بعدی ‘Outlast’ بازی یک جنگ سرد co-op مبارزه برای بقا

'The Outlast Trials' teaser
بشکه های قرمز

بشکه های قرمز در حال حرکت در یک مسیر متفاوت برای آینده Outlast بازی: یعنی تعاونی چند نفره تجربه شما ببینید با عناوین مانند مرده توسط نور روز و جمعه از 13th. آن را فقط با استفاده از PC Gaming نمایش به فاش کردن این Outlast محاکمهیک co-op survival عنوان مجموعه ای در یک جنگ سرد ذهن کنترل مرکز تحقیقات. هیچ گیم پلی را ببینید اما شما به وضوح در حال اجرا از طریق وحشت زده راهرو به عنوان بی حد و حصر وحشت تعقیب شما.

عنوان می رسد مدتی در 2021. این ممکن است آنچه شما انتظارش را اگر شما ترجیح می دهند انفرادی ماجراهای قبل از آن عنوان. ممکن است آن را جذاب تر اگر شما ترجیح می دهند برای به اشتراک گذاشتن ترس خود را با دیگران, اگر چه, و آن را به رسمیت شناختن است که چند نفره عناصر محبوب تبدیل شده اند به طور سنتی حتی در تک بازیکن ژانرهای.

در این مقاله: قرمز بشکه بیشتر از دوام بیاورید که Outlast, محاکمه بازی ها, تصویری بازی ها, ترسناک, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>