لیست کامل از فوتبال Dungeons سلاح و زره پوش انواع و مکان

Minecraft زندان ها استفاده می کند بسیار متفاوت مبارزه با سیستم های کلاسیک کمیته مبارزه با سانسور. شما نمی خواهد جمع آوری مواد به سادگی یک الماس شمشیر خود را, اما شما دفع خزندگان زامبی و geomancers با مراتب بیشتر از فقط یک تیغه.

سلاح و زره رها کردن به طور تصادفی از اوباش و آهنگر با انواع خاصی منحصر به فرد به سطح خاص و مشکلات است. اینجا همه کنکوری Dungeons سلاح و زره پوش انواع موجود در بازی و که در آن شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن آنها را در سفر خود را.

به کجا برای دریافت اقلام و تجهیزات

Minecraft Dungeons item drop locations

هنگامی که شما بر روی صحنه را انتخاب کنید/اکتشاف صفحه نمایش شما متوجه هر مرحله به شما ضربه بزنید به لیست تجهیزات و آثار باستانی موجود در. این را تمام صفحه نمایش به عنوان کوچک علامت سوال-پوشش سایه ها تا زمانی که شما پیدا کردن خود را در پس انتظار می رود برای اجرای همان مرحله دو یا سه بار به باز کردن بسیاری است.

آیتم های بیشتر در حال اضافه شده که شما کامل بازی را در به طور پیش فرض مشکل و حرکت به ماجراجویی و آخرالزمان بنابراین انتظار نداریم که به حل و فصل نهایی خود را ساخت برای مدتی.

فراتر از آن, شما می توانید قمار زمرد یافت شده در سینه و یا نجات از دنده برای خرید تجهیزات تصادفی و آثار باستانی از دو فروشندگان که پاپ تا در این اردوگاه به عنوان شما پاک کردن مراحل بیشتر. شما می توانید باز ناشناخته تجهیزات این راه تا زمانی که شما به پایان رسید در این مرحله آنها به طور معمول به نظر می رسد در.

آیتم های منحصر به فرد توضیح داده شده

Minecraft Dungeons unique weapons

در حالی که اکثر سلاح ها و زره پوش خود را استاندارد نام به عنوان دیده می شود در زیر شما گاهی اوقات در سراسر مسحور “منحصر به فرد” انواع با نام مثل Stormlander, Voidcaller یا اخگر لباس بلند و گشاد.

این نوع از تجهیزات به طور معمول برخی از تبادل نظر پخته به آنها معمول سحر اسلات باز برای حتی بیشتر از لقب های فانتزی.

همه غوغا, انواع سلاح,

به عنوان راه اندازی وجود دارد 11 مجموع انواع سلاح های شناخته شده به بازیکنان است. شما باز کردن اکثریت قریب به اتفاق از این در اول خود را playthrough اما یک زن و شوهر تنها شامل می شود در یک مرحله را غارت جدول در ماجراجو مشکل و بالاتر.

هر نوع سلاح دارای درجات مختلفی از آسیب حمله combos رسیدن و سرعت دادن به هر یک بسیار متفاوت استفاده کنید-در مورد خاص می سازد.

شمشیر

این است که خود را شروع سلاح. شمشیر با استفاده از سه دسته کوچک موسیقی جاز ضربه متشکل از دو افقی نوسان و رو به جلو تراست. بسیار وجود دارد اتاق را برای منطقه گسترده حملات با استفاده از این ساده تیغه اما نهایی رانش می پیرس اصلی خود را هدف آسیب رساندن به کسانی که در پشت.

قطره در: ادم متملق و مرموز جنگل کدو تنبل مراتع

خنجر

این دو-خوب بکار بردن سلاح خواهد شد که شما احساس مانند یک نینجا در هیچ زمان. نگه داشتن دکمه حمله به برش و تاس مخالفان خود را. شما باید برای به دست آوردن نزدیک به رسیدن به اهداف خود و بدون هر گونه املاک منطقه آسیب آن آسان است برای دریافت با غرق این.

