Illustration for article titled The Biggest Threat to Amazon Is Human Well-Being

عکس: گتی

روز دوشنبه واشنگتن پست را شکست داستان است که آمازون اخراج دو نفر از کارکنان که در خط مقدم یک فشار داخلی برای این شرکت برای رسیدگی به بحران آب و هوا. اخیرا آنها و دیگر آمازون tech کارکنان را تحت فشار قرار دادند این شرکت برای مراقبت بهتر از آن انبار کارگران در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

حتی قبل از همه گیر آمازون اصلاح قوانین خود را به آن را سخت تر برای کارکنان به صحبت با مطبوعات و تهدید به آتش Maren کاستاریکا و امیلی کانینگهام این دو نفر از کارکنان این شرکت رسما اجازه دهید بروید. آخرین کلش با توجه به گزارش از نیویورک تایمز به نظر می رسد کاستاریکا و امریکا تصمیم به شرکت در مجازی تاون هال برای انبار و دفتر کارکنان را به گپ زدن در مورد شرایط در انبارها.

بود که آمازون در آن حقوق ؟ مطمئن. اما در کل قسمت سر گذاشته است که ما را وارد دوران جدیدی از مبارزه طبقاتی که در آن یک سیاره قابل زندگی در خطر است.

آمازون برای کارکنان آب و هوا و عدالت این گروه از بیش از 8,700 tech کارگران که کاستاریکا و کانینگهام در میان رهبران تحت فشار قرار دادند تا این شرکت را به اتخاذ فعال تر سیاست های آب و هوا, جلوگیری از مصرف سوخت های فسیلی قرارداد و decarbonize آن زنجیره تامین که همه را بد گویی در اثر با توجه به این وضعیت به عنوان یک تجاری titan. این گروه همچنین خواستار برخورد عادلانه با همه کارگران در طول آب و هوا شوک در یک نامه سرگشاده به آمازون هیئت مدیره منتشر شده دقیقا یک سال بعد از زمانی که کاستاریکا و کانینگهام از کار اخراج شدند.

تبلیغات

Coronavirus ارائه کرده است تا یک نوع متفاوت از شوک یکی که در سمت چپ انبار کارگران شلوغ به تحقق مراکز به عنوان کارمندان ضروری است. در پاسخ کسانی که کارگران در صحنه اعتراضات و خواسته barest حداقل اقدامات ایمنی برای کاهش خطر پایین آمدن با کروناویروس که منجر به حداقل 21,000 مرگ و میر در ایالات متحده است. آمازون برای کارکنان آب و هوا و عدالت ایستاده بود در همبستگی با کارگران انبار.

و اگر یک چیز وجود دارد که غنی مردمی نفرت آن را کارگر و همبستگی. نگه داشتن مردم تقسیم ضروری است برای حفظ کنترل و به حداکثر رساندن سود. این ممکن است به نظر می رسد مانند انبار کارگران ساخت 15 دلار در هر ساعت و آمازون tech کارکنان کشیدن آنچه که به احتمال زیاد شش رقم حقوق نیست دقیقا یک مسابقه ساخته شده در کلاس همبستگی بهشت است. اما آب و هوا و coronavirus بحران ایجاد کرده اند بی سابقه شوک که در حال مرتب کردن جامعه است.

تبلیغات

من معنی نیست که برای برابر آرامش نسبی که درآمد شش چهره شما فراهم با شکننده تر معیشت کارگران انبار. به وضوح دومی بیشتر خطرات ناشی از بحران. اما شکاف بین راه تغییر آب و هوا و coronavirus تاثیر یک طراح UX و کارگر انبار است که بسیار کوچکتر از یک بین یک طراح UX و جف بزوس که نیش ترمزی میزند در حدود 9 میلیون دلار در ساعت. بحران آب و هوا که در نهایت مبارزه سوراخ سوراخ شدن ما در مقابل میلیاردر—مبارزه بیشتر مردم در حال بیدار شدن از خواب. غنی مردمی’ ژیان response به کروناویروس و تلاش برای تقسیم مردم ممکن است فقط به پایان رسید تا سرعت روند.

استرس coronavirus بحران به ارمغان آورده است کارگران با هم در یک اتحاد است که می ام و بعید به نظر می رسید و حتی چند سال پیش یکی که همچنین تهدید آمازون سهل انگاری رویکرد به آب و هوا هنگامی که coronavirus همه گیر را برطرف می کند. بنابراین برای عمل رادیکال های مراقبت از سلامت از همکار خود انسان کاستاریکا و کانینگهام از کار اخراج شدند در وسط لعنت به همه گیر بسیار شبیه کریس Smalls, آمازون کارگر انبار که به سازماندهی مبارزه برای coronavirus حمایت (من مشتاقانه منتظر گرفتن یک truculent ایمیل از آمازون روابط عمومی تلاش برای دراز کردن دلیل واقعی و حقایق.).

تبلیغات

بیش از همبستگی آن مراقبت در مورد انسان خوببودن که بزرگترین تهدید برای آمازون و هژمونیک شرکت که سود کردن از بین بردن این سیاره است. بحران آب و هوا ما را ملزم به درمان هر یک از دیگر و بهتر به درک خطرات مواجه هستیم و محافظت از کسانی که آسیب پذیر هستند. که مگس در آن صورت مستقیم از شرکت های مانند آمازون است که با تمرکز بر ایجاد اصطکاک سیستم تحویل ما هر نیاز به آستان ما به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در حالی که محافظ ما را از وحشیانه تلفات انسانی می آید که با چنین اقدامات و همچنین به عنوان آسیب آن به آب و هوا.

آمازون برای کارکنان آب و هوا و عدالت و قابل توجه انبار کارگران هر جلو و پشت پرده. و در جعل اوراق قرضه آنها نشان می دهد یک دنیای بهتر امکان پذیر است. و این آخرین چیزی است که میلیاردرهای می خواهید.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت