جدید MacBook Pro را با پردازنده های قدیمی نشان می دهد که چرا اپل نیاز به سوئیچ به بازوی

با وجود آن بزرگ جدید صفحه کلید جدید و بازنگری شده MacBook Pro 13 یک مسئله بزرگ است. بار دیگر اپل گیر فروش قدیمی تر پردازنده های اینتل. این یک مشکل است که نشان می دهد چرا اپل آینده تبدیل به پردازنده های ARM — طولانی شایع و در حال حاضر در نزدیکی خاص — کاملا حق تصمیم گیری است.

وقتی 2020 MacBook Pro 13 بیرون آمد, مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و شرکت ساخته شده است یک سر و صدا بیش از چگونه آن را در حال حاضر می آید با 10 نسل پردازنده های اینتل. بله, این است که بسیاری از ماه بعد از اپل کامپیوتر رقبای اما اپل دوست دارد به منظور سفارشی از تراشه های اینتل است که با آن الزامات سختگیرانه و این اغلب به زمان دارد. در اواخر بهتر از هرگز درست است ؟

به خوبی در آن نهفته است مشکل — پردازنده نه تنها دیر اما صف ناقص است. تنها دو گران قیمت ترین لپتاپ MacBook Pro 13 مدل با 10 نسل پردازنده. دیگران گیر در 8 نسل تراشه در عین حال اپل هنوز هم اصرار بر فروش آنها را برای حداقل $1,299. من می دانم که من تنها کسی که مالیده می شود راه را اشتباه بوده.

این هیچ راز است که اینتل شده است در تلاش برای پاسخگویی به اپل مهلت در سال های اخیر اغلب در محصولات اپل حمل و نقل با منسوخ شده قطعات. آن را بد به نظر می رسد برای هر دو اپل و اینتل و آن را برگ مشتریان پرداخت قیمت کامل برای منسوخ شده قطعات. قرار داده و آن را غیر قابل تحمل برای همه درگیر.

کل افتضاح اطراف MacBook Pro 13 را نشان می دهد که دقیقا به همین دلیل اپل مناسب است برای تغییر آن در آینده مکینتاش برای پردازنده های ARM و همه به یک دلیل ساده: انتقال است که به احتمال زیاد نه تنها انگیزه عملکرد یا افزایش درآمد و سود. اولین و مهمترین آن در مورد کنترل.

بازوی یک شرکت است که طراحی پردازنده های حال حاضر در تعداد زیادی از دستگاه ها در سراسر جهان از جمله هر آی فون و آی پد. اپل یک تراشه های سری (مورد استفاده در اپل و iPads) مشخص شده توسط اپل اما بر اساس بازو طرح اعطای سیب یک معامله بزرگ از کنترل است.

با در نظر گرفتن کنترل مستقیم از یکی از مهم ترین قطعات در دستگاه های اپل می توانید اطمینان حاصل آن محصول نقشه راه است که برگزار نشده و یا مختل توسط یکی از شرکای آن شکست به تعهدات خود است. اپل دوست دارد کنترل و دلیل خوب — هنگامی که شما تعیین می کند به عنوان بسیاری از محصولات خود را ساخت که ممکن است آن را بسیار آسان تر برای برنامه ریزی برای آینده است. کمتر وجود دارد عدم قطعیت کمتری موانع و زمان بیشتری را صرف ساخت چیزهایی که به جای تقلا برای رفع مشکلات است.

توسط kitting از آینده مکینتاش با Apple-ساخته شده ARM پردازنده های غول فن آوری می تواند به سفت شدن آن سخت افزار و نرم افزار اکوسیستم در راه آن را در حال حاضر کامل بر روی آی فون و آی پد. که نزدیک ادغام شده است یکی از کلیدی ترین نقاط قوت اپل دستگاه های دیگر که منجر به انواع نوآوری از چهره ID به Secure Enclave. تکرار این رویکرد در مک می تواند شات در بازو اپل رایانه به شدت نیاز دارید.

ما نمی توانیم برای اطمینان می دانم, اما من می خواهم شرط بندی وجود دارد تعدادی از مقامات ارشد اپل مدیران به دنبال جدید MacBook Pro 13 و احساس بسیار با اعتماد به نفس آنها را ساخته اند حق تماس در حال حرکت به پردازنده های ARM در آینده مکینتاش. و با در سراسر جهان در کنفرانس توسعه دهندگان (WWDC) فقط در اطراف گوشه و ما می تواند برخی از بازو-اخبار مرتبط به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>