HP Chromebook 14 به فقط 199 دلار در Best Buy


HP Chromebook 14 Review
علامت Coppock/Digital Trends

آن زمان از سال زمانی که ما در حال دیدن برخی از قیمت ها در لپ تاپ ها و حتی بیشتر مقرون به صرفه هستند. اما این نادر است برای دیدن یک لپ تاپ از یک نام تجاری به عنوان معتبر به عنوان HP در فروش برای کمتر از $200. در عین حال در اینجا ما به عنوان بهترین خرید ارائه شده است 50 دلار HP Chromebook 14 فروش آن برای 199 $از $249.

اگر چه شما به دنبال چیزی کمی بیشتر استخوان بدون یک تن از زنگ ها و سوت یا غیر ضروری add-ons, HP Chromebook 14 می تواند لپ تاپ شما. این یک مسافر بزرگ نور و سریع ندارد و نیاز به مقدار زیادی از قدرت پردازش و یا حافظه است. با تشکر از ابر مبتنی بر سیستم عامل کروم HP Chromebook 14 که اجازه می دهد تا این امکانات و از این رو قیمت به مقایسه کردن Chromebook ایده آل کار مقرون به صرفه همراه است.

چیزی است که کلید برای هر کامپیوتر قابل حمل است که دوام. چیزی که در مورد یک مسافر است که مهم نیست که چگونه مراقب شما هستند آن را به اطراف پرتاب حتی فقط در کیسه یا کیف خود را. همین دلیل است که ما عاشق HP Chromebook 14 با دوام کیفیت ساخت. Chromebook های پلاستیکی است که ما نمی همیشه دوست دارم اما آن لطمه می زند و نه در تمام زمانی که می آید به دوام است. آن را کمی ضخیم تر از دیگر لپ تاپ های گران قیمت, اما این پایان می رسد تا کمک به دوام به جای صدمه زدن به آن. در حالی که پلاستیکی و ضخامت ممکن است آن را به عنوان مورد نظر به عنوان یک مک بوک جدید را در واقع به نظر می رسد مناسب و طراحی سرگرم کننده است بدون اینکه بیش از حد بالا.

وجود دارد برخی بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را در این پردازنده که توسط یک خط الراس سنگی A4-9210C. این یک تراشه دو هسته ای است که اندازه گیری اینتل پنتیوم پردازنده که خبر خوبی است. و آن را حمایت 4GB حافظه سیستم برای چند وظیفه ای و 32GB eMMC flash memory. Chromebook 14 یکی از اولین سیستم عامل کروم ماشین آلات طراحی شده توسط AMD است. در تست ما این اندازه گیری قابل به خوبی به اینتل تراشه های است که گفته بسیاری با توجه به قیمت. پس از آن یک خمپاره انداز اما این دستگاه بیش از اندازه کافی قدرت را در کارهای روزمره (و آن باقی می ماند آرام و سرد در بیشتر قسمت ها نیز هست) و عالی با بازی اندروید.

یکی دیگر از ویژگی های ما واقعا دوست دارم این است که صفحه لمسی. آن را با استفاده از HP معمول گسترده فرمت به جا روی صفحه نمایش است که به ما یک معامله خوب از بازخورد لمسی و همچنین دقت برای پیمایش و کشیدن. ما قدردانی از دقت و واکنش در حالت عادی سیستم عامل کروم حرکات چند لمسی و ما واقعا قدردانی از پشتیبانی از صفحه نمایش لمسی است که نادر برای دیدن بر روی لپ تاپ های ارزان قیمت.

اگر شما به دنبال یک لپ تاپ است که قرار نیست یک دندانه در کیف پول خود را مرور ما Chromebook می پردازد. اگر شما فکر می کنم شما شاید یک کمی بیشتر ماشین همیشه وجود دارد ما لپ تاپ می پردازد که ارائه تخفیف در برخی از بهترین برندها در کسب و کار. اگر شما نیاز به چیزی مقرون به صرفه است که مراقبت از خود را پایه کار مشاهده و بازی اندروید نیاز دارد — HP Chromebook 14 می تواند لپ تاپ شما. به خصوص در 50 دلار به 199 دلار کاهش از $249.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de