بعدی Oculus تلاش هدست ممکن است رسیدن در ماه سپتامبر

Oculus Quest (2020) leak

WalkingCat/توییتر

Oculus’ شایعه عاقبت به تلاش ممکن است نزدیک در دست. از لحاظ تاریخی قابل اعتماد leaker WalkingCat نوشته شده در تصاویر (از طریق جاده به VR) از آنچه تصور می شود یک نسخه جدید از هدست واقعیت مجازی که می رسند در تاریخ 15 سپتامبر. در حالی که اینها به وضوح generic مطبوعات عکس آنها پشتیبانی شده توسط یک ق نشت از آنچه به نظر می رسد یک نمونه اولیه از همان دستگاه است.

هیچ تضمینی وجود ندارد یا مجموعه تصویر نشان دهنده یک محصول به پایان رسید. اگر آنها وجود دارد می تواند تغییرات عمده در فروشگاه. RtVR اشاره کرد که زمان و تلاش را IPD (interpupillary فاصله) لغزنده محو شده نشان می دهد که شما به دنبال در یک صفحه نمایش بزرگ به جای دو. که به نوبه خود نکات در امکان سوئیچ از OLED به LCD مانند که در شکاف S. آن را نمی خواهد که به همان نسبت کنتراست, اما این می تواند کلید برای پرش به یک ادعا 90Hz یا حتی 120 هرتز سرعت رفرش به جای 72Hz در مدل های موجود.

کنترل تغییر ممکن است بیش از حد. تصاویر اشاره است که Oculus ممکن است با استفاده از ورودی شبیه به لمس سخت افزار که با شکاف CV1 — یک چیز خوب برای جانبازان که بر این باورند که تلاش و شکاف S کنترل شد و گام های رو به عقب.

این آینده تلاش هم نمی خواهد به سمت نوار چسب تسمه از قبل است. این مشخص نیست که چگونه ساز و کار می کند اما آن را می تواند شامل یک سیستم است که شما صرفه جویی از نیاز به تنظیم مناسب است. هیچ مثلثی بند باز به کمک هدست اقامت در محل یا حمایت از بحث که تلاش جدید بطور قابل توجهی سبک تر است.

هنوز هم وجود دارد برخی از ناشناختهها. روشن نیست چه خواهد قدرت تلاش جدید اگر چه سریعتر نرخ تجدید خواهد دیکته جدیدتر پلت فرم مانند Qualcomm XR2. اگر این تصاویر دقیق هستند, گرچه نسخه جدید Oculus’ stand-alone هدست می تواند چند خوش آمدید ارتقاء البته با چند مبادلات.

در این مقاله: oculus oculus تلاش هدست, نشت, واقعیت مجازی, Facebook, VR, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im