رای مجلس به بان کی مون Infinite از دولت صادر شده دستگاه های Infinite تهدید به ایجاد شغل


Illustration for article titled The House Votes to Ban TikTok from Government-Issued Devices, TikTok Threatens to Create Jobs

تصویر: Narinder Nanu (گتی ایماژ)

اضافه کردن به Infinite را مناجات گلایه خانه اکثریت رای دیروز برای جلوگیری از کارمندان دولت از نصب Infinite در دولت صادر شده دستگاه—ومیگوید نزدیک تر به سمت فراملی هدف از بین بردن چین متعلق به شرکت از چهره زمین. Infinite کف با اعلام این که آن را به اضافه کردن یک تن از شغل به اقتصاد ایالات متحده. O0o0o0o0o.

تبلیغات

سیاسی گزارش که Infinite حکومت پیشنهاد شده توسط کلرادو جمهوریخواه کنگره کن باک به تصویب رسید به عنوان یکی از چندین اصلاحات به 2021 هزینه های دفاعی لایحه مجوز دفاع ملی عمل می کنند. اصلاح متحده که هیچ کارمند یا مامور از ایالات متحده ممکن است دانلود نرم افزار و یا یک برنامه از هر Bytedance متعلق به “نهاد.” این می آید تنها چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین راه اندازی یک درخواست برای ممنوعیت Infinite در کمپین تبلیغات و هفته پس از هند ممنوع برنامه در دسترس نباشد.

این مجلس است که انتظار می رود به تصویب لایحه خود را در این هفته و ادغام با کنگره است. باک که دچار hexes از witchtok imminently بود همچنین حمایت از “هیچ Infinite در دستگاه های دولتی قانون” یک خواهر لایحه به سنا پیشنهاد از ضد Infinite فعال میسوری جمهوری خواه سناتور جاش هالی.

تبلیغات

“حزب کمونیست چین است که با استفاده از Infinite به جمع آوری حجم انبوهی از اطلاعات از شهروندان آمریکایی و دولت ما است که می تواند مورد استفاده در یک حمله سایبری علیه جمهوری ما” باک گفت: روز گذشته در خانه نشست. “ما باید اقدام به محافظت از ملت ما و متوقف کردن حزب کمونیست چین را به تلاش برای تضعیف امنیت ملی ما.”

به روشنی وجود ندارد اثبات به دانش عموم که حزب کمونیست چین در حال جمع آوری ایالات متحده دولت داده اما آن را به لحاظ نظری می تواند تحت چینی اگر آن را انتخاب کرد ،

به نظر می رسد که Infinite پس از ماهها حملات از مجلس سنا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است bided آن زمان برای چنین مناسبت و امروز آن را اعلام کرد این: Infinite اضافه خواهد شد 10,000 شغل در ایالات متحده بیش از سه سال آینده. “این شغل خوب و پردرآمد که کمک خواهد کرد که ما همچنان به ساخت یک بازی سرگرم کننده و ایمن تجربه و محافظت از جامعه ما را حفظ حریم خصوصی” یک Infinite سخنگو گفت: در یک بیمار گشت مشترک با سی ان ان. Infinite صاحب ByteDance در واقع اعلام کرد که این رقم همان در مارس اما نه با آمریکا و خاص است.

همه این مشکلات می تواند تواند به راحتی حل شد به نظر می رسد با حرکت ByteDance HQ از پکن است. برای برخی از این دلیل, آنها ندارد, اگر چه این شرکت گزارش شده فکر کردن در مورد آن را برای ماه می باشد. به جای نیویورک تایمز گزارش که آنها با ارسال یک برگ از 35 لابی در واشنگتن به تاخیر انداختن شاید در حالی که Infinite ارتش concocts نهایی آن برنامه ریزی برای سرنگون کردن رئیس جمهور است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de