آخرین رقص در Netflix – چه اتفاقی افتاد به جری Krause?


Photo credit: JEFF HAYNES - Getty Images
عکس های اعتباری: جف HAYNES – Getty Images

از جاسوسی دیجیتال

آخرین رقص اخلال گران به دنبال (و برخی از حقایق ممکن است تحت پوشش در هر قسمت از این مستند).

بهره صفر در بسکتبال است که هیچ مانعی برای بهره گیری از آخرین رقص یک فیلم مستند در مورد عظمت مایکل جردن و 1990s شیکاگو بولز.

Netflix بکشد شبکه تلویزیونی که به پخش هفتگی نمودار هر دو ظهور و تسلط MJ در طول یک دوره طلایی برای خریداران و افراد کلیدی در اطراف او که فعال NBA افسانه و در این تیم به رشد است.

Photo credit: ROBERT SULLIVAN - Getty Images
عکس های اعتباری: رابرت سالیوان – Getty Images

میلیون ها نفر به تماشای در حال حاضر خواهد شد به خوبی آشنا با همه در دادگاه درام و مختلف rumblings در پشت صحنه. اما برای کسانی که دانش محدود وجود دارد برخی از رشته های داستان که بدون شک بستم علاقه خود را بیش از دیگران است.

جروم Krause برای همه شناخته شده به عنوان جری به آن دسته می افتد.

او مدیر کل خریداران از سال 1985 تا 2003 و مسئول ایجاد کامل کیمیاگری از بازیکنان و کادر مربیگری که فعال کردن این تیم به پیروزی و پس از برنده شدن در برخی بیشتر.

Photo credit: Jonathan Daniel - Getty Images
عکس های اعتباری: Jonathan Daniel – Getty Images

در طول زمان خود را در خریداران این تیم با هجوم به شش NBA در هشت سال است.

Krause بود که با ساختن این تیم در سراسر اردن که وارد خریداران یک سال قبل از او در آوردن امثال Scottie Pippen و Dennis Rodman که هر دو ویژگی برجسته در فیلم مستند, در میان دیگران.

Krause نیز کسی است که در آورده فیل جکسون به عنوان دستیار مربی در سال 1987 قبل از ترویج او را به سر مربی در سال 1989.

اما با وجود این بخشی است که او با بازی در این صعود موفقیت همه ما دیده ایم از Krause تا کنون است بایگانی فیلم در مقایسه با دیگر ارقام مرکزی گنجانده شده در این مجموعه است.

پس چه اتفاقی افتاد بعد از دوربین متوقف نورد?

Photo credit: Raymond Boyd - Getty Images
عکس های اعتباری: ریموند بوید – Getty Images

در ماه مارس سال 2017 Krause, درگذشت, در سن 77 سالگي را پشت سر خود تلما او دو فرزند استیسی و داود و چهار نوه.

شیکاگو تریبیون گزارش داد که او تا به حال شده است با تلاش استئوميليت – دردناک عفونت استخوان و دیگر مسائل مربوط به سلامت.

“جری شد یکی از چهره های کلیدی در صعود سلسله و بسیار به معنای گاو, White Sox و شهر شیکاگو گفت:” اردن در بیانیه ای. “من صمیمانه تسلیت با رفتن به تلما خود را با خانواده و دوستان.”

قبل از زمان خود را در گاو Krause scouted برای NBA سازمانها و تیم های لیگ بیس بال از جمله Chicago White Sox که آن هم متعلق به گاو’ صاحب جری رینسدرف.

آن کار خود را وجود دارد که فرود آمد و او کار خود به عنوان مدیر کل.

سابق بولز’ مربی فیل جکسون توصیف او به عنوان “یک مرد مصمم به ایجاد یک تیم برنده در شیکاگو” در حال رفتن به می گویند که او “به عنوان شناخته شده “Sleuth” برای پنهان کاری بود اما هیچ راز که بود ساخته شده است این سلسله در شیکاگو”.

