تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم, راه اندازی, تریلر نشان می دهد که کینه توز Ellie

با آخرین از ما, قسمت دوم در راه خود را به پلی استیشن 4 در ژوئن 19, سونی و Naughty Dog در حال ضربت زنی که هیجان زیادی برای روایت رانده تجربه به عنوان امکان پذیر است. جدید تریلر لانچ The Last of Us Part II منتشر شد شنبه که اگر چه مختصر نشان می دهد Ellie به عنوان یک شخصیت رانده شده توسط یک تشنگی برای انتقام.

فقط کمتر از یک دقیقه طولانی مختصر تریلر لانچ The Last of Us قسمت دوم شامل چندین کلیپ های ویدئویی کوتاه. آن را نیز فراهم می کند فیلم از داستان تریلری از این بازی منتشر شده ماه گذشته از جمله Ellie با خشونت حمله به دشمنان پیاده روی به دور از جوئل و نوسانی تبر. در بالای آن هستند کلیپ های صوتی از Ellie آشکار نیت خود را به انتقام دقیق آن گفته او “میخوام کشتن هر یک از آنها است.”

این بازی است که فقط بیش از یک هفته دور و مقدار پیش بینی شده است ساخته شده است. بین بصری چشمگیر, تریلر, جدید, دسترسی, گزینه های احشایی گیم پلی عاقبت به 2013 پلی استیشن 3 کلاسیک نشان داده شده است یک معامله بزرگ از وعده.

اگر چه سگ شیطان و سونی تجربه برخی از آشفتگی پس از یک میزبان از نشت آینده به نظر می رسد روشن برای سونی منحصر به فرد.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>