آماده برای گرفتن قرص قرمز دوباره. Lana Wachowski که co-نوشت و co-کارگردانی پیشگامانه فیلم اکشن ماتریکس و آن دو کمتر-خوب-دریافت دنباله در حال حاضر شاخص های یک چهارم ورود در حق رای دادن — و بله هر دو کیانو ریوز و Carrie-Anne Moss هر دو انتظار می رود به بازگشت به بازی خود را به یاد نقش.

اطلاعات بیشتر در مورد ماتریس 4 باقی می ماند کمیاب اما این فیلم باید یک نسخه رسمی از تاریخ 21 مه سال 2021 و چند بالا مشخصات اعضای بازیگران نازل شده است. در اینجا همه چیز ما در مورد ماتریس 4 تا کنون.

تولید متوقف

با توجه به انواع, گزارش, برادران وارنر به توقف تولید در ماتریکس 4 با توجه به نگرانی های اطراف coronavirus. معلوم نیست به زمانی که تولید دوباره آغاز خواهد شد و یا اگر توقف را تحت تاثیر قرار آوریل 21, 2021 تاریخ انتشار.

اولین عکس

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از برخی غیر رسمی عکس ها از مجموعه ای از ماتریس 4 در بر داشت راه خود را آنلاین و این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است پس از کیانو ریوز کشف شد در خیابان های سان فرانسیسکو فیلمبرداری یک صحنه برای فیلم است.

سان Francisco Examiner ارسال شده در برخی از عکس های گرفته شده توسط عکاس خبری Amanda Peterson بود که قادر به گرفتن برخی از عکس های ریوز در حالی که او فیلمبرداری شد و همچنین برخی از عکس های ریوز با حق رای شرکت ستاره Carrie-Anne Moss, که reprising نقش ترینیتی برای فیلم است. اگر وجود دارد هر چیزی به اینسو انسو جمع کردن از عکس های آن را که ریوز’ شخصیت نئو ظاهرا رها همه سیاه, cyberpunk نگاه است که فرار از اصلی فیلم در حمایت از یک بیشتر گذاشته پشت در کمد لباس این زمان در اطراف.

تولید و تاریخ انتشار

فقط چند ماه بعد رسما تایید قسط چهارم از حق برادران وارنر تصاویر به ماتریس 4 (آن را به عنوان غیر رسمی نامیده می شود) یک نسخه تاریخ مارس 21, 2021.

در جالب بیت از همگرایی (یا احتمالا “کیانو-gence”) که تاریخ در حال حاضر اکران فیلم در همان آخر هفته به عنوان John Wick: فصل 4, ریوز ” دیگر فیلمهای حق رای دادن. این کاملا محتمل است که یکی از این فیلم ها در نهایت خواهد شد نقل مکان کرد و با توجه به هم franchises’ محبوبیت است.

تولید ماتریس 4 را آغاز کرده است با Lana Wachowski بازگشت به شرکت و نوشتن و مستقیم آخرین ورود در حق رای دادن است که او و خواهر او ایجاد شده است.

“بسیاری از ایده های لیلی و من به کاوش 20 سال پیش در مورد واقعیت ما هستند و حتی بیشتر مربوطه در حال حاضر” Wachowski در بیانیه ای گفت. “من بسیار خوشحال هستم که این شخصیت ها در زندگی من و سپاسگزار برای دیگر فرصتی برای کار با درخشان دوستان است.”

برخی از این دوستان عبارتند از: نویسنده Aleksandar Hemon (عشق جزیره) و دیوید میچل (Cloud Atlas) که co-نوشت ماتریس 4 اسکریپت در کنار Wachowski. در علاوه بر این به فیلم خود کار هر دو Hemon و میچل در حال انجام رمان نویسان و هر دو به نظر می رسد در یک قسمت از Wachowskis’ Netflix سری Sense8.