قطره در: خیس باتلاق خیس غار Redstone معادن

Glaive

Minecraft Dungeons Glaive drops

این glaive به طور طبیعی بلند در رسیدن به آن کمک می کند صعود بالا بر روی منطقه آسیب نمودار. این سه دسته کوچک موسیقی جاز ضربه سلاح با تعداد زیادی از شکستن احتمالی آن بیش از میانگین دامنه حمله و آن را برای بازیکنان تهاجمی که اصلا زره برای محافظت از خود و روش بازی.

قطره در: خیس باتلاق کویر معبد

تبر

تبر طول می کشد کمی طولانی تر از سلاح های بیشتر به جلو اصلی آن سه ضربه اما آن را می سازد تا برای این با cleaves و در حال چرخش به پایان برسد. این یک انتخاب خوب برای hard-hitting غوغا حمله که HP به گروه های هدف در یک بار.

قطره در: ادم متملق و مرموز جنگل Highblock سالن

بزرگ چکش

Minecraft Dungeons great hammer drop location

دیر باز تا آنجا که به ما مربوط می شود بزرگ چکش آهسته اما فوق العاده قدرتمند نوع سلاح. با تشکر از وزن خود را تکان ناشی از قابل توجه این پتک کردن خسارت دشمنان در اطراف آن بیش از حد آن را بزرگ منطقه آسیب گزینه به صورت آهسته و ثابت می سازد.

قطره در: آتشین Forge, Obsidian اوج

کلنگ زدن

از کلنگ زدن بسیار شبیه به آن Minecraft نوع. این حملات تنها با یک حرکت رو به پایین اما آن نسبتا سریع سرعت حمله باعث می شود آن را برای مصرف در دشمنان قدرتمند مانند Enderman Redstone میشکند و بسیاری از کارفرمایان با حق ساخت.

قطره در: خزنده, دخمه, Redstone معادن

دستکش

این جلال بند انگشت dusters. دستکش اجازه می دهد تا شما را به جعبه مخالفان خود را با سرعت رعد و برق. آنها قوی ترین سلاح انتخاب در بازی اما خود را بی امان jabs قلاب و uppercuts را برای satisfyingly سریع نزاع و جدال. شما باز این از Cacti کانیون در حالت ماجراجویی.

قطره در: Cacti دره غار خیس

قمه

قمه است که در اینجا برای کمک به شما در تحقق آن دزدان دریایی ، آن را نسبتا ساده تیغه با استاندارد شمشیر مانند و رسیدن به یک ضربه دسته کوچک موسیقی جاز ضربه تند وشدید زدن. وجود دارد هیچ چیز عادی در مورد این نوع سلاح. فکر می کنم از آن به عنوان جایی بین خنجر و شمشیر.

قطره در: خیس غار آتشین Forge, Cacti, دره عمیق و باریک

داس

Minecraft Dungeons Sickles drops

داس یکی دیگر از dual-خوب بکار بردن سلاح های, اما آنها با استفاده از یک مجموعه طولانی دسته کوچک موسیقی جاز بر خلاف خنجر. این شش گام دسته کوچک موسیقی جاز: چهار برش های فردی و دو پیوست گسترده کاهش است. منطقه آسیب تنها واقعا به اعمال این دو در پایان ضربات, پس از آن بهترین راه حل مناسب برای مصرف در چند دشمنان در یک زمان خروج نهایی بازدید به مراقبت از هر گونه دیر-comers.

قطره در: کدو تنبل مراتع بیابان معبد

گرز

گرز طول می کشد دو نوسانات شمشیر به پایان رسید و خاموش خود را به سه دسته کوچک موسیقی جاز ضربه با شدت بهم زدن که شبیه به چکش اما بدون آسیب چلپ چلوپ. این یک hard-hitting ابزار است که نه به عنوان آن به نظر می رسد.

قطره در: Highblock سالن

روح چاقو

تقریبا با شکوه از قدرت نمودار روح چاقو نیست ساده خنجر آن را برای اولین بار به نظر می رسد. آن را آهسته سلاح تنها با یک حرکت تک به انجام, اما آن thrusting حرکت می دهد و آن را پر سر و صدا ضربه شمشیر بدون هیچ گونه کرک ، مانند دیگر روح تجهیزات شما افزایش روح خود را جمع آوری قابلیت های با تجهیز این, کمک به تغذیه روح آثار باستانی و passives بیشتر به راحتی.

