Upwork.

در یک بیانیه شمال چهره پدر و مادر VF پارسیان گفت: این امر توقف همه فعالیت و تبلیغات پرداخت می شود تا زمانی که وجود دارد “سیاست های سختگیرانه تر” برای خنثی کردن نفرت انگیز و گمراه کننده و خشونت آمیز مواد از گردش در Facebook سیستم عامل. VF اضافه شده است که مارک های دیگر مانند وانت و تیمبرلند بودند “با توجه به” پیوستن به تحریم.

در پاسخ Facebook VP کارولین Everson گفت: شرکت “عمیقا احترام[s]” با نام تجاری تصمیم گیری و آن را “باقی می ماند[اد] متمرکز” در کشیدن نفرت سخنرانی و ارائه رای گیری اطلاعات است. آن صحبت شد به سازمانهای مدافع حقوق مدنی و بازاریابان در مورد چگونه آنها می تواند متحد به عنوان یک “نیروی خوب است.”

این تحریم ها تنها به طور موقت و زیاد نخواهد شد فوری دندانه در درآمد یک شرکت است که کشیده در حدود 70 میلیارد دلار در تبلیغ پول در سال 2019 و همچنان به رشد در طول یک بیماری همه گیر. با این وجود آنها می تواند جلب توجه به شکایتی که در Facebook انجام نشده به اندازه کافی به تمبر از نفرت و ادعاهای دروغین. کارگران در رسانه های اجتماعی به تازگی غول به صحنه مجازی اعتصاب بیش از کارفرمای خود امتناع به حذف رئیس جمهور تهمت پست که گفته جلال خشونت است. Facebook شده و از بین بردن حساب کاربری برای ترویج نفرت گفتار و فقط به تازگی کشیده تهمت کمپین تبلیغات است که به نظر می رسد به استفاده از یک اردوگاه نازی ها نماد اما کسانی که بازتاب آن در سیاست های موجود — منتقدان به وضوح به امید تغییر در سیاست در سوال.

در این مقاله: Facebook, رسانه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, تبلیغات, تبلیغات اینترنتی, شبکه اجتماعی, شمالی, تحریم سخنرانی نفرت اطلاعات غلط instagram, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>