تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم, نقد و بررسی: یک تیره شاهکار

the last of us part 2 review ellie

The Last of Us قسمت دوم

“آخرین ما قسمت دوم فروشي در بهترین راه است.”

  • عمیق عاطفی تاثیر
  • به خوبی نوشته شده و روایت
  • تصاویری خیره کننده
  • نظریه مکانیک گیم پلی
  • شخصیت ها به طور کامل توسعه یافته و باور
  • سطح بالایی از جزئیات در بازی و در گزینه
  • گلوئی مهار کامل تر اکتشاف
قیمت $59.99

انتشار یک پیگیری به شدت محبوب بازی دلهره آور است و می تواند به راحتی ترک طرفداران نا امید کرد. تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم می کشد feat خاموش زحمت.

این عاقبت گسترش آنچه که در حال حاضر به خوبی گردد داستان و کامل آن است. آن را نشانی از آزادی و عدالت و گسترش در اصل بدون ضلالت بیش از حد که می تواند بیگانه طرفداران امیدوار به دریافت یک طعم و مزه از آنچه آنها عاشق اولین بار در اطراف.

تاریخ و زمان آخرین از ما به شدت وزن در این مطلب به عنوان انشعابات جوئل اقدامات وسیع اثرات و تاریخ نمی unforgotten. Ellie و Joel را ساخته اند یک زندگی جدید در جکسون, وایومینگ, اما این بازی بازیکن اجازه می دهد می دانم که در حال حرکت نیست و بسیار ساده است.

طرح قطعا تاریک اما آن را هرگز احساس مرزی. وجود دارد یک حس همدلی و حتی برای دشمنان خود را. بدیهی است که بازی بسته به مقدار زیادی از تاب غیر منتظره است که The Last of Us قسمت دوم احساس عاطفی و narratively جلا. وجود تخم مرغ عید پاک و quippy جوک, اما این یک انتقام داستان. که هرگز فراموش شده است.

تاثیر عاطفی

تاریخ و زمان آخرین از ما بود مورد تحسین قرار گرفته برای آن روایت های احساسی که در سمت چپ بازیکنان وضعیتی وخیم و Naughty Dog عاقبت می یابد راه را برای گسترش آن است. تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم یک فروشي در بهترین راه است.

من نمی توانم تعداد دفعاتی من خیره شد wide-eyed در صفحه نمایش تفکر “ندارد. که نمی تواند حق. است که می تواند نمی شود چگونه این می رود.”

بازیکنان در این بازی برای اولین بار در حال حاضر می دانیم و عشق Ellie پس از آن آسان است برای خرید به داستان خود را. گفت: این یک داستان شاد. طرفداران احتمال دارد انتظار می رود که پس از Sony با اشاره به این طرح به عنوان یکی از تلاش برای انتقام. اما آخرین ما قسمت دوم طول می کشد بسیاری از تیره تبدیل می شود. آن را تاب بریدن و انتظارات خود را با آن احساس راحتی.

من نمی توانم تعداد دفعاتی من خیره شد wide-eyed در صفحه نمایش تفکر “ندارد. که نمی تواند حق. است که می تواند نمی شود چگونه این می رود.”

و در حالی که من فکر کردم من می دانستم که Ellie, بازی, بازی احساس می کند مانند در حال اجرا به یک دوست قدیمی من جدا از. مطمئن شوید که او — اما او و نگرش او رشد کرده از غیور سختی بچه به یک jaded بازمانده.

Ellie است که هنوز هم به شدت وفادار و بی باک اما او را از دست داده و به این امید که او در اولین بازی. که به احتمال زیاد به دلیل, در, اصلی, Ellie در راه او را برای کمک به پیدا کردن درمان. روشن است شکست این ماموریت در زمان یک قطعه از خوش بینی و در حال رشد در جهان پس از آخرالزمانی در حالی که هنوز در برخورد با کابوسی فشارهای نوجوان بودن کمک کنید.

ما او را بیرون آمدن داستان و غم و اندوه بیش از گفتن جوئل در مورد اولین دوست دختر خود را. این روایت قطعه است به خصوص, و من خوشحالم برای دیدن Ellie احساسات کاوش با همان صداقت به عنوان یک علاقمند به جنس مخالف, رابطه.

Screenshot from The Last of Us Part II
Naughty Dog

رابطه او با جوئل عمیق تر بیش از حد آنها به عنوان ایجاد یک زندگی جدید پس از وقایع بازی اول. وجود یک فلاش بک به یکی از جشن های تولد و زمان آنها صرف پیوند قوی یادآوری است که خانواده نیست فقط ساخته شده تا از بستگان خون است.

