از پشت شیشه ای است که لایه برداری از صفحه 4 XL گوشی های

Google Pixel 4 XL
کریس Velazco/Engadget

این صفحه 4 هنوز هم تا به برخی از ویژگی های مسائل چند ماه به آن طول عمر است. اندروید پلیس پیدا کرده است که صفحه 4 XL کاربران در گوگل مرجع تخصصی و ق شکایت خود را در مورد تلفن های شیشه ای پشت لایه برداری کردن. این به نظر می رسد برای جلوگیری از باتری تورم —نه یک بی سابقه موضوع اما به ندرت با این نوع از فرکانس. نیز وجود دارد که ادعا می کند این ممکن است ذاتی به طراحی.

یک کاربر Reddit ادعا به مدیریت یک uBreakiFix فروشگاه گفت: صفحه 4 XL تا به حال به طور گسترده ای شناخته شده مشکل با اتصالات معیوب که منجر به باتری تورم. کارکنان هستند و ظاهرا گفت: برای جلوگیری از برسمیت شناختن آن به عنوان یک مسئله شناخته شده با وجود نسبتا شایع حوادث.

ما خواسته ایم گوگل برای نظر. اما آن را ندارد به نظر می رسد درمان لایه برداری پشت به عنوان یک مشکل تکراری. یکی دیگر از کاربر Reddit گزارش نیاز به مذاکره با گوگل برای دریافت تلفن خود را ثابت تحت گارانتی است.

این مشخص نیست که چگونه گسترده شده است اما این زمان کمتر از ایده آل است. گوگل به نظر می رسد نزدیک به انتشار بودجه آن صفحه 4a تلفن و ادعای ضعیف کیفیت ساخت (حتی اگر برای مدل های مختلف) ممکن است صدمه دیده 4a شانس.

در این مقاله: گوگل, پیکسل, 4, xl, گوشی, موبایل, آندروید, صفحه 4, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>