این ‘marvel’s Avengers’ بتا به شما اجازه کسب درآمد ‘Fortnite’ کوله پشتی

Marvel's Avengers
کریستال دینامیک

زمانی که بتا برای marvel’s Avengers می رسد در اوت 7, توسعه کریستال دینامیک قصد دارد به بازیکنان متنوع طعم نهایی بازی. در یک پست بر روی پلی استیشن, وبلاگ استودیو دقیق همه چیز را بازیکنان می توانید انتظار برای دیدن و کار در سراسر سه آخر هفته بتا در دسترس خواهد بود.

برای شروع, آن را شامل یک بخش از بازی را singleplayer campaign. شما قادر خواهید بود به بازی پل گلدن گیت سطح. این همان بخش از بازی نشریات مانند Engadget یک فرصتی برای بازی سال گذشته است. کریستال دینامیک می گوید آن را بهینه سازی نسخه ی نمایشی شامل یک رئیس مبارزه با کار فرما. بتا نیز شامل دو داستان جداگانه ماموریت های که در آن شما بازی به عنوان هالک و خانم مارول.

پس از اتمام تمام این شامل محتوای داستان شما می توانید از یک حالت گیم پلی به نام آسیب چالش اتاق. شما می توانید بازی را از طریق این یا با دوستان و یا هوش مصنوعی-کنترل متحدان. آنها گودال شما چند برابر امواج از دشمنان در آنچه که در اصل برای تلفن های موبایل مانند عنوان را در یک حالت گروه ترکان و مغولان. اگر شما تکمیل هر سه شما کسب درآمد اسمی است که به خرده فروشی بازی. شما همچنین خالص برخی از هالک با مضمون موارد برای Fortnite. صرفا در نظر گرفتن بخشی در این بتا را دریافت کنید شما یک اسمی به عنوان به خوبی.

در نهایت بتا به شما اجازه سعی کنید از بازی جنگ منطقه گیم پلی بازی حالت. این صدا مانند بازی در سرنوشت 2‘s اعتصاب. بازی در اینجا است که بیشتر به صورت رایگان. بسته به مقیاس ماموریت شما باید حداقل یک هدف اصلی برای تکمیل. اما در طول راه شما پیدا کردن انبارهای مخفی و فعالیت های دیگر برای تکمیل. کریستال دینامیک می گوید هر منطقه جنگی می تواند به عنوان کمی تا 10 دقیقه یا تا زمانی که دو ساعت برای تکمیل. بتا خواهد شد از ویژگی های پنج مناطق جنگی و پنج قطره مناطق. با توجه به استودیو رها مناطق هستند “بیشتر foucsed” نسخه ای از مناطق جنگی که تقریبا همیشه از ویژگی های یک هدف. در هر دو حالت شما می توانید این شانس را به بازی به عنوان مرد آهنی, هالک, Ms. Marvel و بیوه های سیاه.

علاوه بر دو پلاک هر چیز دیگری به شما کسب درآمد در طول بتا خواهد تنظیم مجدد هنگامی که این خرده فروشی بازی بیرون می آید. که گفت: هر گونه پیشرفت شما را در بین بتا تعطیلات آخر هفته انجام خواهد شد بیش از. بنابراین کسانی که می خواهند به سعی کنید به سطح هر یک از این قهرمانان به بتا حداکثر می تواند انجام دهد.

علاوه بر جزئیات بتا کریستال دینامیک همچنین نشان داد که قصد دارد برای اضافه کردن Hawkeye به عنوان بخشی از بازی را برای اولین بار پس از راه اندازی DLC. هر کس حداقل های مورد علاقه Avenger را دریافت مجموعه خود را از ماموریت های داستان است که شما قادر خواهید بود به بازی یا توسط خودتان و یا با یک دوست. همانطور که برای بتا حداقل آن را باید استطاعت هر کسی با یک علاقه عبور در این بازی به اتمام آن قبل از آن بیرون می آید در سپتامبر 4th.

در این مقاله: ویدئو بازی ها, کریستال دینامیک square enix marvels avengers, av, avengers, شخصی, محاسبات, marvel, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>