وسیع و شدید غیرعلمی پیش نویس NFL ارزیابی فرایند تعریف شده است به همان اندازه توسط underdog داستان به عنوان قدرت ستاره. جذبه پیش نویس ذاتا نهفته در آن سالانه نوای فروتنی به عنوان فرانشیز صرف میلیون ها نفر به ارزیابی دانستن آنها به ناچار زیر ارزش را نادیده می گیرند و دست بازیکنان در هر فصل.

افسانه هاو روایات قومی از سنگهای پنهان از سال 2020 پیش نویس کلاس هستند به احتمال زیاد به خود همه گیر الهام گرفته از داستان است. هنگامی که داستان خود را گفت: و روایت مجدد آنها به عنوان امضای قراردادهای پرسود برنده سوپر کاسه و ظهور به عنوان طرفدار پرتاب آنها مشابه پوشش — پلیس متلاشیکننده را بداهتا pro روز فیلم حال scouted از Instagram و پدر و مادر خود را گرفتن آیفون ویدئوها از تمرینات خود را.

خوش آمدید به حاشیه 2020 پیش نویس NFL به عنوان لغو حدود 70 درصد از pro روز ساخته شده است جاده های طولانی برای NFL برای حاشیه چشم انداز حتی سختتر به حرکت. این منجر به یک چشم انداز مثبت در فیلم تبلیغاتی, در خانه, یوتیوب فیلم تمرین و مجازی pro روز و نوع آنها نشان می شود در “30 برای 30s” اگر یک بازیکن پدیدار از یک Instagram 40-حیاط داش به ستاره شدن.

برای بازیکنان که نیست در میان 337 دعوت به NFL سراغ ترکیب تبدیل شدن به یکی از 255 بازیکنان انتخاب خواهد شد به طور فزاینده دشوار به دلیل عدم تایید سوابق پزشکی و اندازه گیری و سنتی pro روز تمرینات.

“بسیاری از این بچه ها را لغزش از طریق ترک” گفت: سابق NFL طلایه دار ریچارد شلتون “که مایه تاسف است.”

موقت pro روز

براندون پولک سابق گیرنده گسترده در پن استیت که منتقل شده به جیمز مدیسون خود را برای فصل نهایی برای دریافت بیشتر لمس. پس از بازی در پشت KJ Hamler برای Nittany Lions, Polk, ظهور به عنوان FCS نسخه از تیمی سابق خود.

اما پس از به ثمر 11 دریافت touchdowns و ابتلا به 74 توپ برای 1,179 متری پولک نمی گارنر یک ترکیب یا ارشد کاسه دعوت. 5-پا-9 و 171 پوند او نیاز به موسیقی پاپ با 40-حیاط داش زمان در خود نرم افزار بعد در جیمز مدیسون بیشتر به ایجاد خود را در NFL رادار.

وقتی که نرم افزار بعد رو لغو, خانواده و عوامل با EMG ورزشی رفت و به تقلا حالت. آنها آمد تا با یک راه حل — پرواز به آتلانتا به فیلم نرم افزار روز با کن Herock سابق شاهین مدیر کمک می کند که چشم انداز آماده شدن برای پیش نویس روند.

Former James Madison wide receiver Brandon Polk, left, with former Atlanta Falcons general manager Ken Herock during a makeshift pro day because of the COVID-19 pandemic. (Provided to Yahoo Sports)
سابق جیمز مدیسون گیرنده گسترده Brandon, Polk, چپ سابق Atlanta Falcons مدیر کل کن Herock طی موقت pro روز به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. (ارائه شده به یاهو ورزشی)

“من احساس بسیار مهم بود به من نشان می دهد با سرعت و مهارت مجموعه” پولک گفت. “من احساس می کردم که چیزی بزرگ برای من است با سرعت. که چیزی است که قطعا نیاز به نمایش گذاشت.”

پولک و پدر و مادر خود را وارد spookily خالی فرودگاه بین المللی دالس در اواخر ماه مارس و پرواز به طور مشابه خالی Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport. آنها منتظر یک روز در یک هتل به دلیل بارش باران و متوجه آنها نمی تواند استفاده از دو عمل زمینه قبل از کشف یک, در جورجیا گرجستان. حتی که مورد نیاز برخی از مذاکره است.

“ما در این زمینه پلیس شد گفتن ما برای به دست آوردن خاموش” پولک گفت. “من خدا را شکر که آنها به ما زمان آن را انجام داده و یا من می خواهم که تا به حال هیچ چیز نیست.”

پولک به پایان رسید تا در حال اجرا یک 4.28 یک دنباله دار در زمان. داشتن Herock ساعت آن و نوار آن را فراهم می کند اعتبار به NFL به عنوان Herock گفت: او در این ویدئو در یک راه است که تیم می تواند در زمان اجرا خود را. (پسر خود شان است کلیولند براونز دیده بانی و گفت: او به پایان رسیده و آن را در 4.3 کردن تصویری است که هنوز هم بسیار سریع است.)

بعد از آن روز پس از تصویری توزیع شد به NFL تیم تنسی تیتان به نام پولک.

“من نمی دانم که دقیقا چه مقدار [ما پرداخت Herock],” پولک گفت: “اما آن را به ارزش هر پنی است.”

پولک را از سفر پر مخاطره در میان COVID-19 همه گیر حاکی از ناامیدی از حاشیه چشم انداز است که نمی تواند در دیدار با تیم در امکانات خود و یا انجام تمرینات فردی. برای late bloomers, the underrated و کوچک-مدرسه بازیکنان که نیاز به دید افزایش این خاموش شدن ناگهانی از این بیماری همه گیر را کاهش نیافته خود را NFL شانس و آنها را مجبور به تقویت نبوغ خود را.

“من فکر می کنم بسیاری از بچه ها مثل [پولک] است که نادیده گرفته شده و در حال حاضر” Herock گفت. “این را همه می آیند در پایان اگر آنها بازیکنان خوب.”

مشکل با غیر رسمی ویدئوها

سابق ممفیس offensive lineman Scottie شوید فرستاده مجازی pro روز تصویری که پدر او فیلم برداری به تمام 32 تیم NFL. شوید تا به برخی از جذاب measurables به عنوان او 6-8 به دست آورد و نزدیک به 30 پوند از فصل خود را به پایان رسید به وزن و در 320. (زمانی که صحبت شوید به یاهو ورزشی در این هفته او در راه خود را به دوباره پر کردن دو مخازن پروپان چرا که او می کبابی بسیاری از استیک.)

وقتی خود نرم افزار بعد رو لغو, او برداشت مغز خود عامل جیمی سکستون از کا و برخی از دوستان پدرش که در حال NFL مربیان در مورد آنچه که در لیگ می خواهم برای دیدن. اسکات شوید بازی در 10 فصل در NFL و کمک پسر خود را در تماس با Baltimore Ravens خط مربی جو D’Alessandris و Browns دستیار خط مربی Scott Peters برای مشاوره.

این نکات شامل مته خاص به نمایش گذاشتن انعطاف پذیری رفت و آمد و دست مشت. شوید برافراشتند 225 پوند 35 برابر و گفت: او را نیز گرفته تا طولانی-خوراکی با امید تبدیل شدن به یک پشتیبان طولانی اهمیت خود را برای کمک به فهرستی از تطبیق پذیری است.

“دیوانه بار و غیر منتظره” شوید گفت: ضرورت به بداهتا نرم افزار روز. “من آرزو می کنم ما می تواند به حال ما طرفدار روز و پیشاهنگی دیده می شود می تواند در فرد است. ما را بیشتر از آنچه که ما کردم. خوشبختانه من که از قبل همه چیز رو تعطیل کردن.”

پیشاهنگی هولناک شده است با فیلم مانند آنهایی که پولک و شوید را با هم. بسیاری از نیست تایید شده توسط سابق پیشاهنگی و یا به طور کلی مدیران قرار می دهد که پیشاهنگان در یک موقعیت بی دست و پا. یکی NFL منطقه دیده بانی گفت Yahoo Sports است که او دریافت کرده است حدود 30 جمله از جمله در مورد هشت نفر که به ضرب گلوله کشته شدند در اپل. نتایج استقبال با شک و تردید.

“من فکر نمی کنم پیشاهنگی در حال رفتن زمان بندی اعداد” طلایه گفت. “بچه ها که اجرا 4.59 در ترکیب همه از ناگهانی نمی تواند به 4.3. که اتفاق نمی افتد.”

