بیشترین بازدید فیلم ها یوتیوب در تمام دوران

یوتیوب در حال حاضر محبوب ترین ویدئوها کمی در مشترک با آنهایی که یک بار برگزار می شود که تمایز در سال گذشته است. هر چند فیلم مانند Charlie Bit My Finger یا شکلات باران به راحتی رفت و ویروسی در طول چند سال اول از یوتیوب بیشترین بازدید محتوا بچه دوستانه محتوا و محبوب نوازندگان مانند جاستین بیبر و Ed Sheeran در حال حاضر ساخته شده راه خود را به بالا از نقاط. موسیقی فیلم در خصوص انجام داده اند به خوبی خود را به عنوان آنها در حال حاضر اکثر فیلم محبوب ترین تا کنون بازدید در یوتیوب ،

اگر این نمایش شمارش هر چیزی به رفتن تصویری-سایت های می تواند به عنوان یک عامل اصلی پلت فرم برای ویدیو های از موسیقی و کودکان, برنامه نویسی, و نه تنها خنده دار الگوی رفتاری شایسته ،

10. جاستین بیبر — متاسفم (3.29 میلیارد دلار)

اگر چه جاستین بیبر شد دوم موسیقی هنرمند برای رسیدن به 1 میلیارد-مشاهده ویدئو در یوتیوب او رسیده است که وضعیت با کودکنه فعلی دهم تصویری در لیست ما است. به اندازه کافی جالب توجه با عرض پوزش ثابت شود خود را محبوب ترین ویدئو یوتیوب تا کنون بیش از 3 میلیارد انداز به تاریخ.

با عرض پوزش بود 22nd تصویری برای رسیدن به میلیارد-مشخصات خوانده شده را علامت. این موزیک ویدئو به سرعت خود را ثابت تبدیل شدن به یکی از سریع ترین راه برای رسیدن به 2 میلیارد خوانده شده را علامت. آن را به راحتی میره به 3 میلیارد دلار و بدون مشکل.

9. LooLoo کودکان و نوجوانان — Johny Johny بله پاپا (3.30 میلیارد دلار)

از آن زمان مدتی اما در عین حال یکی دیگر تصویری برای کودکان و نوجوانان ساخته شده است آن را به ده فیلم ها بیشترین بازدید YouTube فیلم ها آزاد. Johny Johny بله پاپا کوتاه, متحرک, موزیک ویدیو در مورد یک کودک بازیگوش و او پاپا. این یک آهنگ ساده در مورد یک کودک در تلاش برای خوردن مقداری شکر (تحت اللفظی حبه قند) حتی اگر او پاپا بدیهی است که تایید نیست. آیا بچه قند ؟ شما باید به سازمان دیده بان برای پیدا کردن. آهنگ خود را واقعا آزار دهنده است. آن را تقریبا بیش از حد ساده و کوتاه به یک earworm. که یک چیز خوب با توجه به این مشاهده شده است/گوش به بیش از 3 میلیارد بار.

8. Miroshka تلویزیون — آموزش رنگ تخم مرغ چند رنگ در مزرعه (3.30 میلیارد دلار)

آموزشی و سرگرمی برای کودکان است که به آرامی مصرف بیش از این رتبه بندی برای فیلم ها بیشترین بازدید در یوتیوب. که تعجب آور نیست پس اگر بچه ها در حال رفتن به خیره شدن به صفحه نمایش برای یک مناسب و معقول بخشی از آن را حس می کند که برنامه نویسی انتخاب میان پدر و مادر خواهد بود 1) رایگان برای دسترسی و 2) آموزشی. Miroshka تلویزیون آموزش رنگ تخم مرغ چند رنگ در مزرعه بدون استثنا است. این یک ویدیو آموزشی برای کودکان و نوجوانان است که در حال حاضر متصلب تا بیش از 3 میلیارد نمایش در دو سال پس از آن اولین بار ارسال شده است.

آن را سرگرم کننده و پنج دقیقه است که می آموزد که کودکان در مورد رنگ های مختلف از طریق (وقاحت) متحرک تخم مرغ در یک مزرعه. ویدیو خود را به ما آموخت و می آموزد بچه ها نام رنگ های مختلف در روسی. تنها بخش هایی از این ویدئو که نیست در موسیقی (که قدیمی مک دونالد بود یک مزرعه آواز به زبان انگلیسی) و هر زیرنویس که به نظر می رسد اگر شما از آنها تبدیل شده است. در این ویدئو یک بیت از یک سرعت آهسته (برخی از صحنه ها کمی طولانی) اما خنده دار لحظات احمقانه است که درخواست تجدید نظر به مخاطبان جوان.

7. PSY — Gangnam Style (3.63 میلیارد دلار)

درست آیکن در یوتیوب تصویری, تاریخ, Psy Gangnam Style یک هیولا ضربه تبدیل شدن به اولین ویدیو یوتیوب بازدید بیش از یک میلیارد بار. و حتی بیشتر رسیده است که هدف در کمتر از شش ماه پس از انتشار آن — از جولای تا دسامبر 2012 — یک دستاورد شگفت انگیز برای آن زمان. آن رفت و تبدیل به اولین تصویری برای رسیدن به دو میلیارد بازدید در ماه مه 2014 و نمی بینم نزدیک رقیب تا سال 2015.

با توجه به اینکه بیش از 100 فیلم در یوتیوب می تواند به رخ کشیدن یک میلیارد انداز یا بیشتر Gangnam Style همچنان به عنوان یکی از کسانی که بیشتر به تماشای ویدئوها از همه زمان. این بیت بسیار جوانتر رقابت برای حفظ آن بالا 10 نقطه تقریبا هشت سال پس از آن انفجاری اولین.

6. Mark Ronson — Uptown Funk ft. Bruno Mars (3.85 میلیارد دلار)

حتی اگر آن را بیش از سه فیلم در این لیست Uptown Funk همچنان به جمع بینندگان جدید به باقی می ماند یک پتانسیل نمودار-شکوه را انتخاب کنید. Ronson های تصویری ساخته شده خود یوتیوب اولین بار در نوامبر 2014 و به سرعت تبدیل به یکی از محبوب ترین و دوست خوب ویدئوها همیشه.

مسلما فقط به عنوان موثر به عنوان آن به طور کلی تعداد مشاهده است که آن را ضرب و شتم چنین رقابت سختی از معاصران خود را. بزرگ موسیقی ویدئوها از دیگر هنرمندان بزرگ مانند کتی پری دیدم خود را بزرگ 2014 بازدید رسیدن به چند میلیارد views. Uptown Funk هنوز موفق به تحت الشعاع قرار دادن کسانی که دستاوردهای.

5. ماشا و خرس — دستور غذا برای فاجعه (4.27 میلیارد دلار)

دستور غذا برای فاجعه است یکی از بسیاری از قسمت های از روسیه CGI-متحرک نشان می دهد تلویزیون برای بچه ها ماشا و خرس. این یکی از تنها دو ورودی است که یک موزیک ویدئو و تنها یکی از چهار نیست که به طور کامل در زبان انگلیسی است. نشان می دهد به طور گسترده ای محبوب در خارج از آن کشور و بسیاری از قسمت ها را مشاهده شمارش در یوتیوب. آن را نیز پخش در Netflix بکشد و NBCUniversal جمعی در یک قسمت با فرمت.

این دستور غذا برای فاجعه قسمت از علاقه خاص به دلیل فصل تعداد مشاهده. آن را در یک مقدس باشگاه فقط پنج فیلم که در صدر 4 میلیارد دلار است. آن را محبوب ترین non-موزیک ویدیو از همه زمان در یوتیوب شاید در هر نقطه.

دریافت فیلم کانال که آپلود دستور غذا برای فاجعهبه دست آورده بارهای از بینندگان فقط از این یک قسمت خاص.