هنوز Ellie مسن تر است. او تا به سوالات و او در حال حاضر نبود یک به خجالتی و دور از بازجویی اقتدار. و پس از او و جوئل را شکست خورده واکسن تلاش, دیدن مردم به نوبه خود از نیش سخت تر می شود.

در زمان Ellie است که غیر قابل تشخیص حتی به خودش.

این رویداد که مجموعه Ellie به دنبال انتقام می گیرد و حتی بیشتر از او.

در برابر شخصیت ما این است که غیر قابل تشخیص حتی به خودش. تماشای سفر خود را — به طور فعال شرکت اما قادر به تغییر دوره — دردناک است. نوشتن باعث می شود آخرین از ما, قسمت دوم یکی از بزرگترین تجربه های بازی من و ام تا به حال. این مرا به یاد بازی هایی که مادر من که واقعا نمی فهمم من با شیفتگی تصویری بازی ها را نگاه بیش از شانه من به تماشای. آنهایی که او را به توقف میپرسند: “آیا شما خسته از بازی که ؟” و به جای نشستن در کنار من است. که او را به نظر به stepdad من بی سر و صدا “آن را مانند یک فیلم است.”

بسیار شبیه به اولین و آخرین از ما این روایت را به بازیکنان یادآوری که چرا آنها عشق را به بازی و تولد یک نسل جدید از پارسه.

در حالی که Ellie ستاره است داستان می کند و فراتر از او. من گذارده شد تا در زندگی از شخصیت من هرگز ملاقات برخی مرده اند, برخی هنوز در خارج وجود دارد در جایی. شما پیدا کردن اسناد و یادگاران بسیار شبیه در آخرین بازی. اما این بار بازی می کند و یک کار بهتر از ایجاد داستان است که می تواند در طول بازی. یک سند در اوایل منطقه متصل به یک در یک سطح بعدی. یک فرد که در یک نکته است که نویسنده دیگری است. و در زمانی که من آمد در سراسر نهان شخصیت نهایی توجه داشته باشید در نزدیکی بدن خود را, و یا حتی بدتر در یک اتاق با یک آلوده من دل شکسته بود.

آن بوده است به طعنه که قسمت دوم تیره تر است اما من آماده نبود.

این فراتر از الی. جهان در جنگ است با خود. متفاوت جناح رنج می برند در هر دو طرف به دنبال اتلاف از آتش بس, یک, که, نه, پارتی, سرزنش. نیز وجود دارد عمیق اخلاقی سوال که طرف سمت راست. مردم قبلا در تراز وسط قرار دارد با این دولت تحریم FEDRA های ضد جنبش از کرم شب تاب یا تصمیم به پاسخ تنها برای خود. اما این فقط در مورد بقا است. آن را در مورد آنچه که جامعه به نظر می رسد به عنوان باقی مانده از تمدن بشری سعی کنید به شدت به قطع.

هنگامی که شما کشتن یک انسان دشمن خود دوستان خواهد گریه کردن برای آنها. هر یک از آنها را به نام. متحدان خود را ویران خواهد شد در سراسر خود بدن مرده و نه به خاطر این معنی است که آنها خود را در معرض خطر هستند. این یک heartwrenching اما واقع بینانه جزئیات آن را می سازد بازی درخشش در حالی که ترک شما با یک گودال در معده خود را.

گیم پلی

گسترش این بازی شامل بسیاری از عناصر به معنی باز کردن نقشه. اگر چه نه واقعا یک بازی باز جهان, برخی از سطوح بزرگ و پیچیده هستند و کاوش در آنها کاملا ارزش وقت خود را.

وقتی که می آید به مکانیک بازی نمی کند آن را رفع آنچه شکسته نیست.

من خوشحال به سراسر عید پاک, تخم مرغ, باز کردن یک داستان را از طریق یادداشت ها را پشت سر گذاشت و سرنخ و یا پیدا کردن یک دستی به خصوص تجهیزات وانت با رفتن از راه من است.

نیز وجود دارد که لحظات کوچک است که باعث cutscenes و به نظر می رسد کاملا اختیاری است. برخی از بیت بودند اما دیگران اضافه عمیق عاطفی لایه. من به شدت نشان می دهد چک کردن همه چیز و من به احتمال زیاد در یکی دیگر از completionist اجرای خودم.

Screenshot from The Last of Us Part II
Naughty Dog

هنوز تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم یک بازی خطی و گلوئی — که در آن شما مانع از رفتن به قبلی منطقه — حذف هر گونه توهم این می تواند درست گودال ماسهبازی عنوان.

