Tom Hanks and Daryl Hannah judging you.

تام هنکس و داریل هانا قضاوت با شما.
تصویر: دیزنی +

این خانه از موش نمی خواهند شما به دنبال در derrières, ظاهرا که بسیار از تماس با بار.

تبلیغات

چرا که هر کس به صرف زمان بیشتری را در داخلدیزنی پشتکار بیشتری اضافه شده و بیشتر فیلم های کلاسیک مانند چلپ چلوپ به دیزنی+ فروشگاه. اما آنچه آشکار است این است که قبل از قرار دادن فیلم آنلاین دیزنی برای برخی از دلیل احساس نیاز به شدت ویرایش صحنه های که در آن وجود دارد جزئی (هر چند hilariously پاکدامن) برهنگی. ما رسیده به دیزنی برای دیدن هنگامی که و به همین دلیل ویرایش شد ساخته شده و به روز رسانی خواهد شد ما باید شنوند.

یک صحنه خاص گرفتار شده بود توسط آلیسون Pregler در توییتر (h/t bonnie burton) که شامل یکی از Allen Bauer را (تام هنکس) اولین تعاملات با فیلم پری دریایی (داریل هانا). دو نفر از آنها قبل از او prances پشت به اقیانوس به عنوان پری دریایی با پاها, در حال معتاد به انجام. در برش اصلی فیلم شما به وضوح می توانید ببینید هانا کون, دلیل, خوب, او یک پری دریایی است و هیچ مفهوم نیاز به پوشیدن لباس انسان اما در دیزنی+’s نسخه ویرایش شده او لب به لب شده است ویرایش…

تام هنکس و داریل هانا زیبا بودن مردم است.
تصویر: دیزنی

به جای به سادگی برش در اطراف شات دیزنی به جای تلاش برای آهنگسازی هانا مو تا به عنوان پوشش خود را در معرض لب به لب. اما به هر دلیل پست-خانه تولید نمی سعی کنید به مو نگاه, واقعی, مناسب, و یا به عنوان اگر آن را در واقع یک بخشی از این فیلم است. آنچه در حال حاضر جریان باعث می شود آن را نگاه کنید که اگر مو را فقط راست بالا در حال رشد از پری دریایی در عقب ساخته شده است که بسیار مضحک تر توسط این واقعیت است که—با توجه به Gizmodo را الکس Cranz اشاره کرد ترور—شما هنوز هم می توانید ببینید هانا, نوک پستان, در تعدادی از عکس. حق در اینجا به نظر می رسد فقط به ذکر که هالک کل خوب-مجسمه الاغ سبز (از جمله شکاف) است که هنوز هم در دسترس برای مشاهده در Thor: Ragnarok در دیزنی+.

تبلیغات

چه دیزنی به نظر می رسد تلاش برای نگه داشتن دیزنی+ نام تجاری “خانواده دوستانه” ضروری است که در حال حاضر منجر به جریان پلت فرم کامل در قرار دادن جدید Lizzie McGuire در برگزاری و تغییر Love, Simon عاقبت عشق, ویکتور به Hulu. جنسیت همواره چیزی است که دیزنی تلاش کرده است با به دلیل چگونه آن را به طور کلی باعث می شود محتوایی که با هدف در کودکان است.

به وضوح دیزنی بیرون رفتن از راه خود را به طوری به عنوان نه توهین به افرادی که ممکن است فکر می کنم که ته عینی جنسی. برای اینکه عادلانه در زمینه چلپ چلوپشما به معنای به درک که هنکس شخصیت است حشری, اما واقعیت موجود این است که مردم…سنجش. این فقط یک بخشی از انسان است و آن را عادلانه می گویند که دیزنی overcorrecting چیزی نیست که در واقع یک مشکل است.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو