صبح روز بعد از: گوگل منتشر آندروید 11 بتا

Android 11 beta

Engadget

حتی به عنوان همه گیر مربوط به سیاست های مستند سهولت سینما و همه جا بسته باقی می ماند و برخی ممکن است هرگز دوباره. آن را احساس نمی کند کاملا مناسب برای یک تابستان بدون سفر به سینما, اما شما ممکن است قادر به تکرار این تجربه برای چند مهمان در خانه. LG PH30N پروژکتور تلاش برای پر کردن شکاف با یک طراحی قابل حمل و با قیمت 400$.

LG PH30N

LG

البته این تنها 720p بنابراین اگر خود را به آرمان های ناب سمت IMAX پایان از چیزهایی که با ویژگی های مانند 4K و HDR و سپس شما می خواهید به عنوان خوانده شده ما بالاتر پایان پیشنهادات خود را (و یا صرف یک کمی اضافی برای بیشتر از تمام کسانی که لومن). اما اگر برنامه این است که برای پیدا کردن به راحتی قرار می گیرد دیوار به کودکان و نوجوانان دیده بان Artemis Fowl در یک صفحه نمایش بزرگتر از حد معمول ممکن است این کار انجام می شود.

— ریچارد

P. S. — فراموش نکنید که بزرگ PS5, بازی, ویترین می گیرد این بعد از ظهر ساعت 4 و همکاران.

آندروید 11 بتا عمومی است که رسما در اینجا

شما می توانید تست سیستم عامل جدید اگر شما مایل به مقابله با پتانسیل اشکالات.

Android 11 beta

Engadget

پس از یک دسته از تاخیر آندروید, 11 بتا عمومی است فرود آمد. اگر شما یک صفحه 2 تلفن و یا جدیدتر شما می توانید انتخاب کنید تا تجربی و به روز رسانی حق در اینجا.

چه چیزی جدید است ؟ تغییرات حول برنامه های ارتباطی و بهبود ویژگی های حفظ حریم خصوصی و کنترل. برای مثال به جای تنها بودن قادر به اجازه می دهد برنامه ها برای دسترسی به چیزهایی مثل خود دوربین و میکروفن و محل سکونت “تمام وقت” و یا “تنها در حالی که با استفاده از نرم افزار” نرم افزار های جدید را قادر خواهد ساخت تا یک بار مجوز است. این برنامه قادر خواهد بود به درخواست مجوز دوباره دفعه بعد که شما از آن استفاده کنید. مجوز برای کمتر-اغلب-با استفاده از نرم افزار را نیز تنظیم مجدد خودکار پس از یک زمان تعیین شده است. بررسی ویرایشگر Cherlynn کم در حال حاضر صرف برخی از زمان با اندروید 11 — به عنوان خوانده شده تا در مورد چگونگی ویژگی های جدید کرایه.
ادامه خواندن است.

اینتل ‘3D’ Lakefield تراشه می رسند برای foldables و نازک لپ تاپ

آماده برای چیزی جدید.

Intel Fellow Wilfred Gomes, a member of Intel's Silicon Engineering Group, holds a processor with the advanced packaging technology called Foveros. It combines unique three-dimensional stacking with a hybrid computing architecture that mixes and matches multiple types of cores for different functions.

والدن Kirsch/Intel Corporation

پس چه اینتل برنامه ریزی کرده اند در صورت از شایعاتی که اپل نزدیک به ساختمان خود پردازنده برای مکینتاش? سعی کنید این Lakefield پردازنده. لقب “هسته اینتل پردازنده های با تکنولوژی هیبریدی” آنها ترکیب i3 و i5 پردازنده با قدرت اتم هسته. در یک آرایش شبیه به بزرگ است.کمی راه اندازی کوالکام با استفاده از آنها تقسیم وظایف بین هسته های آنها مناسب ترین را به ایده آل گسترش عمر باتری بدون محدود کردن عملکرد. آنها نمی تواند با سرعت شیاطین, اما آنها می تواند اجرای برنامه های ویندوز ساخته شده برای تراشه های x86 بدون مبارزه.

