آیفون 12 ممکن است یک شکاف کوچکتر از آی فون 11 سری و هر آی فون قبل از آن قصد بازگشت به آی فون X. نشت را نشان داده شماتیک ادعا برای نشان دادن این طرح به تازگی به حداقل برسد شکاف و به نظر می رسد در حدود نیمی از عرض زمان شکاف. آن را پس از دیگری های اخیر دقیق نشت از آی فون 12 Pro Max بر اساس یک سری از کدها که همچنین نشان داد کوچکتر درجه یک و به طور کلی طراحی یادآور iPad و آی فون 5.

جان Prosser/توییتر.com

شکاف کوچک ظاهرا همان سنسور دیده می شود امروز در آیفون به این معنی که در صورت شناسایی سیستم هنوز هم می شود استفاده می شود. آرایه شروع می شود با دوربین مادون قرمز است و با یک سیل روشنگر یک نقطه پروژکتور حسگر نور محیط و حسگر مجاورت. این دوربین عکاسی از خود نیز به فشرده جدید شکاف در حالی که بلندگو به نظر می رسد که منتقل شده است و در بالای سنسور آرایه. این ممکن است به ابزاری در کوچک کردن این شکاف.

کوچک شکاف چیز جدیدی نیست. ما شده ایم از دیدن شکاف حدود نیمی از عرض اپل آیفون درجه یک پس از شروع شکاف-جنگ در سال 2017, زمانی که داشتن یک شکاف کوچکتر از آیفون بود تبلیغ به عنوان یک نقطه فروش. برای مثال LG G7 ال جی و هواوی P20 Pro. در گذشته نشت آن ادعا شد که شکاف در اطراف خواهد بود به همان اندازه به عنوان یک دیده می شود در سال 2018 وان پلاس 6. در حالی که این شکاف در واقع کمتر قابل توجه آنها تا به حال کمتر تکنولوژی در داخل بیش از حد.

دقیق شکل و اندازه به نظر می رسد تایید نشده با قبل از ارائه در آینده از طرح های به دست آمده توسط تولید کنندگان لوازم جانبی است که اغلب لازم نیست جزئیات دقیق فقط به طور کلی اندازه و ابعاد. چه ممکن است تغییر زاویه و انحنای اطراف لبه شکاف به عنوان آن به نظر می رسد توافق از چندین leakers که عرض درجه کاهش خواهد یافت برای آیفون 12. معلوم نیست که آیا این آخرین نشت است که بیشتر بر اساس نهایی اطلاعات است.

در علاوه بر این به کوچکتر شکاف گودی اطراف آی فون 12 صفحه نمایش ممکن است کوچکتر از زمان گوشی و اندازه صفحه نمایش در این نرم افزار ممکن است افزایش یابد به 6.1 اینچ و نرم افزار Max مدل ممکن است افزایش یابد به 6.7 اینچ است. اپل اعلام iPhone 12 سری در پاییز با وجود نگرانی ها بیش از آن 5G آنتن سیستم های آماده بودن در زمان معمول برنامه انتشار.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو