USWNT captain Carla Overbeck raises the 1999 World Cup Trophy as the team celebrates winning the FIFA Women's World Cup on July 10, 1999. (Photo by Harry How/Getty Images)
USWNT کاپیتان کارلا Overbeck افزایش 1999 جایزه جام جهانی به عنوان تیم جشن پیروزی در, فیفا جام جهانی زنان در جولای 10, 1999. (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

وجود دارد چیزی متفاوت در مورد جمعیت که پر از غول ورزشگاه در ژوئن 19, 1999.

برای یک چیز این بود که بسیاری از افرادی که تا به حال بسته بندی شده به ورزشگاه برای یک رویداد ورزشی — بیش از New York Giants تا کنون به خود جلب کرد.

اما آنچه به ویژه ایستاده بود در مورد دریا از افرادی که جمع شده بودند برای تماشای جام جهانی فوتبال بود و صدا از جمعیت را سر و صدا. آیا این صدا مانند یک غول بازی — وجود صداهای قدیمی مخلوط با آنهایی که جوان جنس نر و صدای زن صدای یکسان است.

که بازی در غول ورزشگاه شد و در بازکن از سال 1999 جام جهانی فوتبال زنان و اولین گام برای ایالات متحده زنان تیم ملی برای تبدیل شدن به یکی از مهم ترین تعاونی در ورزش است. توسط این مسابقات پایان — پس از ایالات متحده آمریکا ضرب و شتم چین در ضربات پنالتی و Brandi Chastain, پاره کردن پیراهن خود را در جشن ها — USWNT تا به حال محفوظ جدید و جایگاه ویژه ای در تاریخ است.

Streaming on Yahoo Sports
جریان در یاهو ورزشی

مطمئن است که تیم تا به حال میا هام که تبدیل به یک نام خانگی. و این امر بعد باید ستاره های بزرگ مانند ابی Wambach امید و مگان Rapinoe. اما چه چیزی ساخته شده USWNT ویژه آن گروه از زنان شاغل هم بود که هرگز مورد توجه امریکا قبل از.

“این یک تیم است که تا به حال ستاره های بزرگ, اما آن را نیز یک تیم است که تا به حال شیمی است که مبارزه برای هر یک از دیگر و همچنین برای هر یک از دیگر” گفت: 1999 جام جهانی زنان play-by-play گوینده JP Dellacamera طی مصاحبه ای به صورت کتاب به تیم ملی. “هر زمان که شما در مصاحبه میا هام و می خواستم او را به صحبت در مورد عظمت او می خواهم به بحث در مورد هم تیمی های او. که ’99 تیم بود که با هم از یک تیم به عنوان من تا کنون دیده ام.”

که چرا USWNT شد اولین گروه از زنان به فراتر از ورزش سن و یا جنسیت جمعی تبدیل شدن به قهرمانان آمریکایی ها از تمام جنبه های زندگی. و این که چرا هنوز هم امروز USWNT باقی می ماند و شاید مهم ترین و تاثیر گذار این تیم در تمام رشته های ورزشی است.

تغییر برداشت

زمانی که USWNT اول وارد جریان اصلی آمریکا در سال 1999 برای جام جهانی آن را غیر معمول است برای دیدن یک گروه قوی ورزشکاران زن های ویژه.

رسانه ها کاملا می دانم که چگونه به بحث در مورد آنها در تماس با بازیکنان “کامل” و در مقایسه با بازی های خود را به جشنوارههای زیبایی. در اوایل مسابقات خبرنگار پرسید: Chastain, point blank اگر این تیم را جذب بسیاری از طرفداران جدید اگر آنها نبودند خیلی جذاب است.

اما جایی بین هام پر شور باز کردن هدف در برابر دانمارک و Chastain نمادین پنالتی مردم متوجه USWNT یک مجموعه قابل توجه ورزشکاران حتی بهتر از آن هم آنها را در یکی دیگر.

“این بسیار قوی زنانی که مشغول به کار بودند به عنوان یک تیم وجود دارد و این تصور که زنان نمی تواند بازیکنان تیم گفت: 1999 جام جهانی زنان سازمان دونا د Varona برای تیم ملی. “ما در حال بازیکنان تیم. آن را تقویت تمام چیزهایی است که ما قادر هستند و می توانید از طریق ورزش است.”

پس از همه کتاب های تاریخ پر فرد برجسته ورزشکاران زن گرفته اند که بیش از جهان ورزش از Billie Jean King به سرنا ویلیامز از شانون میلر به سیمون Biles. معروف ترین ورزشکاران زن ایستاده بود خود را به عنوان یک نقطه کانونی منحصر به فرد.

اما برای اولین بار بزرگترین ستاره در جهان ورزش بود که گروهی از زنان مبارز در سنگر با هم. که در خود و برای خود شروع به تغییر راه مردم فکر ورزشکاران و راه دختران جوان فکر در مورد خود.

USWNT fans cheer during a 1999 first-round Women's World Cup game against Denmark. (TIMOTHY A. CLARY/AFP via Getty Images)
USWNT طرفداران تشویق در طول یک سال 1999 در دور اول جام جهانی فوتبال زنان در بازی مقابل دانمارک. (TIMOTHY A. کلاری/خبرگزاری گتی ایماژ)

“ما می خواهم به سینما بروید و دختران خواهد بود گریه و ما مثل” چرا گریه میکنی ؟ “و آنها می گویند” ما خیلی هیجان زده و عصبی به دیدن شما بچه ها گفت:” سابق USWNT کاپیتان جولی Foudy که قبلا منتشر نشده مصاحبه برای تیم ملی. “این زمانی است که شما متوجه این تاثیر را در یک راه خوب شما می توانید بر مردم داشته باشد. که قدرت ورزش است.”

