صبح روز بعد از: Ubisoft بازی های بزرگ نشان می دهد, ویترین, ‘Far Cry 6’ و بیشتر

Far Cry 6

یوبی سافت

من امیدوارم که هر کس تا به حال آخر هفته. من صرف چند ساعت گذشته از روز یکشنبه تماشای بحرانزده ناشر بازی Ubisoft, اذیت کردن, آن, آخرین, بازی, از جمله Watch Dogs: لژیون و Assassin’s Creed Valhallaدر حالی که sidestepping بحث در مورد اتهامات سوء ریشه دوانده جنسیتی و آزار و اذیت جنسی. ساعت قبل از ویترین چند بیشتر مدیران ارشد این شرکت. با توجه به تمام 45 دقیقه ای جریان ثبت شد در پیشبرد آن را ناامید کننده بود اما تکان دهنده است که این مسائل نبودند ذکر شده چه رسد به خطاب.

این جریان نمی فاش کردن هر گونه عمده اخبار بازی ما در حال حاضر نمی دانم در مورد. Far Cry 6 ظاهرا بزرگ, تعجب, اما حتی که شد خراب در پیشبرد. ترس نیست هر چند ظاهرا یوبی سافت است که با برنامه ریزی و در عین حال یکی دیگر از ویترین برای بعد از این سال — شاید آن می تواند نگه دارید به شگفتی خود را در این زمان. و ما باید دست برداشت برای هر دو جدید Watch Dogs بازی و آخرین Assassin’s Creed ورود.

— Mat

‘Far Cry 6’ می رسد فوریه 18th, 2021

شما باید به Giancarlo Esposito به عنوان یک انقلابی.

یوبی سافت بعدی باز جهان تیرانداز وارد خواهد شد در فوریه 18th, 2021, برای PS5, PS4, ایکس باکس سری X, Xbox One, Stadia کامپیوتر (از طریق بازی حماسی فروشگاه و فروشگاه یوبی سافت) و Uplay+. درست به اوایل حرکت شبیه چمچه زنی شما بازی مقاومت در برابر جنگنده دنی Rojas به عنوان هدف شما را به پایین جمهور آنتون Castillo (با بازی Breaking Bad‘s Giancarlo Esposito). اگر شما خرید این بازی برای PS4 یا Xbox One شما می خواهید برای ارتقاء به PS5 یا ایکس باکس سری X نسخه.

توسعه ندارد ریختن مقدار نور در بازی مکانیک, اما شما باید به تکیه بر سلاح مانند یک دیسک پرتاب و برای استخدام “وینر سگ بر روی چهار چرخ.” خوب می دانم. ادامه خواندن است.

تسلا مدل قطره Y قیمت دلار از 3000

آن را نیز به عملکرد خریداران یک کلید ارتقا به عنوان استاندارد.

Tesla

تسلا

ناگهانی قیمت-برش هشدار. تسلا کاهش یافته است و قیمت آن در محدوده AWD مدل Y به $49,990 قبل از مالیات و مشوق. در حالی که تسلا هنوز اظهار نظر در آن به نظر می رسد مانند یک حرکت برای حفظ فروش خودرو شتاب به عنوان اقتصاد wobbles در اطراف COVID-19 همه گیر و مردم با احتیاط نگه دارید و به پول خود را. ادامه خواندن است.

یک زندگی به اندازه Gundam مجسمه تکمیل خواهد شد در خارج از ژاپن در سال 2021

شما را به بازدید از شانگهای به آن را ببینید.

Gundam

Bandai

غول Gundam مکانیک مجسمه به طور معمول نمایش داده شده در Odaiba سریع سوار از توکیو شده است یک کانون گردشگری برای سال. من مطمئن هستم که هر چیز دیگری فریاد می زند ژاپن بسیار زیاد است. در حال حاضر Bandai Namco قصد دارد برای ساخت یک 59-پای مجسمه اتمام مدتی در سال 2021 در LaLaport بازار در Jinqiao شانگهای چین — یکی از اولین در خارج از کشور است. ادامه خواندن است.

حمایت محتوا توسط: هویت نیروی

محافظت از کل هویت – ثبت نام برای هر برنامه سالانه و پرداخت تنها 10 ماه.

Identity Force

تمام دنده شما نیاز به بازی-جریان مانند یک حرفه ای

دریافت بازی خود را-جریان امپراتوری به یک شروع در حال اجرا.

آن را واقعا نمی زیادی را به شروع به جریان. با استفاده از نرم افزار منبع باز مانند OBS, شما می توانید زندگی می کنند تنها با یک لپ تاپ و یا تلفن همراه — اما اگر شما می خواهید به رقابت با مورد علاقه خود را streamers, شما نیاز به اضافه چند قطعه از تجهیزات است. ما رئوس مطالب دنده شما نیاز به شروع ساختمان خود را در جریان امپراتوری و ما را نگه داشته ام اکثر میدارد زیر $200. ادامه خواندن است.

اما بیشتر وجود دارد…

بهترین دنده برای کمک به شما اقامت مناسب در طول سال تحصیلی

هدف قرار دادن این کتاب: آنچه فضانوردان می توانند یاد بگیرند که از هسته ای submariners

Fitbit شارژ 4 می تواند به شما از خواب بیدار زمانی که شما احساس می کنید خوب استراحت

در این مقاله: themorningafter خبرنامه دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im