اول آتاری VCS واحد باید آماده اواسط ماه ژوئن

Atari VCS retro console

آتاری

آتاری را بارها و بارها به تاخیر افتاد VCS کنسول تقریبا آماده دو سال پس از اعلام آن است. این تیم نشان داده است که برای اولین بار 500 (یا بیشتر) آتاری VCS مدل های تولید باید ترک کارخانه توسط اواسط ماه ژوئن. که هنوز هم ترک اکثریت آتاری 11,597 crowdfunding حامیان انتظار اما این تیم “با احتیاط” انتظار دارد که تولید آن را دریافت خواهد کرد در جریان این تابستان که در حال حاضر این بخش در دسترس هستند.

همه چیز هنوز هم در حال سقوط را به محل. آتاری هنوز به جزئیات کامل نرم افزار ترکیب برای VCS حتی با یک بازی اشتراک مقابله قفل شده است. با اینحال این خبر خوبی برای حامیان نگران است که چند تاخیر, تغییر مشخصات و پشت صحنه درام ممکن است مانع از سیستم حمل و نقل.

یا نه VCS موفق به موضوع دیگری است. آن را نسبتا قدرتمند دستگاه برای پول با یک جاسازی شده Ryzen تراشه و برخی از کامپیوتر-قابلیت مانند اما هیچ تضمینی وجود ندارد از آن خواهید بود نوستالژی القا کنسول از رویاهای خود را, به خصوص اگر آتاری 2600 معنا نیست که چقدر به شما.

در این مقاله: آتاری آتاری VCS VCS, کنسول, کنسول های بازی, بازی های ویدئویی, یکپارچهسازی با سیستمعامل, نوستالژی, crowdfunding, اخبار, دنده, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>