و با 3D تکنولوژی بسته بندی — فکر می کنم در لایه کیک مقابل کلوچه — اینتل می گوید این تراشه می تواند شامل همه است که در فضاهای کوچکتر از حد معمول آنها را ایده آل برای نازک و نور دستگاه. آنها همچنین اینتل اولین تراشه با “بومی دوگانه داخلی صفحه نمایش لوله” است که می تواند کمک به فشار دو صفحه نمایش تاشو دستگاه. یک نسخه از سامسونگ Galaxy کتاب S با تراشه های جدید در داخل میله میله به کشتی در این ماه به دنبال خیر Thinkpad X1 بریزید بعد از این سال.
ادامه خواندن است.

اولین ساعت هوشمند تا به حال همان مسائل امروز ما

Seiko را Ruputer وحشتناک بود عمر باتری و محدود UI.

در سال 1998 Seiko راه اندازی مسلما اولین ساعت هوشمند است. بازتاب Pda ها از زمان آن را تقویم ماشین حساب و چند چیز دیگر docking با کامپیوتر شما و در حال اجرا در دو فروتن سازمان دیده بان باتری — تا زمانی که آنها به طول انجامید. مبارزات Seiko Ruputer بودند همان کسانی رو wearables در حال حاضر.
ادامه خواندن است.

حمایت محتوای پشته, تجارت,

چگونه به راه اندازی یک حرفه ای خلاق در سال 2020

Stack Commerce

Grubhub فروش خود را به درست غذا خوردن به ایجاد یک تحویل مواد غذایی غول

مقابله با بارگذاری از طریق کاهش یافت.

Grubhub

Grubhub

از تحویل مواد غذایی جهان در مورد به دریافت یک کمی کوچکتر است. فقط خوردن Takeaway.com (فقط خوردن به بسیاری از ما) خرید Grubhub در یک معامله به ارزش 7.3 میلیارد دلار است. ادغام خواهد شد ایجاد بزرگترین آنلاین تحویل مواد غذایی خروجی خارج از چین و تمرکز خود را بر روی ایالات متحده و بریتانیا و آلمان و هلند.

این اتحادیه خواهد بود “یکی از چند سودآور بازیکنان” در تحویل عرصه این شرکت ادعا کرد. Grubhub تا به حال استقبال بارگذاری به عنوان یک خریدار بالقوه تا زمانی که مذاکرات از طریق کاهش یافت. ضد تراست نگرانی شد بنا به گزارش این نقطه چسبیده — هر دو شرکت نگران ترکیبی از دو ما مبتنی بر تحویل غول ممکن است اجرا گرفتار رگولاتور و آنها نمی توانند به توافق برسند در مورد نحوه بارگذاری کمک خواهد کرد Grubhub از طریق هر دولت چالش است.

ارائه شده خریداری می شود و تایید آن باید به Grubhub بیشتر از یک شبکه امن در ما آن را به عنوان در رقابت با Uber DoorDash و بقیه.
ادامه خواندن است.

اما بیشتر وجود دارد…

آمازون مکان یک سال ‘توقف’ در پلیس استفاده از آن تشخیص چهره تکنولوژی

تسلا آماده است تا به تولید انبوه نیمه Elon Musk می گوید:

‘فلز: Hellsinger’ ریتم بازی FPS با توجه به 2021

‘آسمان هیچ انسان’ می شود, PS4, Xbox One و PC crossplay

HBO حداکثر به طور موقت می کشد ‘بر باد رفته’ از آن فروشگاه

Facebook پرداخت برای یک ابزار برای هک کاربری خود را و سپس آن را به دست FBI

Engadget معاملات: آناليز واريانس را Sous Vide دقت اجاق گاز Pro 200 دلار در آمازون

توییتر تست می پرسد شما برای باز کردن یک مقاله قبل از شما آن را به اشتراک

دانشمندان تایید اساس انیشتین نظریه نسبیت

کلاسیک سگا ‘Alex Kidd’ در حال آمدن است به مدرن کنسول ها و رایانه های شخصی

در این مقاله: themorningafter خبرنامه دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>