NBA را با استفاده از Microsoft تیم عملا صندلی طرفداران courtside

NBA Microsoft Teams

مایکروسافت

زمانی که انجمن ملی بسکتبال (NBA) راه اندازی مجدد آن فصل در ژوئیه 30, آن را با استفاده از Microsoft تیم به از نو خلق کردن فضای یک بسته بندی شده عرصه بدون هیچ گونه طرفداران حضور فیزیکی. به عنوان بخشی از آن در حال انجام همکاری با مایکروسافت لیگ قصد دارد با استفاده از این نرم افزار به تازگی منتشر شده هم حالت برای قرار دادن بیش از 300 طرفداران در می ایستد. این قابلیت با بهره گیری از هوش مصنوعی به بخش خود را در صورت و شانه ها و قرار دادن شما در یک فضای دیجیتال با افراد دیگر.

NBA خواهد تجهیز عرصه با 17-پا بلند LED صفحه نمایش را احاطه کرده است که دادگاه. نمایش اجازه خواهد داد که بازیکن را به دیدن و شنیدن افرادی که در حال تماشای آنها را از طریق تیم است. در ضمن طرفداران را ببینید یک غذای زنده از بازی به طور مستقیم در داخل نرم افزار در کنار یک نمایش از هر کس دیگری که در spectating. ESPN و ترنر تنظیم خواهد شد که چگونه آنها رکورد مسابقات به طوری که کسانی که زیر همراه بر روی تلویزیون خود و یا دستگاه تلفن همراه را ببینید بازیکنان و کسانی که از طریق حضور در تیم.

NBA است که برای اولین بار در لیگ به استفاده از یک ویدئو کنفرانس برنامه سعی کنید بهترین خود را به از نو خلق کردن احساس یک بسته بندی شده عرصه در عصر COVID-19. برخی از لیگ ها حتی فکر بیشتر راه حل های خلاق به چشم انداز spectatorless بازی. در ژاپن سافت استفاده خواهد کرد بوستون دینامیک ” زیبا اما وحشتناک نقطه ربات به تشویق در فوکوئوکا Hawks صفحه اصلی بازی. علاوه بر این, این اولین بار نیست مایکروسافت waded راه خود را به ورزش حرفه ای.

این شرکت در سطح قرص معروف بد نامی در سال 2016 زمانی که میهن پرستان جدید انگلستان مربی لایحه Belichick شکست دستگاه خود را در طول یک بازی در برابر لوایح بوفالو. “من انجام داده با قرص” Belichick گفت: زمانی که از او خواسته شد در مورد این حادثه. “من فقط می تواند آن را ندارد.” خود را برای بسیاری از طرفداران NBA خواهد شد به احتمال زیاد فقط خوشحال بود برای دیدن بازیکنان مورد علاقه خود بازگشت به hardcourt حتی اگر این به معنی این بازی نگاه و صدا کمی متفاوت است.

در این مقاله: NBA, av, کروناویروس, بازی بسکتبال, ویدئو کنفرانس, مایکروسافت, تیم, مایکروسافت, National Basketball Association, covid-19, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im