اولین زن آمریکایی به راهپیمایی فضایی در حال حاضر فتح عمیق ترین اقیانوس

Kathy Sullivan and Victor Vescovo
انریکه Alvarez

سی و شش سال پس از تبدیل شدن به اولین زن آمریکایی به راه رفتن در فضا, کتی سالیوان ساخته شده است تاریخ دوباره. روز یکشنبه 68 ساله در اقیانوس شناس و فضانورد سابق ناسا شد اولین زن برای رسیدن به عمیق ترین نقطه شناخته شده در اقیانوس پس از بازگشت از یک 35,810 پا شیرجه از رقیب ، در همان زمان او همچنین اولین فرد در تاریخ که هر دو راه می رفت در فضا و فرود به عمیق ترین بخش از زمین است.

رقیب عمیق است که تقریبا 7 مایل افسردگی عمیق واقع در حدود 200 کیلومتری گوام را در سواحل درازگودال ماریانا. دکتر سالیوان و ویکتور Vescovo سابق افسر نیروی دریایی و کارآفرین است که با کمک صندوق سفر حدود یک ساعت و نیم در چلنجر عمیق عکاسی زنگ تفریح در حالی که در داخل یک ویژه طراحی شناور به نام عامل محدود کننده. پس از بازگشت به سطح که در زمان حدود چهار ساعت دو در تماس با فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی که تا به حال ساخته شده است تاریخ خود را تنها چند روز پیش از آن.

“به عنوان یک هیبرید اقیانوس شناس و فضانورد این بود که یک روز فوق العاده ای یک بار در طول عمر بعد از دیدن این moonscape از چلنجر (challenger) و سپس مقایسه یادداشت ها با همکاران من در ISS در مورد ما قابل توجه و قابل استفاده مجدد داخلی-فضای بیرونی-فضاپیما,” دکتر گفت: Sullivan.

Kathy Sullivan space walk

ناسا

دکتر سالیوان پیوست ناسا در سال 1978 شد و اولین زن آمریکایی به راه رفتن در فضا, در اکتبر 11th, 1984. آن را به عنوان اغلب می کند, تاریخچه راه قافیه. این هنر و صنعت است که تقبل قایق از آب عبور دکتر سالیوان به او تاریخی پرواز فضایی شاتل فضایی چلنجر. ناسا نام این شاتل پس از HMS چلنجر بریتانیا کوروت که کشف رقیب عمیق در طول سفر آن را به عهده crisscross اقیانوس های جهان از سال 1872 تا 1876.

در این مقاله: ایستگاه فضایی بین المللی ISS NASA, علم, اقیانوس, رقیب, عمیق, کتی, Sullivan, فضانوردان, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im