Dell XPS 15 ممکن است بهترین تمام اطراف لپ تاپ شما می توانید خرید


Illustration for article titled The Dell XPS 15 Might Be the Best All-Around Laptop You Can Buy

عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

زمانی که جدید XPS 15 نقد و بررسی وارد خانه من, من فکر کردم یک اشتباه وجود دارد. جعبه درست به نظر نمی رسد به اندازه کافی بزرگ برای نگه داشتن یک لپ تاپ 15 اینچ یا حداقل یک اندازه از مدل سال گذشته. و در حالی که من کاملا درست در مورد اشتباه گرفتن دستگاه من تا به حال دلیل خوبی برای اینکه کمی گیج. با وجود ورزشی آشنا با طراحی جدید XPS 15 9570 کاملا متفاوت وحش. و اگر دل را هدف XPS 15 برای اولین بار وصله پینه کردن در چهار سال بود که برای حفظ بهترین کیفیت XPS خط در حالی که بهبود عملکرد آن قابل حمل و قابلیت استفاده کلی من فکر می کنم دل آن را به میخ.

تبلیغات

شروع با طراحی آن را احساس می کند مانند در حالی که بسیاری از ما بوده است پایدار قرنطینه با غرق شدن غم ما با شیرینی و خوشمزه در خانه نان XPS 15 بود کار کردن برش وزن و حذف اینچ آن کمر. همه چیز از آن لولا برای درب آن و chamfered آلومینیوم طرف در حال حاضر واضح تر و بیشتر تعریف شده است. اما حتی مهم تر, جدید XPS 15 8 درصد نازکتر نیم اینچ باریک تر و بیش از دو سوم از یک اینچ کم عمق از جلو به عقب (13.57 x 9.06 x 0.71 اینچ و 4 پوند). در حالی که این صدا ممکن است مانند یک تن اما در عمل آن را می سازد XPS 15 احساس براق و زن بر خلاف همیشه قبل از.

تبلیغات

دل و حتی بهینه سازی چند چیز است که ممکن است در غیر این صورت نادیده گرفته شده اند مانند جایگزینی پلاستیک پانل پایین در مدل قبلی با جدید آلومینیومی پانل که نه تنها باعث افزایش سیستم دوام آن نیز در نتیجه بهتر جریان هوا و خنک کننده بود که گاهی اوقات یک موضوع در XPS 15. و حتی با XPS 15 را کوچکتر خارجی ابعاد کلیدی آن کلاه بزرگتر و صفحه لمسی کاملا عظیم (اما هنوز هم کاملا دقیق) با منطقه ای که بیش از 60 درصد بزرگتر از قبل است.

دل را متوقف نمی وجود دارد هر چند به دلیل کاهش قابل توجهی در اندازه بزرگ زیر چانه قبلی XPS 15 با صفحه جدید سال 2020 XPS 15 بسته کمی بزرگتر از 15 اینچ 16:10 نمایش به فضای کمتر و در نتیجه در یک صفحه نمایش به بدن نسبت فقط خجالتی از 93% است. در این نقطه وجود دارد عملا هیچ چربی در سمت چپ بر روی XPS 15 برای برش. اما چیزهای خوب وجود دارد متوقف نمی شود چون دل نیز نقل مکان جدید XPS 15 را بلندگوهای استریو به دو طرف صفحه کلید اجازه می دهد برای بالا بلندگوهای نصب شده است که پروژه صدا در چهره خود را به جای تندرست آن یک جدول و یا خود را به دامان دومی که هرگز یک ایده آل را تجربه کنند.

Illustration for article titled The Dell XPS 15 Might Be the Best All-Around Laptop You Can Buy

عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

همانطور که برای صفحه نمایش خود را در یک پایگاه $1,300 XPS 15 شما full HD, غیر لمسی, اما شما می توانید تمام راه را تا به 4K OLED صفحه نمایش لمسی فرض کنید شما از ذهن نیست توپخانه بیش از 3000$. در ما $2,300 واحد بررسی ما 4K ال سی دی صفحه نمایش لمسی خواهد بود که یک جامد انتخاب برای افرادی مانند ویراستاران فیلم. زمانی که من اندازه گیری روی صفحه نمایش با یک lightmeter با حداکثر روشنایی 497 nits XPS 15 به راحتی زندگی می کردند تا به دل 500 ابتلای ادعا می کند در حالی که وسعت رنگ را پوشش می دهد که 100% Adobe RGB (یا 94 درصد از DCI-P3) تحویل غنی و پر جنب و جوش رنگ است که هرگز موفق به تحت تاثیر قرار دادن.