قطره در: خیس باتلاق کویر معبد

روح داس

Minecraft Dungeons soul scythe

یکی دیگر از اواخر علاوه بر این به شما ماجراجویی آرسنال روح Sythe می افتد جایی بین Glaive و روح چاقو. این دو آمار رفت و برگشت نوع از سلاح موثر در رسیدن به, به برخی از آن واقعی Grim Reaper vibes. جفت این با روح شفا دهنده برای روح leeching ساخت.

قطره در: کدو تنبل مراتع (حالت ماجراجویی)

Claymore

یک نوع سلاح شما تنها در سراسر آمده در واپسین لحظات اول خود را playthrough این claymore راهنمایی مقیاس وقتی که می آید به سلاح قدرت. سرعت می گیرد و انتظار می رود nosedive اما آن سه ضربه دسته کوچک موسیقی جاز ساخته شده تا از نوسانات انتقاد و stabs باعث می شود آن را به یک سلاح همه کاره نوع با مقاومت مواجه و منطقه آسیب به نگه داشتن انبوهی در خلیج.

قطره در: Obsidian اوج

همه انواع سلاح در بازه زمانی

در شروع بازی آهسته سرعت حمله خود را تعظیم و کمبود فلش آن را به نظر می رسد مانند یک سلاح طراحی شده برای تعریف خود را ساخت. که درست نیست در همه. رفتن به مرحله دیگر و یا دو به Minecraft Dungeons همه شما را ببینید بالقوه برای بازه زمانی-سنگین می سازد.

با حدود یک دوجین مختلف تعظیم نوع برای پیدا کردن و زره و آثار باستانی است که به وضوح می خواهم شما را به کامل Hawkeye وجود دارد هیچ دلیلی برای مشاهده این موارد به عنوان شهروندان درجه دوم.

کمان

استاندارد حمله سلاح. تعظیم آتش سوزی فلش در یک نرخ استاندارد, اما شما می توانید با نگه داشتن دکمه آتش به اتهام شات برای آسیب های اضافی و اندکی knockback. خوب برای نگه داشتن Creepers دور و یا هل دادن اهداف به TNT محدوده.

قطره در: ادم متملق و مرموز جنگل وحشت زده Crypt

شکار کمان

Minecraft Dungeons hunting bow drop location

شکار کمان جفت خوبی با انواع خاصی از زره پوش و یا آثار باستانی با توجه به توانایی ذاتی خود را به کنترل که اهداف خود را حیوان خانگی حمله خواهد کرد. هر چه آمار شکار کمان سست فلش تبدیل خواهد شد و هدف از هر کدام گرگ خفاش یا لاما شما باید توسط سمت خود را. هیچ گربه ها هر چند تا آنجا که ما می توانید ببینید.

قطره در باتلاق خیس

قدرت کمان

قدرت کمان لباس های گاه به گاه استفاده از بازیکن یا سنگین حمله. آنچه در آن فاقد سرعت آن را می سازد تا با قدرت خام. یک شات متهم زوج با آتش بازی پیکان باید قادر به روشن شدن یک موج بزرگ هیچ مشکلی بنابراین یادگیری به جمع آوری دشمنان و تماشای جرقه پرواز.

قطره در: آتشین Forge

Shortbow

جایی بین تعظیم و پولادی به shortbow می توانید فلش آتش سوزی در مورد به همان سرعتی که شما می توانید ماشه در حالی که حفظ توانایی انجام یک شات متهم برای knockback اهداف است.

قطره در کویر, معبد, Cacti, دره عمیق و باریک (ماجراجویی)

اغراق گویی

این اغراق گویی معاملات سرعت برای قدرت. اگر شما از طرفداران بزرگ از شارژ شات از ویژگی های دیگر کمان این افزایش قدرت از اغراق گویی خوب است نقطه فروش.

قطره در: کدو تنبل مراتع Cacti دره

روح کمان

Minecraft Dungeons Soul Bow drop location

روح کمان فوق العاده شبیه به طور منظم تعظیم. آنها را رها کمی از آسیب در ازای روح جمع آوری آمار و بنابراین اضافه کردن این به روح ساخت کمک خواهد کرد که ساخت این نوار به سرعت بیشتر. عذاب فلش جفت خوبی با شارژ میکنه.

قطره در: ادم متملق و مرموز جنگل (ماجراجویی) وحشت زده سردابه (ماجراجویی)

پولادی

سنگین فلش را از پولادی ضربه سخت تر و در عین حال قوی تر از سنتی تعظیم انواع. بیشتر به جبران منافع این است که هیچ اتهام شات موجود ساخت آن به طور کامل سلاح خودکار شما می توانید آتش و فراموش کردن در مورد.

قطره در: Cacti دره ابسیدین اوج

سنگین پولادی

مانند پولادی سنگین پولادی بیشتر فداکاری سرعت برای قدرت. این خوب است برای گاه به گاه آتش بازی فلش و یا شعله ور تیردان قرار گرفتن.

قطره در: Cacti دره ابسیدین اوج

سریع پولادی

سریع پولادی دقیقا آنچه در آن باید آتش واقعا سریع است. شما نمی گرفتن فوق العاده سخت هدف قرار دادن پیچ و مهره از این, اما زوج با حق تبادل نظر و آثار باستانی آن را به یک نیروی محسوب می شود. شما ممکن است بخواهید به Recycler زره جایزه ،

قطره در: Redstone معادن

روح پولادی

روح Crossbows بسیار شبیه به طور منظم پولادی به جز یک تفاوت عمده — توانایی برداشت روح. شما متوجه این صفت در نفس-برچسب اسلحه و زره پوش. بیشتر از این نوع سلاح شما مجهز شده اند که بیشتر شما قادر خواهید بود به استفاده از آثار باستانی مانند برداشت و خراب چراغ. عذاب فلش خوب بیش از حد.

قطره در: Obsidian اوج

Trickbow

Minecraft Dungeons Trickbow drop locations

Trickbows هستند, نادر, چشم, اما چه می کنید خودکار سوراخ کردن فلش. آنها را در حالی که برای رسیدن به هدف خود را به عنوان آنها تکان دادن از طریق هوا اما یک بار فلش اراضی آن را نگه دارید رفتن را از طریق اهداف پشت ،

قطره در: Cacti, دره عمیق و باریک

پراکنده پولادی

پراکنده تیر شلیک در حدود همان نرخ به عنوان یک به طور منظم تعظیم. به جای داشتن یک شات متهم گزینه, اما, این سلاح شلیک سه فلش در یک زمان در یک نازک مخروطی دادن آن مناسب و معقول حمله منطقه تحت پوشش.

قطره در باتلاق خیس

تمام زره پوش انواع

Minecraft Dungeons all armor types

زره به نظر نمی رسد خیلی جالب در باز کردن لحظات از بازی های, اما آن را در خدمت مورد نظر خود را ساخت تا حد زیادی به شما به عنوان باز کردن انواع. مانند قطعات دیگر از تجهیزات هر نوع زره می تواند مسحور کمک به شما را لاغر تر به جرم و یا دفاع می سازد. بهداشتی شامل پاداش نقطه تا حد زیادی مشابه در سراسر هیئت مدیره و بسته به مورد قدرت.

اینجا همه در حال حاضر شناخته شده زره انواع صفات خود را و که در آن شما آنها را پیدا کنید.

گرگ زره پوش

 • +20% آسیب سلاح تقویت هاله
 • معجون سلامت درمان متحدان نزدیک

اگر شما و متحدان شما هستند غوغا-سنگین, گرگ زره پوش است که زود خوب انتخاب کنید به نگه داشتن همه شما در مبارزه درست است که کمی طولانی تر است. با 20 درصد آسیب سلاح هاله اثر و توانایی به تصویب شفا از طریق انجام معجون سلامت به نزدیکی و متحدان آن را خوب به ایستادن پشت به پشت و دفع روستایی تهدید با هم.

قطره در: ادم متملق و مرموز جنگل وحشت زده, دخمه, Redstone معادن

شکارچی زره

Minecraft Dungeons hunters armor drop locations
 • +10 فلش در هر بسته نرم افزاری
 • +30 درصد در بازه زمانی آسیب

در حالی که خیلی دفاعی شکارچی زره می سازد برای یک بازه زمانی ساخت. شما افزایش می یابد فلش در هر بسته نرم افزاری و +30% افزایش آسیب به تمام حملات دوره ای در محدوده. زوج با شعله ور تیردان یا آتش بازی پیکان و شما محدود به یک انفجار.

قطره در: ادم متملق و مرموز جنگل وحشت زده, دخمه, کدو تنبل مراتع

مقیاس ایمیل

Minecraft Dungeons scale mail drop locations
 • 35% کاهش آسیب
 • +30% غوغا آسیب

مقیاس ایمیل خود می بالد مناسب و معقول دستاوردهای سلامت و آسیب های کاهش اثرات آن را قابل دوام برای اوایل سطح مخزن می سازد. 35% کاهش آسیب در بالا از سلامت آن پاداش را حفظ خواهد کرد غوغا-سنگین حملات ایمن از مهمترین تهدیدات در حالی که 30 درصد غوغا آسیب باید ببینید شما از طریق اوباش بسته قبل از همه چیز خطرناک باشد.

قطره در: کدو تنبل مراتع آتشین جعل (ماجراجویی)

تقویت پست الکترونیکی

 • 35% کاهش آسیب
 • 30 درصد شانس برای نفی بازدید
 • 100% دیگر رول لول

تقویت پست شده در مقایسه با مزایای بهداشت و درمان به مقیاس ایمیل, اما آن را معاوضه از سابق آسیب را افزایش می دهد به صورت 30 درصد شانس برای نفی یک ضربه به طور کامل. که رفتن به یک مقدار زیادی از کاهش آسیب در بزرگتر می کشد. برای جبران چنین صفت قدرتمند آن نیز افزایش زمان بین رول خود را 100% بنابراین انتظار نداریم که به رول کردن به عنوان شما نورد در.

قطره در: آتشین Forge

صفحه زره پوش

 • 35% کاهش آسیب
 • 30 درصد شانس برای نفی بازدید
 • 100% دیگر رول لول

تقویت پست الکترونیکی به نظر می رسد کمی بیش از یک re-پوست بشقاب زره به دلایلی که نمی بیش از حد روشن است. ما فکر می کنم از آن را به عنوان صرفا یک تغییر ظاهری در حال حاضر که حس می کند با توجه رها کردن آنها را از همان سطح (در تنظیمات مختلف دشواری).

قطره در: آتشین جعل (پیشرفته)

Spelunker زره پوش

Minecraft Dungeons Spelunker armor drop locations
 • +20% آسیب سلاح تقویت هاله
 • به شما می دهد یک حیوان خانگی خفاش

Spelunker زره یکی از چند زره پوش انواع به نوبه خود شما را به یک حیوان خانگی کلاس. جوایز این کافی بهداشت پاداش در بالای آن 20% تیم آسیب سلاح تقویت هاله اما شکر و تخم مرغ در blocky کیک حیوان خانگی خفاش که این احضار به سمت خود. آن را نمی خواهد قرار داده تا مقدار زیادی از مبارزه است, اما آن را اضافی هدف برای کمک به پوست Redstone خلق شخصیت به ظاهر دور از این تیم است.

قطره در: Cacti دره Redstone معادن

مزدور زره پوش

 • 35% کاهش آسیب
 • +20% آسیب سلاح تقویت هاله

به عنوان توضیحات مورد شما بگویید مزدور زره است یک جایگزین ساده برای برخی از اواخر بازی چرخ دنده ها. این بسته همان 35% کاهش آسیب صفت به عنوان انواع مختلف پست بالا در حالی که افزایش آسیب از متحدان نزدیک 20 درصد از طریق آن هاله مهارت است. آن را در سطح مبتدی تانک زره پوش برای غوغا محور co-op ،

قطره در: Cacti دره آتشین Forge

دزد زره پوش

 • +25% حمله غوغا سرعت

این نوع زره می دهد کمی بیش از 25 درصد حمله غوغا افزایش سرعت ساخت آن را برای پوسته پوسته شدن سریع حملات مانند خنجر و داس به ارتفاعات و حتی بیشتر. بدون یک جنبش با سرعت چرم گاومیش آن را دشوار است به ادعای این زره پوش است که تنها برای نینجا زیرک.

آن را ندارد دفاعی خواص برخی دیگر اما با حمله افزایش سرعت, شما می توانید با استفاده از این برای افزایش کندتر سلاح های قوی تر. آنها فقط نمی خواهد در مقیاس بسیار بسیار خوبی است.

قطره در: Redstone معادن (ماجراجویی), کویر معبد

گریم زره پوش

Minecraft Dungeons Grim Armor drop locations
 • +100% روح جمع
 • 3% زندگی سرقت هاله

یکی از اولین روح مناسب ساخت انواع زره شما می آیند در سراسر گریم زره دونفره روح شما به طور معمول جمع آوری در حالی که استفاده از 3% زندگی سرقت اثر به نزدیکی اصحاب. هاله به معنی شما در حال رفتن به می خواهید برای مطابقت با حمله به طیف وسیعی از متحدان خود را بیشتر از آن. جفت آن را با رفتگر یا روح شفا دهنده زمین در.

قطره در: Obsidian اوج کویر معبد

Phantom Armor

 • +100% روح جمع
 • +30 در بازه زمانی آسیب

مثل گریم زره Phantom Armor دو برابر تعداد روح های شما جمع آوری شده است. این یک معاوضه پشتیبانی اورا برای ثابت 30 درصد در بازه زمانی آسیب پاداش. که تعظیم شما جفت آن را با شما است.

قطره در: Redstone معادن (ماجراجویی) وحشت زده سردابه (ماجراجویی)

روح بلند و گشاد

 • +100% روح جمع
 • +50% مصنوع آسیب

یکی دیگر از نوع زره متمرکز بر روح جمع آوری روح ردا زیر را در صدای پای فانتوم زره تنها تعویض کردن محدوده جایزه 50 درصد مصنوع آسیب. شما می توانید ساخت یک نیمه مناسب و معقول خراب Beacon با این یکی.

قطره در: Highblock سالن ادم متملق و مرموز جنگل (ماجراجویی)

اشارات لباس بلند و گشاد

Minecraft Dungeons Evocation Robe drop locations
 • -25% مصنوع لول
 • +15% movespeed هاله

تداعي لباس مناسب ساخت که می رود همه در آثار باستانی به لطف 25% لول کاهش. آن 15 درصد movespeed هاله را تقویت متحدان بیش از حد, بنابراین شما می توانید اهداف خود را تعقیب سریع تر و با استفاده از قدرتمند آثار باستانی مانند آتش بازی کلید مرگ و کلاه قارچ اغلب بیش از حد. این مناسب پشتیبانی ساخت اما می تواند با توجه به برخی از اوایل روح می سازد.

قطره در: خیس باتلاق ابسیدین اوج

رمز و راز زره پوش

 • سه تصادفی صفات

رمز و راز زره محفوظ است و حالت ماجراجویی و بالاتر است و یکی از اولین انواع جدید شما در سراسر آمده است. چه چیزی باعث می شود یک رمز و راز است که آن مایع صفات. اگر شما اتفاق می افتد به رول با بخش نابرابر شخصی و تیم سرعت حرکت شما نیز ممکن است آن را دور بیاندازید.

قطره در: خیس باتلاق کویر معبد (پیشرفته),

و این که بسیاری خود را. Minecraft زندان ها نگاه نمی کند مانند یک بازی عظیم در سطح اما با تجهیزات اضافی نوع پنهان در سطوح مخفی و پس از آن playthroughs وجود دارد بدون شک هنوز چند بیشتر برای پیدا کردن. و با DLC به وضوح در آثار این لیست تنها به طولانی تر در طول زمان.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>