“ما همیشه به حال تصویر بزرگ در ذهن — به همین دلیل ما در حال انجام آن” Foudy اضافه شده است. “بله, آن را در مورد برنده شدن و موفق بودن اما ما همیشه احساس رضایت بیشتر از این واقعیت که ما در حال تغییر راه مردم درک زنان و ورزشی است که ما الهام بخش است که بسیاری از دختران بیشتر است. هیچ یک از ما تا به حال نقش زن مدل در حال رشد است. معدن بودند بازیکنان بسکتبال و بازیکنان فوتبال که 7 فوت قد و 300 پوند است.”

تاثیر ماندگار

جمعیت در لیون فرانسه در تابستان گذشته به صدا در بسیاری مانند جمعیت در سال 1999. پس از USWNT برنده چهارم خود در جام جهانی برابر هلند وجود دارد که مردان و زنان در تمام سنین و پس زمینه تشویق برای آمریکایی ها.

اما به سلامتی متفاوت بود. این زمان وجود دارد یک پیام.

“دستمزد برابر! برابر پرداخت!”

برخی از بازیکنان نمی تواند کشف شعار حق دور. پس از همه این صدا خیلی شبیه به “ما -! ما-یک!” اما به زودی روشن شد. طرفداران نه تنها در مورد مراقبت از برنده دیگر جایزه — پس از آن بود بسیار بزرگتر از آن است.

بله USWNT هنوز نقشه کشی عظیم جمعیت و تنظیم تلویزیون رأی پرونده به عنوان برجسته زنان تیم ورزشی در, شاید در کل جهان است. اما در حال حاضر USWNT نفوذ شروع به نفوذ بیشتر در بخش فرهنگ و جرقه های جدید مکالمات.

“ما در حال حاضر به مبارزه” USWNT مدافع علی Krieger گفت: پس از 2019 نهایی جام جهانی. “ما فقط عشق را به بازی این بازی اما ما همچنین درک ما تا حدودی از مسئولیت به حمایت و بودن در نقش یک مدل برای افرادی که شاید اصلا یک صدا نه تنها در فوتبال بلکه در مسائل مهم است که اتفاق می افتد در اطراف ما است.”

ماه قبل از آن بازیکنان در USWNT پیوست و به عنوان یک جبهه متحد و طرح دعوی در دادگاه علیه خود, رئیس, آمریکا, فوتبال, فدراسیون ادعا تبعیض جنسیتی. اتهامات آنها نیست همه که متفاوت از چیزهایی که زنان با تجربه در محل کار در سراسر کشور است.

این یک شجاع و شاید حتی خطرناک ترین چیزی که به انجام جلوتر از مهم ترین مسابقات است. اما بازیکنان آن با هم راه آنها مبارزه خود را دیگر جنگ است. و آنها وارد فرانسه منسجم تر و متحد تر از شاید همیشه قبل از — حداقل نه از سال 1999 تیم.

در حالی که طرح دعوی در دادگاه در برابر آمریکا فوتبال پیچیده است صحبت کردن به صورت مساوی پرداخت نشده است.

این درست است که USWNT است که شاید بسیاری از ذوات زنان, تیم فوتبال در جهان, اما این اتفاق تنها به این دلیل که بازیکنان به عنوان یک واحد ایالات متحده تحت فشار قرار دادند فوتبال به صندوق آنها.

در سال 2000 هر بازیکن در USWNT مورد توافق به تحریم مسابقات به نیروی ایالات متحده در فوتبال به پرداخت هزینه آنها چیزی نزدیک به یک دستمزد زندگی می کنند. زمانی که ایالات متحده در فوتبال نام بازیکنان تیم جوانان برای پر کردن جای خالی همه بازیکنان تیم جوانان پیوست و در این تیم است ،

این تیم که تا به حال فقط موفق به کسب 1999 جام جهانی دانست و آن را قوی تر بیش از این هم به عنوان افراد است. بازیکنان در نهایت برنده این مبارزه و آمریکا فوتبال ناتوان بود برای رفتن تا در برابر یک گروه از ایالات زنان است.

این است که چگونه تیم برنده تمام جنگ هر دو در زمین و خارج از آن با هم متحد و قرار دادن این تیم پیش از هر فرد.

این معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد با USWNT جاری طرح دعوی در دادگاه در برابر آمریکا فوتبال. محاکمه شده و به عقب رانده و حل و فصل به نظر می رسد همه بیشتر احتمال دارد. و با بازی های المپیک تحت فشار قرار دادند تا 2021 میان COVID-19 گیر برنامه های پیش رو برای USWNT نامشخص است.

اما به هر USWNT می کند و بعد از آن خواهد شد با هم به عنوان یک تیم. و هنگامی که USWNT دعوا با هم آن را چیزی خاص.

Caitlin موری نویسندگان به یاهو ورزشی و کتاب او در مورد ایالات متحده ملی زنان, تیم ملی, تیم: داستان در داخل از زنانی که تغییر فوتبالاست در حال حاضر. او در توییتر دنبال کنید @caitlinmurr.

The USWNT celebrates winning the 2019 Women's World Cup. (Photo by Sebastian Gollnow/picture alliance via Getty Images)
این USWNT جشن پیروزی 2019 جام جهانی زنان. (عکس توسط سباستین Gollnow/عکس داد از طریق گتی ایماژ)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو