در سال 2019 به Green Bay Packers دیگر مورد نیاز Aaron Rodgers به Aaron Rodgers. در حال حاضر به نظر می رسد آنها در حال نزدیک تر از همیشه به نیاز نیست Aaron Rodgers در همه.

اشتباه نکنید هکرها در حال حرکت به انتخاب کارفرمایی اردن در دور اول از هفته گذشته پیش نویس یک سیگنال است که راجرز در خلیج سبز در حال آمدن است به پایان هر چه زودتر به جای بعد. که خود را نهایی خروج خواهد اینه که از برت Favre است کمی آبدار از طنز: جوان pup کارفرمایی با تمام ابزارهای فیزیکی انتخاب شده در پایان دور اول و پرسید: برای یادگیری از نرم افزار خود که هدیه های فیزیکی را شروع کرده اند به افول است.

آمار نرخ quarterbacks که در اواخر ماه اول به اوایل دور دوم پنجره دارای لیت و لعل زیاد به حداقل می گویند. یک دلیل وجود دارد که آنها هنوز هم در هیئت مدیره پر از پتانسیل بکر در چشم مربیان; اما اغلب گیر کرده است با یک بیماری ناتوان کننده نقص در واقعیت است. بین تراکم 20 و 40 وجود داشته است 29 نرم افزار کاسه اسکله, 21 که ساخته شده توسط راجرز و Drew Brees. برای هر Lamar جکسون وجود دارد Geno اسمیت یا براندون Weeden یا Johnny Manziel.

مرتبط: پیش نویس NFL برندگان و بازندگان: کلاغ’ حکمت های جدید Aaron Rodgers

آن را برای هکرها به فکر کردن در مورد آینده قطعا اگر آنها بر این باورند عشق پتانسیل را دارد که همه طرفدار کارفرمایی. اما چرا حالا ؟ این سوال است.

هکرها شد و یک بازی به دور از سوپر باول در فصل گذشته. راجرز در طرف دیگر آخرتی اوج اما او همچنان یکی از بهترین quarterbacks در ورزش یکی از معدود است که می تواند تعادل بهره وری با انفجاری. راجرز نیاز به یک کمی بیشتر کمک در عبور از بازی, که همه. نه چیدن یک گیرنده در یک کلاس حاوی مطمئن ستاره بود و یک پیام روشن به راجرز: موفقیت ما نیست به شما وابسته است.

هکرها صرف بقیه پیش نویس ارتکاب به اجرای بازی در حال حرکت به دور از همه پاس all-the-زمان جرم که ساخته شد در اطراف, قدیمی, راجرز در, مایک مک کارتی روز. آنها اضافه سه کشور linemen توهین آمیز یک thumping در حال اجرا به عقب و یک پایان/ثانیه, پشت, Josiah Deguara خواهد شد که در خدمت عملکرد یک بیمارستان مدرن: تغییر در سراسر گیری از backfield به حافظه به عنوان یک مسدود کننده و تصویب گیر. صدا آشنا است ؟ این یک مدل مشابه به یکی از 49ers ساخته شده است در سان فرانسیسکو که یکی مومی خلیج سبز در فصل گذشته NFC قهرمانی بازی.

دفاع و اجرای بازی که هکرها’ هویت رفتن به جلو. آنها صرف بیش از $100m این offseason به ارتقاء دفاع که خوب بود در برابر عبور اما شپشو علیه اجرا در سال 2019.

روند آغاز شده در سال گذشته است. هکرها شد بیشتر از یک اجرا مبتنی بر تیم با عجله جرم در رتبه چهارم لیگ برتر در بهره وری در حالی که خود بازی عبور تضعیف خارج از صفحه 10. به جای تلاش برای ارتقاء مهارت نقاط در یک کلاس لود شده با دریافت استعداد – از اشکال سرعت و بدن اندازه (یک گیرنده به صورت تمام نیازهای شما! – هکرها دو برابر کردن بر روی آنها اجرا-روش اول.

همه از این نقاط به اجتناب ناپذیر: یک راجرز-هکرها طلاق.

