بعدی iPad Air می تواند به USB Type-C به جای یک پورت رعد و برق

اپل ممکن است دنده به فاز اختصاصی خود را پورت رعد و برق از آن اپل خط از قرص است. یک گزارش جدید توسط یک زنجیره تامین, وبلاگ, Mac Otakara (از طریق MacRumors) ادعا می کند که نسل بعدی آی پد ایر را مبادله رعد و برق پورت USB Type-C یکی.

اپل تا کنون نگه داشته universal USB نوع-C پورت محدود به آن پایان بالاتر, اپل, نرم افزار سری — در درجه اول به دلیل در مقایسه با رعد و برق آن را قادر می سازد گسترده تر اتصال و سازگاری با ورودی و خروجی لوازم جانبی.

اما به عنوان اپل آماده برای دو برابر کردن در موقعیت اپل به عنوان یک برنامه جایگزین برای بسیاری از مردم آن را می تواند برنامه ریزی برای گسترش USB Type-C به بیشتر های پایین تر پایان قرص. این شرکت در حال حاضر به ارمغان آورد اپل مداد و پشتیبانی از صفحه کلید به غیر از نرم افزار iPads و ماه گذشته یک شایعه نیز پیشنهاد بعدی کم هزینه اپل را اجرا خواهد کرد در حق بیمه A12 پردازنده.

علاوه بر این, Mac Otakara می گوید که جدید اپل هوا خواهد بود بر اساس 11-inch, iPad Pro. این معلوم نیست که آیا این بدان معناست که آن را به قرض گرفتن چند طراحی صفات از اپل, نرم افزار سری مانند باریک ناهنجاری و یک جعبه فلزی بیرونی.

دیگر از آن, به عنوان هر یک زودتر نشت چهارمین نسل iPad Air ویژگی های می تواند در صفحه نمایش با حسگر اثر انگشت Touch ID به جای چهره ID و اپل آستین شایعه mini-LED صفحه نمایش با تکنولوژی که گفته شده است برای ارائه به مراتب بهتر کنتراست و طیف وسیعی از آنچه در دسترس موجود در iPads امروز.

آینده آی پد مینی است که انتظار می رود به زمین مدتی در سال آینده از سوی دیگر گزارش شده که چوب به پورت رعد و برق در حال حاضر. در یک پژوهش توجه داشته باشید دیرین اپل تحلیلگر مینگ چی کو قبلا ادعا بعدی آی پد مینی صفحه نمایش را اندازه گیری و در 8.5 تا 9 اینچ است. Kuo همچنین اشاره کرد در جدید 10.8 اینچ, اپل اگر چه هنوز به تایید این که آیا او با اشاره به درجه مدل و یا به روز رسانی پایگاه اپل.

اپل انتظار می رود برای راه اندازی طیف وسیعی از iPads ها جدید تا سال 2021 از جمله یک خانه تکانی خود را برای ورود به سطح iPad. همچنین بنا به گزارش ها آماده سازی برای انتشار یک به روز رسانی اپل مداد که در این زمان در دسترس خواهد بود در یک رنگ سیاه و سفید گزینه را به عنوان به خوبی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>