Photo credit: DAN LEVINE - Getty Images
عکس های اعتباری: دن LEVINE – Getty Images

در طول زمان خود را در گاو Krause همچنین برنده NBA اجرایی از سال در دو نوبت و در سال 2017, سال درگذشت او فینالیست برای Basketball Hall of Fame.

او گنجانده شده در این کلاس پس از مرگ.

او به عنوان GM از بولز در سال 2003 فقط پنج بازی از پایان آن فصل است.

“لرز و استرس شغلی باعث شده من برخی از جزئی مشکلات جسمی در چند سال گذشته گفت:” در تیم بیانیه. “این مشکلات می تواند حذف شود اگر من کاهش بار من در حالی که برای و تمرکز بر غلبه بر آنها.”

اما این تیم در حال تلاش برای ضربه برنده شدن فرم پس از خروج از اردن Pippen و جکسون نشان می دهد که خروج خود را تاکتیکی دستور از بالا.

Photo credit: Chase Agnello-Dean - Getty Images
اعتبار عکس: تعقیب و گریز Agnello-دین – Getty Images

در تاریخ و زمان آخرین رقص Krause قرار است به عنوان تبه کار از قطعه ظالم اجرایی که نمی تلو تلو خوردن در صورت رویارویی اگر آن را به معنای گرفتن نتیجه. شما می خواهم فکر می کنم که اردن را دوست دارند و با شناسایی او داده می شود که او بیش از حد رانده شد برای برنده شدن در همه هزینه.

اما جفت درگیر شدند. یک نظر خاص از Krause – “بازیکنان و مربیان به تنهایی نمی برنده مسابقات; سازمان برنده مسابقات” مالیده اردن تا راه اشتباه است.

Krause داده شد نام مستعار “خرده” توسط اردن و بقیه تیم نه به معنای به عنوان یک اصطلاح مهرورزی اما یک نظر بر علاقه خود برای دونات, طراحی شده برای مسخره ظاهر فیزیکی خود را.

Pippen بیش از حد احساس بی احترامی توسط Krause پس از جنرال موتورز است تلاش های مکرر به تجارت او و جکسون نیز درک نمی Krause تلاش برای او را به حرکت و بازسازی تیم تحت یک مربی جدید.

Photo credit: VINCENT LAFORET - Getty Images
عکس های اعتباری: VINCENT LAFORET – Getty Images

اما Jason Hehir مدیر تاریخ و زمان آخرین رقص استدلال (از طریق NBC Sports) که Krause نباید به عنوان بزرگ بد.

“من فکر می کنم که او معمار و مانند او و یا او را polarising اما او معمار از این تیم است. هر قطعه ای که در محل قرار داده شد علاوه بر مایکل قرار داده شد وجود دارد توسط جری Krause. هر کسی که احساس کردیم که عمدا بدنام کردن او کاملا اشتباه است.

“این واقعا دشوار است چرا که ما سعی در استفاده به عنوان بسیاری آرشیوی از او به عنوان ما به حال و جری گذشت چهار ماه قبل از ما شروع به تیراندازی. او برای اولین بار در لیست من به معنای واقعی کلمه به مصاحبه زیرا او بسیار حیاتی برای کل این داستان اما او وجود ندارد.”

او افزود: “من احساس می کنم مثل او دریافت نمی کند به اندازه کافی اعتبار است. به عنوان این سری می رود و من مطمئن هستم که او خود را با توجه به زمان ما در پایان قسمت 10; که مردم را تشخیص چه بزرگ جنرال موتورز او بود.

“اما آره این چیزی است که به من صدمه دیده است وقتی که مردم می گویند چرا که قصد ما. ما فقط دادن حقایق به عنوان آنها در زمان.”

آخرین رقص های موجود برای جریان در حال حاضر در Netflix بکشد.

جاسوسی دیجیتال در حال حاضر دارای یک خبرنامه – ثبت نام به آن ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

به دنبال توصیه های تلویزیون و بحث ؟ سر را به ما, Facebook, گروه جدید برای دیدن میدارد هر روز و چت با دیگر خوانندگان در مورد آنچه که آنها در حال تماشای در حال حاضر.

شما همچنین ممکن است مانند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>