Aaron Rodgers آمار

زمان تقسیم نیست از روی حیله و تزویر به شکل مگر اینکه راجرز در تلاش برای پیشگیرانه نیروی حرکت می کند. همه نشانه های نقطه به نقطه 2022. تجارت راجرز در حال حاضر و این امر باعث $45.9 m درپوش شارژ. صبر کنید تا 1 ژوئن, با این حال, این است که تعداد قطره به خوش طعم تر $14m در سال 2020 با بقیه پول تحت فشار قرار دادند تا 2021.

حرکت آن سریع خواهد بود در صورت راجرز خواستار یک تجارت است. به احتمال زیاد بیشتر هکرها باید دو سال در ساعت است. سوپر باول یا نیم تنه آن را به عنوان است برای بخشی بهتر از یک دهه است. زمان 2022 رول در اطراف یک راجرز-تجارت کلاه ضربه خواهد بود آسان تر به حرکت با هزینه فقط $17m.

در آن زمان این تیم امید دارم توانسته است به رشد و توسعه بر روی نیمکت. و حتی اگر او نیست, از آن خواهد شد زمان خود را به هر حال تیم های تجارت نیست در دور اول برای کارفرمایی و آنها را به یک نگاه در برخی از نقطه.

این سناریو روز قیامت برای خلیج سبز است که راجرز از خواسته های در حال حاضر. گوش دادن نزدیک به اندازه کافی و شما می توانید تقریبا او را بشنود تخلیه: چی ؟ شما لازم نیست در باور من هر گونه دیگر ؟ کشتی من جای دیگری است. من به شما نشان می دهد.

چنین یک وضعیت بالقوه به فقط به عنوان زشت به عنوان Favre خروج از زمانی که راجرز به این تیم پیوست. و در حال حاضر می آید مراقب باشید از ترکیب راجرز ثبت: او تنها درخشش در برابر تیم? یکی قهرمانی به اندازه کافی است ؟

مرتبط با: Patriots عبور در quarterbacks در پیش نویس NFL ‘نه طراحی شده توسط’ می گوید لایحه Belichick

نه و بله. راجرز همچنان یک نرم افزار کالیبر بازیکن. بازوی خود را قدرت است که هنوز هم وجود دارد دقت خود را در نقطه حرکت خود را از منطقه است که باعث می شود او یک زمان بزرگ, تنها تر تصفیه شده به عنوان او در سن.

در 2019, راجرز اعداد در سراسر هیئت مدیره عالی بودند حتی اگر برخی از احشایی نشانه هایی از عظمت غوطه ور بود. به جای هشت تا 10, آنچه در جهان می اندازد یک بازی دو وجود دارد. و بود که با طراحی. اما بهره وری تعداد شرکت برگزار شد به عنوان بخشی از راجرز درخشندگی خود را به عنوان وحشی و خارج از پلت فرم می اندازد. او به پایان رسید و سوم در لیگ برتر در زمان پرتاب v گردش شایسته می اندازد و ششم در تکمیل درصد در پرتاب تحت فشار است. آنها نشان دهنده بهترین آمار ما در حال حاضر از کارفرمایی به عنوان یک “عبور بازیساز”. صحبت از هر گونه کاهش شده است تا حد زیادی اغراق آمیز است.

تیم خواهد بود صف برای گرفتن یک کارفرمایی اتصالات که مشخصات فردا خواهد بود و به چنگال بیش از یک معنی داری پرسیدن قیمت به بوت. اگر 2022 است تاریخ راجرز خواهد بود 38 با سال ها به اندازه کافی در مخزن برای یک تیم برای توجیه توزیع بیش از یک پیش نویس انتخاب کنید و یا دو. در حال حاضر تیم خواهد شد آماده سازی کلاه خود را ورق با ایده snagging راجرز در حال حاضر و پس از آن.

آن را به کارفرمایی خود را در حال حاضر. او حق دارد به عصبانی کردن در حالی که همچنین درک است که این است که چگونه بازی کار می کند – که در طرف دیگر از آن خود را باید ارائه برخی از دیدگاه.

در حال حاضر او چوب یا پیچ و تاب ؟ صرف دو فصل در تلاش برای ارائه یک عنوان به Green Bay و یا سعی کنید به زور راه خود را قبل از فصل آینده هر زمان که باد تا بودن ؟ قلب او احتمالا می گوید دومی اما راجرز همواره تحلیلی از نوع.

دو سال پس از آن: هکرها به طور رسمی در ساعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت