بعدی Google صفحه اصلی نیاز به بیش از فقط کیفیت صدا به موفقیت

اصلی گوگل خانه هوشمند بلندگو منتشر شد در سال 2016. مدل های دیگر آمده اند همراه در آن زمان مانند خانه های کوچک و خانه Hub و سخت افزار دیدم یک تغییر علامت تجاری بیش از دو سال گذشته با لانه نام اما گوگل در صفحه اصلی دیده نشده و ارتقاء. داده که گوگل در صفحه اصلی به نظر می رسد کمی منسوخ شده است به همین دلیل چند سوال به وجود آمد که این دستگاه غیر قابل دسترس شد از فروشگاه گوگل چند هفته پیش. بیش از هر چیز دیگری مردم پرسید: ارتقا در راه است ؟

یک جانشین در افق

بر اساس گزارش گوگل قصد دارد برای راه اندازی یک لانه جدید مارک های هوشمند بلندگو با کد نام “شاهزاده.” درست مانند صفحه اصلی Google Mini شد لانه کوتاه آن است که بسیار محتمل است که گوگل خانه را تبدیل به لانه صفحه اصلی. و آن را در مورد زمان. همانطور که اشاره شد اصلی گوگل خانه بسیار دیر شده برای یک مدل به روز شده, اما چه کسانی ارتقاء ممکن است مستلزم هنوز روشن نشده است.

شایعات از 9to5Google منبع می گویند لانه جدید دستگاه است که میله میله به یک رقیب به Sonos, یک, هوشمند سخنران با تاکید بر کیفیت صدا اگر چه گوگل در حال حاضر دارای یک هوشمند بلندگو است که با تمرکز بر کیفیت صدا با حداکثر.

کیفیت بهتر صدا است که همیشه خوش آمدید اما شاهزاده نیاز به بیش از صدا. اصلی صفحه اصلی گوگل بود که این شرکت اولین شرکت کننده به دنیای هوشمند بلندگو. آن چیزی است که راه اندازی گوگل تسلط هوشمند بلندگو بازار (در کنار آمازون البته.) اگر تنها بهبود کیفیت صدا شاهزاده را به دست درازی به خاک گوگل Max و تبدیل به یک کمی کار برکنار شده است.

یادگیری از لانه مینی

آن را نمی خواهد اولین بار گوگل معرفی یک دستگاه جدید را می کند که یک تفاوت بزرگ را. گوگل خانه کوچک و لانه Mini دارای همان قابلیت های اما خانه کوتاه است که اغلب 20 دلار ارزان تر است. بدون هیچ گونه تفاوت های قابل توجهی به مجموعه دو دستگاه از هم جدا اکثر کاربران انتخاب کردن برای صرفه جویی در پول با گوگل صفحه اصلی مینی به جای خرید مدل جدیدتر — مگر اینکه آنها قیمت نسبتا نزدیک به یکدیگر است که اتفاق می افتد در مناسبت.

مطمئن شوید که کیفیت صدا بهبود یافته است با لانه مینی و کاربران باید توانایی برای اتصال آن به دیوار یا سطح اما کسانی که به اندازه کافی وقتی که می آید به دلیل مصرف کنندگان را ارتقا دهید. درک کاستی که همراه با لانه مینی باید گوگل را بیشتر کاملا آگاه در مورد گوگل آن خانه مى شود. مگر اینکه این شرکت یک ارتقاء قابل توجهی به شاهزاده همان وضعیت ممکن است بوجود می آیند.

همگرایی کلیدی است

وجود دارد چند راه که گوگل ممکن است با ارتقاء است که می تواند کمک به دستگاه موفق است. نگاهی به لانه Hub حداکثر مثلا. این یک مثال کامل از یک خانه هوشمند گجت که پذیرای همگرایی. فراتر از فقط اقدام به عنوان یک صفحه نمایش هوشمند آن ساخته شده است در لانه بادامک اجازه می دهد آن را به عنوان یک دوربین امنیتی. حتی اگر آن کیفیت تصویر نیست رقیب که در گوگل به تنهایی دوربین های امنیتی مانند لانه گیری ضریب هوشی, داخلی, قابلیت های اضافه شده از پیگیری آنچه در جریان است در خانه قابل قدردانی است. در حالی که شاهزاده نیست و به احتمال زیاد به یک دوربین ساخته شده را به آن شکل گزینه های دیگر وجود دارد.آن می تواند برای مثال شیر به برخی از جریان های ویدئویی, قابلیت, که در آن قیمت می تواند افسار به یک تلویزیون و یا دیگر طرح ریزی دستگاه را به عمل مانند یک Chromecast به جریان محتوای ویدئو.

Nest Hub Max Home App
لانه گیری قابلیت demoed در گوگل لانه Hub Max جان ولاسکو/Digital Trends

با آن های اخیر بازسازی از لانه آگاه گوگل هوشمند بلندگو به دست آورده اند توانایی برای گوش دادن به صورت دود زنگ هشدار آژیر و شیشه ای بسیار مخربی — بنابراین شما قطعا می توانید انتظار شاهزاده به ارائه این تابع. اگر گوگل می خواهد برای ادامه روند اضافه کردن دستگاه های امنیتی برای آن هوشمند دستیاران شاهزاده می تواند همچنین بندر حرکت سنسور تشخیص حرکت و ادغام با شرکت آشیانه امن سیستم زنگ خطر. یا شاید یک سنسور دما می تواند ساخته شده به دستگاه به کار با لانه ترموستات هوشمند. در هر صورت برای قطعات و اجزای این سنسور نیاز نیست قابل توجهی مجدد از طراحی به جای آنها.

تا زمانی که اعلام رسمی ساخته شده است وجود دارد هیچ راهی برای دانستن آنچه که به روز رسانی دستگاه به ارمغان بیاورد اما یک چیز روشن است: اگر چه گوگل در نیاز ناامید از ارتقاء آن را به دریافت بیشتر از فقط بهبود عملکرد صوتی.

می خواهید بیشتر در اخبار, بررسی, راهنما و امکانات از روندهای دیجیتال? دنبال کنید با ما در اپل, اخبار گوگل, اخبار و Flipboard.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>