تبلیغات

اما بزرگترین تغییر در جدید XPS 15 حذف و از USB نوع-یک پورت و دل مدرسه بشکه-سبک آداپتور برق. در عوض در سمت راست از روی سیستم شما تنهاست USB-C 3.1 بعدی به جک صوتی 3.5 میلیمتری و جدید, اندازه کارت خوان SD به همراه دو USB-C پورت با پشتیبانی از تاندربولت 3 در سمت چپ. و چون وجود ندارد اختصاص داده شده قدرت پورت دیگر هر سه USB-C پورت می توان برای شارژ (و ویدئو). آن را بسیار سازگار انتخاب پورت هر چند من مرتب کردن بر اساس آرزو می کنم که مانند مک بوک طرفدار 16, Dell ارائه شده در مجموع چهار USB-C پورت به جای فقط سه عنوان شما اغلب نیاز به ذخیره یک پورت برای شارژ. که گفت: بر خلاف اپل و دل می کند عبارتند از: free USB-C به USB-A/دانگل HDMI در جعبه.

تبلیغات

این برنامه شامل یک خط جدید از 10-gen Intel پردازنده های XPS 15 دارای عملکرد بهتر بیش از حد. در بررسی ما با یک پردازنده core i7-10875H CPU XPS 15 ضرب و شتم به طور مشابه مجهز MacBook Pro 16 زمانی که رندر تصاویر در ماشین مخصوص مخلوط کردن, در پایان در 4 دقیقه و 29 ثانیه در CPU رندر و 6 دقیقه و 40 ثانیه در قسمت GPU render. مقایسه مک بوک Pro 16 در زمان 7 دقیقه و 41 ثانیه به پایان به همان CPU رندر تست و 8 دقیقه و 58 ثانیه و در قسمت GPU render از آزمون. در بالا از آن در Handbrake XPS 15 تبدیل یک ویدیو 4K به full HD در 8 دقیقه و 42 ثانیه است که تقریبا شش دقیقه سریع تر از مک بوک Pro 16 (14:09) است.

در ضمن وقتی که می آید به عملکرد گرافیکی این PAVILION 15 است که به سادگی خوب نه عالی. بر خلاف بزرگتر XPS 17 که می تواند مجهز به یک کارت گرافیک Nvidia RTX 2060 GPU XPS 15 کلاه با یک GTX 1650 Ti کارت گرافیک با 4GB VRAM. بنابراین در حالی که XPS 15 هنوز هم بیش از اندازه کافی دلربایی برای ویرایش ویدئو و یا بازی شما می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات گرافیکی کمی بسته به هر آنچه که شما در حال بازی—به خصوص اگر شما انتخاب کردن برای 4K صفحه نمایش.

تبلیغات

Here’s the new XPS 15 sitting on top of last year’s model showing much fat Dell trimmed for 2020.

در اینجا جدید XPS 15 در بالا نشسته از مدل سال گذشته نمایش بسیار چاق دل تقلیل برای سال 2020 است.
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

در Shadow of the Tomb Raider در 4K در بالا تنظیمات XPS 15 تنها موفق به آمار 16 فریم در ثانیه است که من مجبور به کاهش وضوح 1920 x 1200 بنابراین من می تواند بسیار بیشتر قابل 53 فریم در ثانیه. و آن را یک داستان مشابه در Far Cry 5که در آن در وضوح 4K و ultra تنظیمات XPS 15 صدر در 16 فریم در ثانیه, اما زمانی که من نقل مکان کرد به full HD, فریم در ثانیه, شماره شات تا 54 فریم در ثانیه. بنابراین به طور کلی XPS 15 یک بازی قابل قبول دستگاه در full HD اما نه 4K که برای بسیاری از افراد بیش از اندازه کافی است.

تبلیغات

دل و حتی بهبود XPS 15 عمر باتری با مدل های جدید ماندگار 8 ساعت و 28 دقیقه ما تصویری مختصر و مفید آزمون در مقابل 7 ساعت و 22 دقیقه در سال گذشته سیستم بهبود بیش از یک ساعت. که بسیار جامد هر چند شما باید بدانید که به اندازه XPS 15 باتری بستگی دارد که گزینه های گرافیکی شما را انتخاب کنید به عنوان سیستم های با گرافیک یکپارچه دریافت 56 WHr باتری در حالی که قدرت بیشتر گرسنه XPS 15s با گسسته gpu ها کمی سنگین تر 86 WHr باتری.

همانطور که برای XPS 15 را از جنبه های منفی من تقریبا مایل وجود دارد بیشتر به شکایت در مورد دلیل من نمی خواهم دل به استراحت بپردازد. تحت بار کامل XPS 15 را به طرفداران می توانید کمی با صدای بلند و اگر شما اتفاق می افتد به پوشیدن شلوارک پایین ممکن است کمی بیش از حد گرم برای راحتی. اما در مقایسه با سال گذشته XPS 15 مدل جدید خیلی بهتر ترمال و می تواند در انجام وظایف تا کنون که بدون نیاز به چرخش طرفداران خود را دارد. من هم دوست داشتم برای دیدن برخی از پردازنده AMD گزینه های در کنار طیف وسیعی از 10-gen Intel تراشه و در حالی که من آرزو می کنم دل قادر به پاشنه کش Nvidia 20-سری GPU در اینجا نیز با توجه به افزایش گرما و قدرت قرعه کشی است که, ایجاد, من می توانم درک چرا آن را نداشت.

تبلیغات

Illustration for article titled The Dell XPS 15 Might Be the Best All-Around Laptop You Can Buy

عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

هنوز هم کسانی که منفی هستند و فقط جزئی nitpicks در آنچه که در غیر این صورت یکی از بهترین نازک-و-نور لپ تاپ ها در بازار است. جدید XPS 15 دل موفق به حفظ آن امضای یک ظاهر طراحی شده و هویت در حالی که بهبود تقریبا در هر جنبه ای از ماشین است. صفحه نمایش آن بزرگتر و روشن تر در حالی که در نظر گرفتن فضای کمتر نسبت به قبل از آن شاسی نازک تر و قابل حمل تر و حتی با XPS 15 عملکرد داشتن بدست افزایش عمر باتری آن واز قابل توجهی بالا بردن بیش از حد.

تبلیغات

مطمئن بزرگتر لپ تاپ ها ممکن است قادر به خم کردن بیشتر فریم در هر ثانیه در حالی که بازی و کوچکتر از 13 اینچ نوت بوک ممکن است احساس بیشتری را برای مردم به طور مداوم در حال حرکت است. اما اگر من فقط می تواند در انتخاب یک لپ تاپ مسئولیت رسیدگی به تمام کار من, سرگرمی و کلی نیازهای روزمره وجود دارد چند سیستم من ترجیح می دهم که از XPS 15.

README

  • دل به طور کامل در حال غرق USB-یک پورت روی XPS 15 هر چند در بازگشت شما پشتیبانی از USB-C شارژ و شامل USB-C به USB-A/HDMI آداپتور به صورت رایگان.
  • اندازه XPS 15 باتری بستگی دارد که چه نوع از گرافیک آن است. سیستم های با گرافیک یکپارچه دریافت 56 WHr باتری در حالی که سیستم های گسسته با gpu ها یک بزرگتر 86 WHr باتری برای جبران قدرت بیشتری در قرعه کشی.
  • در حالی که وجود ندارد هیچ گونه تنظیمات با پردازنده Intel Core i9 پردازنده هنوز دل می گوید که آنها در دسترس خواهد بود “به زودی.”
  • XPS 15 را از دکمه پاور نیز دو برابر به عنوان یک حسگر اثر انگشت و وب کم پشتیبانی از ویندوز سلام تشخیص صورت ،
  • چون XPS 15 130 وات قدرت آجر پشتیبانی از USB Power Delivery, شما همچنین می توانید استفاده از آن به اتهام چیزهایی مانند یک گوشی باتری و یا حتی یک دستگاه سوئیچ.
تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>