4. Wiz Khalifa — See You Again ft. Charlie Puth (4.56 میلیارد دلار)

Wiz Khalifa و Charlie Puth به دیدن شما دوباره است و این ویدئو برای اولین بار در این لیست به فیلم tie-in — Furious 7 — برای کمک به ارتقاء آن است. آن را بیش از چهار میلیارد views پس از آن در مارس 2015 اولین بار و به عنوان یک ادای احترام به پل واکر, سابق, ستاره, سریع, حماسه که در سال 2013 است.

بین 10 ژوئیه و اوت 4, 2017, این ویدئو باقی مانده به عنوان پربیننده ترین ویدیو در یوتیوب اندیشه سبک Gangnam. که سلطنت بود و تنها به طور موقت به عنوان آن را تحت الشعاع قرار Despacito. آن را نیز بیشتر دوست داشتم تصویری بین اوت 26, 2016 و 25 جولای 2017.

ببینید شما دوباره دوم شد تصویری به تصویب 2 میلیارد و مشاهده علامت است و یکی از تنها پنج فیلم بازدید بیش از 4 میلیارد بار.

3. Ed Sheeran — شکل شما (4.79 میلیارد دلار)

که آیا شما آن را یا نه وجود دارد هیچ انکار که شکل شما یکی از پربیننده ترین ویدئوها از همه زمان. این دارای سوابق به عنوان سوم-fastest video برای رسیدن به یک میلیارد انداز است و دوم-سریع ترین راه برای رسیدن به 2 میلیارد و 3 میلیارد نمایش به عنوان به خوبی.

شکل شما زمانی همه از آن تعداد مشاهده تمجید فقط در دو سال عرضه داشتن در ژانویه 2017. به نظر می رسد آماده به تنها سیمان خود را بیشتر به عنوان یکی از محبوب ترین از همه زمان.

2. Pinkfong — بچه کوسه رقص (5.43 میلیارد دلار)

گاهی یک آهنگ معروف می شود صرفا به دلیل آن است که یک earworm. ما دیده ایم این اتفاق می افتد با بارنی در روزهای اولیه پس از آن جای تعجب نیست آن را دوباره اتفاق افتاده است با یک تلویزیون جاذب بچه ها آهنگ در مورد یک کوسه خانواده است.

بچه کوسه رقص, تولید شده توسط پاپ کره ای تولید کننده Pinkfong نه پیچیده آهنگ. این کوسه تکرار و مقدار قابل توجهی از وجودی ترس — که در مورد آن. این آهنگ رز به تبدیل شدن به جدید ترین عضو در لیست و الهام بخش تغییرات بی شماری در سراسر یوتیوب.

بیایید صادق باشیم: اگر آوردن بچه کوسه و بازی را 12 بار در یک ردیف است تنها راه برای آرام کردن کودک نو پا خود را پایین هر پدر و مادر با دسترسی به اینترنت در حال رفتن به انجام دقیقا همان است که. انتظار بچه کوسه را صعود را ادامه خواهد داد.

1. Luis Fonsi — Despacito ft. Daddy Yankee (6.78 میلیارد دلار)

برای یک سایت اجرا شده توسط یک شرکت آمریکایی و تحت سلطه زبان انگلیسی مطالب آن شاید تعجب کنید که محبوب ترین ویدیو یوتیوب در تمام زمان — و یکی که نشان می دهد هیچ نشانه ای از اینکه تحت الشعاع هر زمان به زودی خوانده شده است تقریبا به طور کامل در اسپانیایی.

شامل پورتوریکو هنرمندان Luis Fonsi و ددی یانکی, Despacito آمار یوتیوب در ژانویه 2017 و متصلب تا بیش از یک میلیارد بازدید در فقط 97 روز — دوم-سریعترین اجرا تا کنون. این ویدئو در ادامه برای تبدیل شدن به سریع ترین راه برای جلب 2 میلیارد انداز و اولین تصویری به بیش از 4 میلیارد و 5 میلیارد دلار و در حال حاضر 6 میلیارد views.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>