وقتی که می آید به مکانیک بازی نمی کند آن را رفع آنچه شکسته نیست. این عمل بسیار شبیه به اولین بازی اما خوب-آهنگ مبارزه با. مخفیکاری می شود دقیق وجود دارد دشمنان جدید و وجود درختان توانایی شما می توانید سرمایه گذاری منابع به بسته مورد نظر خود را سبک مبارزه. من آن را آسان به پرش در و قدردانی از عناصر جدید.

تصاویر و جزئیات

تصاویری از آخرین از ما, قسمت دوم, هستند, کاملا به سادگی با شکوه است. جزئیات محیط و اشیاء کاملا فوق العاده است. من بازی بر پایه پلی استیشن 4 با HDR و من floored بود که من در حال پخش با کیفیت 4K. آن را واقعا به نظر می رسد که خوب است. بافت نگاه فوق العاده دقیق و مناظر نگاه باور نکردنی است. این امر به ویژه مهم است با توجه به مقدار زمان صرف شده در خارج.

شخصیت جزئیات ممکن است حتی بیشتر چشمگیر است. وجود دارد یک بخش کوچک که در آن Ellie به نظر می رسد در آینه ساخت چهره های مختلف و آن را نه یک cutscene. انیمیشن نگاه خیلی خوب آن را احساس می کند مانند توسعه دهندگان در حال نشان دادن خاموش.

Screenshot from The Last of Us Part II

این امر البته بی مبالات بود نه به ذکر است این بحران که رفت به این بازی. سگ شیطان نقد دریافت کرده است بیش از عمل خود را از ساخت تیم خود قرار داده و در ساعت خسته کننده برای تکمیل این بازی و بازی های دیگر. آن را مطلق شرم آور است که هر کسی که کار تحت آن شرایط آنها قهرمانان گمنام ساخته شده است که در این بازی به عنوان خوب به عنوان آن است.

آنها شامل بسیاری از پیچیدگیهای برای کاوش. منوی تنظیمات اجازه می دهد تا شما را به صورت جداگانه سفارشی کردن مشکل از چیزهایی مانند دشمن سلامت و یا تعدادی از منابع شما می خواهید پیدا کنید.

از همه مهمتر بازیکنان می توانید کنترل آن را قابل دسترس بیشتر را در راه های مختلفی. بصری تغییرات می توان به ایجاد زیرنویس آسان تر به عنوان خوانده شده و یا برای دیدن جزئیات مهم است. نیز وجود دارد یک متن-به-گفتار گزینه و بیماری حرکت تنظیمات. بازیکنان حتی می توانید تغییر دهید که چگونه به بازی گیتار و یا راه اندازی یک قایق. این گزینه ها نیز آشکار با بر روی صفحه نمایش اطلاعیه ها و دیگر دسترسی به گزینه های ساخته شده شناخته شده در شروع است. این یک حرکت بزرگ است که من امیدوارم که برای دیدن در بیشتر عناوین.

تمام این جزئیات را به تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم فوق العاده قدرتمند بازی.

ما را

گذشته از بخش دوم است یک تور دو نیروی است که طول می کشد بهترین قطعات اصلی و قالب آنها را به بهترین شکل. داستان شما را ترک خواهد کرد وضعیتی وخیم و چندین چرخش غیر منتظره است که شما را حفظ خواهد به سرمایه گذاری در سراسر. این سطح از جزئیات و کیفیت در جهان آفرینش و داستان ساختمان ها در بالای کلاس خود می باشد.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

وجود ندارد هر چیزی کاملا مانند The Last of Us قسمت دوم, اجازه دهید به تنهایی یک جایگزین بهتر است. گیم پلی و مبارزه نیست, منحصر به فرد, اما این داستان است که طول می کشد محل در اطراف آن عناصر منحصر به فرد. این نیز به همین دلیل مردم به خرید این بازی برای اولین بار به شدت.

چه مدت طول خواهد آن را بکشد ؟

مبارزات انتخاباتی در هر نقطه از 30 تا 40 ساعت به راحتی رسیدن به دومی اگر شما علاقه مند به کاوش و پیدا کردن همه چیز در دسترس است. اگر شما فقط می خواهید برای دریافت از طریق داستان 30 ساعت است و نزدیک به دقیق, اما حتی روایت رانده بازیکنان بهره مند خواهد شد از برخی از اضافی اکتشاف.

باید به شما اما آن ؟

بله کاملا. آخرین ما قسمت دوم را به عنوان یک بازی کلاسیک است که مردم بحث در مورد برای سال آمده است, نه بر خلاف اول تکرار. این واقعیت است که این عنوان گسترش زیادی بر روی آنچه که به خوبی کار می کرد باعث می شود آن است که بسیار ساده تر برای توجیه اضافه کردن آن را به کتابخانه خود را.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>