تا کنون از آن صدا مانند دیگر Wachowski خواهر و برادر درگیر خواهد شد در ماتریس 4اگر چه برادران وارنر به نظر می رسد فکر می کنم حق رای دادن در خطر است لانا دست. “ما نمی تواند بیشتر هیجان زده می شود reentering ماتریس با لانا گفت:” برادران وارنر تصویر گروه رئیس Toby Emmerich. “لانا درست است رویایی — منحصر به فرد و خلاق اصلی فیلمساز — و ما هیجان زده است که او در حال نوشتن و کارگردانی و تولید این فصل جدید در ماتریس جهان است.”

اما این احتمال وجود دارد که John Wick مدیر Chad Stahelski بود که کیانو ریوز’ دو شیرین کاری ها و شیرین کاری هماهنگ در ماتریس اصلی, فیلم, ممکن است بازگشت به آینده بازی کند. قبل از برادران وارنر’ رسمی اعلام Stahelski به بیرون درز کلمه ای که یک چهارم ماتریکس فیلم بود در تولید و گفت که او می خواهم “قرار دادن هر آنچه که من انجام شده بود به کمک” را عاقبت به ثمر.

بازیگران

ماتریکس فقط نمی توان ماتریس بدون کیانو ریوز که بازی هکر-تبدیل-دیجیتال-مسیح Neo در سه گانه اصلی است. خوب, خبر خوب: ریوز است بازگشت به خود است ماتریس پیشرو بانو, Carrie-Anne Moss. داده هر دو شخصیت’ سرنوشت در پایان از ماتریس اصلی سه گانه عاقبت به احتمال زیاد نیاز به کار کردن یک راه هوشمندانه برای reincorporate نئو و ترینیتی به داستان اما نباید اثبات بیش از حد دشوار است برای یک سری که dabbles در عرفان واقعیت مجازی و تاب طرح.

های اخیر علاوه بر بازیگران اسپارتاکوس آلوم Ellen Hollman, با توجه به بسته بندی. هیچ اطلاعاتی در مورد نقش او را در حال حاضر شناخته شده است.

Ellen Hollman

Priyanka Chopra جوناس همچنین ستاره نامعلومی نقش, به گزارش هالیوود.

Priyanka Chopra joins The Matrix 4

در اواسط اکتبر چگونه مادر شما آشنا شدم و رفته دختر بازیگر نیل پاتریک هریس (تصویر زیر) پیوست بازیگران فیلم در یک ناشناس ، بخشی او را بازی ناشناخته است اما این فیلم خواهد بود و هریس’ فیلمهای برای اولین بار در سطح یکی از ویژگی های عمده movie studio.

ماتریس 4 نیز از ویژگی های یحیی Abdul-متین دوم (در زیر) که بهترین و شناخته شده برای مخاطبان به عنوان Black Manta در سال 2018 را Aquaman, در نقش سرب. Abdul-متین دوم نیز به نظر می رسد در آینه سیاه و سفید, گرفتن, پایین, 2017 بزرگ-صفحه نمایش Baywatch راه اندازی مجدد و نقش بازیگران در HBO را مراقبان.

که شخصیت Abdul-متین دوم بازی خواهد کرد در این ماتریس 4 در حال حاضر ناشناخته, اگر چه شایعات نشان می دهد که او ظاهر می شود می تواند به عنوان یک نسخه Morpheus نقش که Laurence Fishburne در سرچشمه اصلی ماتریس سری.

نه Fishburne و نه Hugo Weaving که به تصویر کشیده شده خیلی بد A. I. مامور اسمیت در ماتریس و عواقب آن اعلام شده است برای چهارمین قسط. دیگر بعید تلافی جویانه? Joe Pantoliano را Cypher. صحبت کردن با Cinema Blend, این بازیگر گفت: “من شک دارم که آنها در حال رفتن به آوردن من به عقب. من برای آن لابی باور من. من فرستاده کوچک یادداشت به لانا [Wachowski] و از او خواست به هیچ پاسخ.

به روز شده در تاریخ 27 آوریل سال 2020: نظرات اضافه از بازیگر Joe Pantoliano.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو