فیلم های کریستوفر نولان, رتبه


The films of Christopher Nolan

فیلم های کریستوفر نولان
عکس: Warner Bros/نومرکت

این روزها اگر شما در حال صحبت کردن در مورد فیلم شما احتمالا در حال صحبت کردن در مورد کریستوفر نولان. آه مطمئن برخی از واقعا خوب فیلم را برای اولین بار در جریان در طول همه گیر اما همه چشم شده اند در آخرین فیلم های پرفروش از نولان, شعار, که بسیاری از انتظار می رود به طلیعه چیزی بودن در یک بازگشت به سینما پس از covid-19.

تبلیغات

متاسفانه که اتفاق می افتد نیست فقط رتبهدهی نشده است. اما خبری از شعار‘s ثابت تاخیر می آید در نزدیکی سالگرد 10 از دیگر Nolan فیلم, آغاز به کارو همچنین به عنوان 12th سالگرد شوالیه تاریکیو… فیلم نمایش فیلم در Fortnite. در واقع وجود دارد بسیاری از نولان بحث خارج وجود دارد در حال حاضر ما در حال گرفتن به مناسبت دوباره کل فیلم شناسی. بدون ado بیشتر, در اینجا io9 رتبه بندی از فیلم های کریستوفر نولان قبل ازشعار.


Inception

آغاز به کار
عکس: Warner Bros

تبلیغات

1. آغاز به کار

اگر این لیست نشان میدهد هر چیزی آن است که کریستوفر نولان ساخته شده است برخی از فیلم های شگفت انگیز. یکی که در آن همه گرد هم آمدند هر چند شد 2010 آغاز به کار. این فیلم یک منظره در میان عینک های طراحی تولید و جلوه های بصری به رقیب هر فیلم از آن زمان است. مهم است این است که اصالت آن است. تقریبا هیچ چیزی در مورد زمان آغاز مثل این است که هر چیزی که شما قبل از دیده می شود. این ایده از رفتن به رویاهای کسی که قادر به دستکاری زمان و فضا چون شما وجود دارد, مکانیک رفتن و همه از آن است که mindblowing. سپس داستان به مخاطبان خود چه شخصیت ها انجام می دهند و برای خود و شما برگ سوال همه چیز شما فکر می کنید شما می دانستید در مورد فیلم. بزرگ حوزه اصلی داستان سرایی و جذاب ایده های آن را همه در اینجا در آغاز.

Batman Begins

بتمن آغاز می شود
عکس: Warner Bros

تبلیغات

2. بتمن آغاز می شود

بله من احساس بتمن آغاز می شود بهتر است از شوالیه تاریکی و من به شما بگویم چرا. زمان شوالیه تاریکی بیرون آمد مخاطبان تا به حال یک کمی درک بهتر از آنچه که یک ریگ مبتنی نولان بتمن فیلم می تواند باشد. مدیر همچنین می دانستند که فرمول می تواند یک موفقیت است. با بتمن آغاز می شود, اگر چه وجود دارد از جمله نقشه راه. این ایده از یک نوع جدید از باور بتمن منبع داستان تقریبا تکان دهنده در سادگی و جسارت. را به آن اضافه کنید و در اجرای زمین کامل ریخته گری و طراحی بسیار عالیو شما رو یک فیلمساز در نظر گرفتن خطرات بزرگ بسیار شناخته شده و محبوب شخصیت—و همه آن را پرداخت کردن.

تبلیغات

Memento

یادگاری
عکس: نومرکت

3. یادگاری

مانند لئونارد شخصیت اصلی یادگاریشاید شما در حال شروع به دیدن یک الگوی در اینجا. فیلم های نولان را من فکر می کنم بهترین آنهایی که در آن اصالت پیروزی بیش از هر چیز دیگری. و چنین است در مورد یادگارینولان را (به نوعی تنها) ویژگی دوم که در آن او طول می کشد این ایده از حافظه کوتاه مدت از دست دادن و می گوید تمام داستان رو به عقب. آن را تکان دهنده پرچین و فراموش نشدنی است. هر چند این فیلم بطور قابل توجهی کوچکتر در مقیاس از بعد آثار پر اب و تاب, ایده های اصلی در حال حاضر وجود دارد.

تبلیغات

The Dark Knight

شوالیه تاریکی
عکس: Warner Bros

4. شوالیه تاریکی

خوب بله. شوالیه تاریکی. آن باور نکردنی است. نه فقط به دلیل هیت لجر ارائه می شود یکی از همه زمان بهترین تبه کار اجرای و یا اندازه و مقیاس تولید و عمل است. کسانی که همه چیز قطعا عامل. اما شوالیه تاریکی واقعا می درخشد به دلیل راه آن را با معاملات خوب و بد راه آن باعث می شود شما فکر می کنم در مورد اخلاق از بتمن هاروی دنت و بذله گو همه در روش های مشابه. وجود گوشت واقعی در این فیلم استخوان علاوه بر آن بزرگ بودجه فیلمهای DNA. مانند که در بالا گفتم تنها دلیل آن می آید در چهارم است که این عاقبت. یکی که نولان تا به حال به می دانم که رفتن به محل کار. و او را در بهترین مطلق هنگامی که وجود دارد یک دانه از شک و تردید است که آن را نمی ممکن است.

تبلیغات

The Prestige

اعتبار
عکس: Warner Bros

تبلیغات

5. اعتبار

اعتبار یا مورد علاقه خود را Nolan فیلم و یا شما لازم نیست به یاد داشته باشید آخرین باری که شما آن را دیدم. من متاسفانه سقوط به گروه دوم است. که است که می گویند این فیلم بد است در هر راه. بر خلاف. این درست است که زمانی که من فکر می کنم از نولان, فیلم, آن را نمی کند بلافاصله پرش به ذهن است. مقدار خود را مانند دیگر فیلم های مقیاس بزرگ و ایده های اصلی وجود دارد. ریخته گری, البته, top-notch (بتمن در مقابل انواع پستانداران گوشتخوار دله!) و پیچ و تاب و پایان دادن به یک الهامی فروشي. اگر تنها… او تا به حال انجام چیزی مشابه تکان دهنده در یادگاریو اگر تنها آن را یکی از سه فیلم منتشر شده در مورد سحر و جادو در سال 2006. اعتبار از آن دسته بدون سوال و هنوز هم شدید سرگرم کننده. این فقط یک سختی لیست برای کرک.

تبلیغات

Dunkirk

دانکرک
عکس: Warner Bros

6. دانکرک

زمانی که نولان باعث می شود یک جنگ او نه تنها “را یک جنگ.” او تلاش می کند تا آن را مانند هیچ کس دیگری تا به حال شده است قبل از او. در این مورد او برداشت خاص نبرد و گفت: داستان از چندین نقطه نظر به مخاطبان گسترده تر درک قهرمانی و مبارزه است. دانکرک می کند که بسیار خوب است و ممکن است یکی از نولان زیبا ترین و چشمگیر دستاوردهای فنی. اما… است دانکرک یک فیلم شما همیشه می خواهید به دوباره? آیا شما تا به حال نشستن و می گویند “بیایید دانکرک امشب؟” قطعا برخی از افراد ممکن است اما این کمبود قابل لمس هیجان یا فرهنگی تداوم می زند آن را چند گیره.

تبلیغات

Interstellar

Interstellar
عکس: Warner Bros

7. Interstellar

مانند اعتبار قبل از آن Interstellar یکی از کسانی که نولان فیلم است که بیشتر پلاریزه از نیست. داستان یک مرد که به فضا می رود برای نجات بشریت و به پایان می رسد تا از دست رفته دختر خود را در دوران کودکی در حالی که همچنین تأثیر آن در متافیزیکی و معنوی راه بلند پروازانه است به حداقل می گویند. آن را پر از هيجان و تنش و تصاویری خیره کننده و در عین حال آن را ممکن است تمام شود کمی بیش از حد برای خود خوب است. Interstellar تقریبا احساس می کند مانند یک فیلم که در آن نولان تا به حال نه فقط یک ایده خوب اما چند و پر آنها را با هم. نتیجه این است که یک جامد watchable فیلم که رتبه بالاتر اگر نولان استاندارد نبود تا بالا.

تبلیغات

Insomnia, directed by Christopher Nolan

بی خوابی به کارگردانی کریستوفر نولان
عکس: Warner Bros

تبلیغات

8. بی خوابی

Al Pacino, Robin Williams, Hilary Swank—برای نولان در فیلم سوم او واقعا معنادار از نظر قدرت ستاره. در نتیجه فیلم chilling آهسته رایت از رمز و راز قتل که کارآگاه از لس آنجلس به آلاسکا و به انواع گه. این فیلم با این نسخهها کار وجود دارد سوال در مورد آن درست است که در مقایسه با حماسه و اصلی فیلم خواهد بود که به دنبال بی خوابی بود و اساسا سنگ پله برای نولان برای اثبات او می تواند یک فیلم خوب با بزرگتر می شود ، او و فیلم بعدی او بود بتمن آغاز می شود.

تبلیغات

Following

زیر
عکس: شتاب

9. زیر

برای اولین ویژگی زیر قابل توجه است. اعتماد به نفس نولان نشان می دهد در گفتن این تا حدی اصلی بخشی از داستان آشنا—از اموات جرم و جنایت و دو تقاطع شخصیت—فریادهای یک فیلمساز با پتانسیل بزرگ است. این یک فیلم جامد است که نگه می دارد شما حدس زدن و علاقه مند است. در نهایت هر چند که همه در آن است: یک فیلم کمی با تعداد انگشت شماری از لحظات است که تسلیم آن را در حافظه خود را. بارز ترین آن ویژگی هستند که نولان در فیلم اول و چه مقدار از آن (طرح دستگاه های شخصیت نام) او می خواهم استفاده دوباره بعدها در حرفه خود. با وجود این رتبه بندی آن در این فهرست زیر است که هنوز هم بسیار بزرگ است.

تبلیغات

The Dark Knight Rises, directed by Christopher Nolan

شوالیه تاریکی به کارگردانی کریستوفر نولان
عکس: Warner Bros

10. The Dark Knight Rises

اولین بار من تو را دیدم The Dark Knight Risesمن آن را دوست داشتم. پس از آن من دوباره آن را تماشا و تماشا نیست پس از آن. آینده پس از دو خارج-از-این-جهانی فیلم بتمن, انتظارات, رفتن به این, آخر آنقدر بالا است. در عین حال این فیلم همه اعتیاد به مواد مخدره و هیچ نتیجه نهایی این داستان مبهم و عجیب و غریب درست مثل زهر صدای گربهای نیست نزدیک به اندازه کافی برای انجام بروس نیست بتمن که خیلی ما می توانید بروید و در و در. (و باید). واقعیت این است که شوالیه تاریکی افزایش می یابد به سادگی احساس نمی کند نولان قلب در آن است. هیچ چیز می آید با هم در کاملا به عنوان بزرگ یک مد به عنوان دیگر فیلم است. و در حالی که مطمئنا وجود دارد طرفداران برای من پول آن را بدترین فیلم.

تبلیغات

اما هنوز هم بدترین کریستوفر نولان فیلم هنوز ain’t نیمه بد است.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de