CDC به طور رسمی معرفی بازگشایی مدارس فقط به عنوان برگ برنده خواستار


Illustration for article titled The CDC Is Officially Recommending Reopening Schools, Just As Trump Demanded

تصویر: فردریک براون (گتی ایماژ)

با هفته برای تصمیم گیری چگونه و آیا به بازگشایی مدارس CDC منتشر کرده است یک broadsheet استدلال برای بازگشایی مدارس است. آن را با عنوان “اهمیت بازگشایی مدارس آمریکا در این پاییز” و هر چند این یک واقعیت مبتنی بر استدلال برای رفاه کودکان آن را نیز نگران کننده پاشنه پا-به نوبه خود پس از CDC—آخرین خنثی موقت بین سلامت عمومی و سیاست—اعلام کرد که آن را نمی خواهد خیاط دستورالعمل آن به ناروا مدرسه بازگشایی فشار است که در اصل ارزان تراشه چانه زنی در طول یک فصل انتخابات.

تبلیغات

نرم افزار-بازگشایی بیانیه می آید چند هفته پس از رئیس جمهور تهمت و تهدید به قطع بودجه مدارس اگر مدارس باز نمی شود به طور کامل و دستور داد که آژانس به بازنویسی توصیه های خود را به طوری که آنها می تواند کمتر از گران قیمت—یعنی که مدارس نصب موانع اجتماعی که در آن فاصله نیست و ممکن است خود را به روز رسانی سیستم های تهویه و جلوگیری از وعده های غذایی در سالن های غذاخوری. دستورالعمل جدید تصمیم گیری بیشتر اختیاری است.

CDC را یادداشت پیاده روی به تک بلندترین هشدار است که jangled در مغز ما برای آنچه به نظر می رسد مانند یک عمر: که بدون علامت و با ریسک پایین مردم بر این باور هستند که قادر به گسترش این ویروس. آن را نادیده تمام است و استدلال می کند که کودکان احتمالا امن:

بهترین شواهد موجود نشان می دهد اگر کودکان آلوده شدن آنها بسیار کمتر به احتمال زیاد به رنج می برند علائم شدید. نرخ مرگ و میر در میان کودکان در سن مدرسه هستند بسیار پایین تر از در میان بزرگسالان است.

تبلیغات

ما این را می دانیم اما نقطه تمام quarantining هر کس قرار بود برای بالاتر خطر بزرگسالان, که تا حد زیادی يکديگر اعلام کردند. CDC سنجیده اجتناب غیر قابل اجتناب است که بالاتر از خطر, معلمان, کافه تریا کارگران و کارکنان را در تعامل با یکدیگر است که دانش آموزان را به خانه به پدر و مادر است.

CDC را اعلام ممکن است دلجویی از مغلوب ساختن پیشی جستن با ارائه یک انتخاب نادرست: آنها نمی گویند که خطر سرپرست پیمانکاری covid-19 اهمیت کمتری نسبت به خطرات مطرح شده برای کودکان, اما آنها این مفهوم را میرسانند که آن را تنها گزینه است. و شما نمی توانید با استدلال حقایق آنها در حال حاضر: CDC اشاره می کند که یادگیری از دست دادن می تواند شدید بیش از دوره های طولانی از زمان و بسیاری از دانش آموزان کم درآمد و دانش آموزان با ناتوانی کمتر احتمال دارد به دسترسی به آموزش و مراقبت و بیشتر احتمال دارد به تکیه بر وعده های غذایی مدرسه و برنامه های ویژه اد. برخی از کودکان در معرض خطر جسمی و عاطفی سوء استفاده در خانه و CDC می افزاید: معلمان قابل اعتماد خبرنگاران. CDC به یاد خوانندگان که کمتر گزارش سوء استفاده از کودکان در طول همه گیر را در ارتباط با یک بیماری همه گیر از قربانیان کودک آزاری در اورژانس. CDC همچنین اذعان می کند که از راه دور آموزش درست کار نمی کند و بچه ها نیاز به تعامل اجتماعی است. آنها همچنین با استناد به یافته که مردم قرنطینه چهار برابر مردها به تجربه استرس پس از سانحه.

اما آن سالم برای کودکان اگر پدر و مادر وارده دائمی آسیب ریه و یا می میرد? که خطاب در این بیانیه که بسته با: “مدارس بخش مهمی از زیرساخت های جوامع ما به آنها ارائه امن و حمایتی محیط های یادگیری برای دانش آموزان, استخدام معلمان و دیگر کارکنان و فعال کردن پدر و مادر نگهبانان و مراقبان به کار می کنند.”

آن را به طرز محسوسی جلوگیری از ساخت سیاسی, تماس, مانند موضوع بحث انگیز از تعداد روزهای یک مدرسه باید باز هر هفته. نه نشانی از آن اذعان کرد که معلمان شورش یا که وجود دارد گزینه های دیگر مانند مدرسه در منزل مدل که سپاه از هر دو ثروتمند و خانواده های کم درآمد هستند طوفان مغزی. کسانی که خانواده ها آن را به تنهایی و بدون بودجه دولت است.

تبلیغات

حتی CDC را از راهنمایی های خود به خصوص در اطراف ماسک صورت باعث می شود حاوی covid-19 نگاه نزدیک به غیر ممکن است در یک ظرفیت محیط مدرسه. CDC اذعان دارد که ممکن است آن را سخت به نگه داشتن ماسک صورت در کودکان بسیار جوان ممکن است دشوار برای افراد معلول و مشکلات تنفسی به پوشیدن ماسک صورت در تمام اوقات آن را سخت به پوشیدن ماسک صورت در ورزش افرادی که با تکیه بر لبخوانی (گفتار خوانی) نیاز معلمان برای استفاده از پاک کردن ماسک, ماسک صورت (روشن یا خاموش) ممکن است ایجاد “انگ یا قلدری” و به احتمال زیاد اکثر problematically پدر و مادر نمی خواهد “توافق” بر ضرورت از ماسک صورت.

CDC همچنین ارائه می دهد به طور کلی مواد ضد عفونی کننده, اجتماعی, فاصله, دست شویی دستورالعمل و اضافه می کند که کودکان بیمار باید در خانه بمانند.

تبلیغات

آن را به یک ظرف غذا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>