مردم از جان گذشته برای پوشش ورزش پس از coronavirus رسما شناخته شده به عنوان COVID-19 تا لغو تمام رویدادهای مهم در حال گرفتن یک خوش آمدید مهلت: لیگ ملی فوتبال (NFL) پیش نویس تنظیم شده است به پا زدن کردن پنج شنبه شب.

به جای برگزاری این پیش نویس با مخاطبان به زندگی در نیویورک و یا لاس وگاس به عنوان آن معمولا NFL برگزار خواهد شد نخستین مجازی پیش نویس است. معمولا هر تیم و مربیان و مدیریت نشان داده شده است در ازدحام خودشان به اتاق جنگ اما با اجتماعی فاصله در محل می توان آنها را در بحث خود بر میدارد از خانه های خود.

چگونه به سازمان دیده بان پیش نویس زندگی می کنند

سه روز پیش نویس رویداد خواهد بود به طور همزمان پخش چهار کانال با شروع در 5 p. m. PT روز پنج شنبه مارس 23: ESPN ESPN Deportes, NFL شبکه ABC.

برای کسانی از ما بدون کابل یک livestream در دسترس است در FuboTV است که ارائه یک محاکمه آزاد در هفته است. CBS Sports را نیز حمل پوشش زنده با تفسیر یک ساعت قبل از شروع هر دور آغاز می شود.

ESPN رادیو SiriusXM نیز حمل پیش نویس و تفسیر. SlingTV یوتیوب تلویزیون و Hulu با زنده تلویزیون تمام حمل یا ABC و/یا ESPN به عنوان به خوبی.

دور 1 آغاز می شود در 5 p. m. PT روز پنج شنبه 23 آوریل.

دور 2 و 3 شروع در 4 p. m. PT در سهشنبه, مارس 24.

دور 4 تا 7 شروع در 9 a. m. PT روز شنبه, مارس 25.

همان فرمت

هر تیم هنوز 10 دقیقه به خود را اعلام میدارد و با وجود هفت دور با 255 کلی میدارد موجود — آریزونا کاردینالز ضبط یک پنجم دور انتخاب این سال به دلیل اینکه آنها در سال 2019 را مکمل پیش نویس است.

شکست های دور نیز باقی می ماند همان: 32 در هر یک از دو دور اول, 42 در سوم 40 در دور چهارم 34 در دور پنجم و 36 و 41 در ششم و هفتم دور بود.

آنچه ممکن است بزرگتر تاثیر این سال است که تیم دفاتر بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس زمانی که NFL همچنین دستور داد تیم ها برای متوقف کردن predraft بازدیدکننده داشته است آینده نگر با بازیکنان.

نگرانی های امنیتی

NFL گرفته و مراحل را به مطمئن شوید که videoconferences نمی هک شده در این پیش نویس با توجه به ESPN. مایکروسافت تیم استفاده خواهد شد برای انجام این پیش نویس در کنار جداگانه کنفرانس بین همه 32 تیم NFL.

لیگ کار کرده با هر تیم برای اطمینان از قابل اعتماد و امن اتصال به اینترنت است و اجازه می دهد هر تیم به حمایت از آن فرد موجود باید هر گونه مسائل بوجود می آیند.

برای جبران هر گونه اشکالات هر تیم را به خود اختصاص داده و سه نفر را با اقتدار به خود را ارسال کنید میدارد. هر چند لیگ نیست به تیم زمان بیشتری برای انتخاب آن گفت: آن را به جای هر گونه تاخیر به دلیل مشکلات فنی.

پیش نویس-مراسم جمع آوری کمک

این پیش نویس همچنین در خدمت به عنوان یک جمع آوری کمک به نام “پیش نویس-a-Thon” — برای coronavirus تلاش های امدادی توسط صلیب سرخ آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بنیاد تغذیه امریکا وعده های غذایی بر روی چهار چرخ از رستگاری و راه متحده.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر