جدیدترین عبور شمشیر, تریلر, معرفی کثیف, مبتذل, دنیای فانتزی


Patrick (Nicholas Hoult), the star of Crossing Swords.

پاتریک (نیکلاس هولت), ستاره عبور از شمشیر است.
تصویر: سونی پیکچرز انیمیشن

تریلر دیوانگییک محل خاص برای پیدا کردن جدیدترین تریلر برای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد شما ولع مصرف.

عبور شمشیر کمدی جدید موجود در Hulu و اگر شما هنوز هم در حصار در مورد اینکه آیا یا نه آن را به اتمام این کامل تریلر ممکن است ارائه برخی از بینش بیشتر است.

تبلیغات

خوش آمدید به یکی از مهمترین goofily مبتذل فانتزی تنظیمات شما تا کنون دیده و دیدار با ستاره های خود را: یک رفتند اسکوایر به نام پاتریک و کل موش لانه از منحرف weirdos که او را به پیدا کردن برخی از راه برای رقابت با. در نقد و بررسی, io9 چارلز Pulliam-مور به نام نمایش “juvenile” اما نه لزوما در راه بد. گاهی اوقات احمق خوب است و پرنیان این نشان می دهد که دادن تحت تاثیر قرار است توسط یک نسل کامل از خود آگاهانه احمق انیمیشن. با توجه به این ساخته شده توسط مردم پشت ربات مرغکه هیچ جای تعجب است.

تریلر نیز یک فرصت خوب برای دیدن نشان می دهد اسباب بازی-انیمیشن سنگین زیبایی در عمل که می رسد چه اتفاقی می افتد اگر برخی بسیار ارزان عروسک مجموعه از طریق رفت و بلوغ و پس از آن هرگز بالغ هر بیشتر. اما آن را به خوبی انجام می شود.

تبلیغات

عبور شمشیر ستاره Nicholas Hoult به عنوان ارباب جوان پاتریک در کنار اجرای برنامه توسط Rob Corddry, Alanna اوباخ, Tony Hale, Adam Pally و ایوت-Nicole Brown. آن را در Hulu در حال حاضر.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>