یک NFL ملی پیشآهنگی گفت Yahoo Sports است که خود را حق رای دادن در اصل دستور سراغ کارکنان قرار نیست یک تن از سهام در ویدئوها. برخی از تفاوت های ظریف در حال از دست رفته بود و هنگامی که اندازه گیری یک بازیکن بازوی قبل از پرش عمودی اگر از آرنج خم اندازه گیری نادرست است. اگر یک دست بازیکن نیم-حیاط در مقابل او قبل از او اجرا می شود 40 yard dash که زمان NFL پیشاهنگی نمی استفاده به عنوان معتبر است.

اطلاعات از درجه اعتبار ساقط

برای پیشاهنگی اطلاعات خالی — همه چیز از قد و وزن به سوابق پزشکی — طنین انداز خواهد از طریق لیگ را برای سال. هر تیم را نگه می دارد یک پایگاه داده از هر بازیکن و این به معنی فقدان پایه اطلاعات است. برخی از تیم ها با تکیه بر الگوریتم از اطلاعات وارد شده برای کمک به آنها را نشانه undrafted بازیکنان که در دسترس نخواهد بود این سال است.

“شما در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر بازیکنان فوتبال از نمونه” NFL ملی پیشآهنگی گفت.

نداشتن اطلاعات پزشکی نیز صدمه دیده بازیکنان که نمی رفتن به ترکیب. به طور معمول تیم باید بازیکنان در اصطلاح 30 بازديد و می توانید آنها را از طریق یک معاینه پزشکی, اما آن بازديد اتفاق نمی افتد این سال است. آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر تیم نسبت به روند ترکیب بازیکنان در دور بعد و یا انتخاب بازیکنان بدون تایید تاریخچه پزشکی.

“در پایان روز آن را یک سرمایه گذاری” شلتون گفت. “شما نمی خواهید برای خرید یک نام تجاری جدید کادیلاک و پیدا کردن هیچ موتور در آن است.”

برای برخی از بازیکنان این محیط مجازی خود را طرفدار روز نبود ایده آل است. معبد گیرنده گسترده اشعیا رایت مرتب با خود کانکتیکات دبیرستان کینگسوود آکسفورد مدرسه در غرب هارتفورد به استفاده از آن زمینه در 31 مارس است. آن را سریع 44 درجه است که منجر به رایت به عنوان زمینه یک ساعت زود به کشش و گرم کردن در هوای سرد شرایط قبل از در حال اجرا یک 4.58.

Former Temple wide receiver Isaiah Wright warms up before a makeshift pro day because of the COVID-19 pandemic. (Provided to Yahoo Sports)
سابق معبد گیرنده گسترده اشعیا رایت هوا گرم تا قبل از موقت pro روز به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. (ارائه شده به یاهو ورزشی)

او شنیده می شود از بیش از 20 تیم NFL تشکر به زندگی پربار او در معبد و گفت که او نمی تواند شکایت در مورد شرایط.

“همه من می توانید انجام دهید این است که همچنان به کار سخت و ببینید چه چیزی می پردازد خاموش,” او گفت:. “من فروتن و سپاسگزار به این فرصت است.”

FIU گوشه آیک قهوه ای بود میان سنگین پا تمرین روز — sprints تپه پس از بلند کردن اجسام — هنگامی که به او گفته شد به درایو سه ساعت در سراسر ایالت فلوریدا برای یک روز به روز بعد. شلتون قرار داده و او را از طریق یک تمرین که شامل یک 4.46 40-حیاط داش که قهوه ای گفت: یک تیک آهسته از آنجا که پاهای خود نیست ، او امیدوار است پیشاهنگی او قضاوت کردن فیلم از بازی ها مانند FIU ناراحت است و پیروزی میامی در این فصل است.

“وجود دارد یک کمی اضطراب, اما هرگز عصبی” براون گفت. “فقط اضطراب برای دیدن جایی که من در آینده نهفته است. من هیجان زده برای پیدا کردن در هر کجا که آن را ندارد. من خوش شانس بود و در این موقعیت و به این تجربه شگفت انگیز بوده است. من آماده هستم برای رسیدن به محل کار.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو