بهترین زوم جایگزین برای ویدئو کنفرانس

زوم یکی از سریعترین رشد ویدئو کنفرانس برنامه های خارج وجود دارد وجود دارد. آن را آسان به راه اندازی و میزبان تماس های ویدئویی. اما در اخیر امنیت و حریم خصوصی نگرانی در مورد زوم, شما ممکن است بخواهید سعی کنید خوب زوم جایگزین. همه آنها بسیار عالی برای تماس های ویدئویی با دوستان و خانواده و یا کنفرانس خود را با همکاران در حالی که کار از خانه.

شایان ذکر است که در حالی که همه از این نسخه رایگان برخی از ارائه موقت دسترسی به ویژگی های اضافی اگر شما به آنها نیاز دارید. لیست زیر شامل برنامه های کاربردی است که اجازه می دهد شما را به شرکت بدون نیاز به واقع ثبت نام برای این برنامه (هر چند برخی ممکن است نیاز به میزبان ثبت نام).

مطالعه بیشتر

Cisco Webex

Best Zoom alternatives - Cisco Webex

ویژگی های کلیدی

 • تا 100 کنندگان است.
 • زمان نامحدود برای هر جلسه.
 • تماس به صورت صوتی.

Webex یک ویدئو کنفرانس برنامه شده است که در اطراف برای مدتی. این شرکت در اصل در سال 1995 تاسیس شد و پس از آن به دست آورد توسط سیسکو در سال 2007. در حالی که آن را شناخته شده به عنوان یک برنامه کسب و کار و همچنان به تمرکز بر خدمت به شرکت های آن بسیار خوب نسخه رایگان است که ارزش چک کردن — به خصوص پس از آن گسترش یافته ویژگی های نسخه freemium از 50 به 100 شرکت کننده حذف از 40 دقیقه محدود در جلسات و افزود: در توانایی های خود.

در علاوه بر این به نسخه رایگان Webex نیز ارائه می دهد حق بیمه برنامه شروع در $13.50 در هر ماه در هر میزبان. حق بیمه طرح های ارائه قابلیت های اضافی از جمله ذخیره سازی ابر ضبط رونوشت دانلود فایل تصویری از جلسات تنظیم, اتاق جلسه, لینک ها و بیشتر. این شرکت نیز به فروش می رساند طیف وسیعی از محصولات ویدئو کنفرانس برای کاربران کسب و کار مانند Cisco Webex اتاق کیت و Cisco Webex Desk Pro.

Webex

اسکایپ در حال حاضر ملاقات

Best alternatives to Zoom - Skype
gdolgikh/123rf.com

ویژگی های کلیدی

 • نگه داشتن یک ضبط تماس ها تا 30 روز.
 • می توانید تاری پس زمینه (اگر شما از این برنامه).
 • به اشتراک گذاری ارائه.

یکی دیگر از زمان پخش در ویدئو کنفرانس فضایی است که اسکایپ که به لطف کیفیت بالا و صوتی و تصویری شده است رفتن به پلت فرم برای یک در یک گفتگو از بتا در سال 2003 منتشر شد. آن دیدار در حال حاضر ویژگی (که در دسترس است با انتخاب این دیدار در حال حاضر را فشار دهید در سمت چپ برنامه) رایگان ارائه می دهد ویدئو کنفرانس. شما حتی می توانید سر به سایت اسکایپ برای ایجاد یک اتاق کنفرانس — هیچ نرم افزار و دانلود مورد نیاز است.

اگر شما نیاز به یک دست در اینجا چگونه برای شروع با استفاده از اسکایپ.

اسکایپ در حال حاضر ملاقات

Jitsi دیدار

Best alternatives to Zoom - Jitsi Meet
Jitsi دیدار تیم

ویژگی های کلیدی

 • تا 75 شرکت کنندگان است.
 • عمومی یا خصوصی چت.
 • می توانید تاری پس زمینه (نسخه بتا).
 • ادغام با شل کردن تقویم گوگل و دفتر 365.

Jitsi دیدار با منبع باز پلت فرم است که اجازه می دهد تا شما را به سرعت و به آسانی ایجاد یک جلسه آنلاین به سادگی با رفتن به این سایت و کلیک کردن بر روی بروید. اگر شما بیشتر ویژگی های و می خواهید برای ساخت اختصاصی خود را راه حل شما می توانید از Jitsi Videobridge. اما شایان ذکر است که بسیاری از افراد خواهد بود کاملا محتوا با نسخه وب ارائه می دهد که بسیاری از ویژگی های موجود در بیشتر برنامه های شناخته شده مانند, چت به اشتراک گذاری صفحه نمایش و توانایی به “پا زدن” مشکل است.

ویژگی های اضافی از Jitsi دیدار شامل نرم افزار برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید توانایی به جریان جلسه خود را از طریق یوتیوب زندگی می کنند گزینه ای برای قفل کردن اتاق خود را با یک رمز عبور و حتی توانایی برای قراردادن خود را Jitsi دیدار با تماس بر روی یک وب سایت است. به علاوه از آنجا Jitsi دیدار با منبع باز است که آن را کاملا رایگان برای استفاده است.

Jitsi دیدار

گوگل Hangouts

Best alternatives to Zoom - Google Hangouts

ویژگی های کلیدی

 • تا 10 شرکت کنندگان است.
 • مکالمات صوتی می تواند تا 150 شرکت کنندگان است.

به یاد داشته باشید گوگل Hangouts? خوب با وجود عدم ترویج شده توسط گوگل سرویس است که هنوز هم در دسترس است و به رایگان استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از Hangouts برای چت تصویری با 10 نفر است. وجود ندارد بسیاری از ویژگی های. شما باید دسترسی به چت متنی و می توانید به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را است, اما, واقعا, که در مورد آن. اگر شما می خواهید سریع و آسان این است که ارزش چک کردن.

گوگل Hangouts

دیدار با گوگل

Google Meet

ویژگی های کلیدی

 • تا 100 کنندگان است.
 • فضای مجاز: نامحدود زمان تماس (تا 30 سپتامبر سال 2020).

گوگل اعلام کرده است که در ساخت آن حرفه ای ویدئو کنفرانس ابزار, دیدار, رایگان برای همه را در زوم و افزایش تعداد رقبای دیگر از شرکت ها مانند Facebook. به تاریخ, گوگل, دیدار با محدود شده است و به G مجموعه مشتریان شرکت اما در حال حاضر که تغییر کرده است به عنوان هر کسی با یک حساب Gmail هم اکنون می توانید استفاده از آن را به صحبت کردن تا 100 کنندگان است.

این شرکت همچنین گفت که همه کاربران تا 30 سپتامبر خواهد بود قادر به چت در دیدار با زمانی که آنها می خواهم. پس از آن تماس پوش خواهد شد در دقيقه 60 مگر اینکه شما ارتقاء داده شده, اما, شما هنوز هم دسترسی به ویژگی های حق بیمه مانند صفحه نمایش های زوم-مانند طرح شبکه است که گوگل به تازگی نورد و ترجمه در زمان واقعی.

دیدار با گوگل

مایکروسافت تیم های

Best Zoom alternatives - Microsoft Teams

ویژگی های کلیدی

 • تا 250 شرکت کنندگان است.
 • می توانید پس زمینه تاری.

مایکروسافت تیم اجازه می دهد تا کسب و کار برای ذخیره تمام مکالمات فایل های جلسات و برنامه ها در یک محیط کاری است که شما به راحتی می توانید دسترسی از دستگاه خود را. تیم ها اجازه می دهد تا شما را مدیریت پروژه بر روی بروید کامل با فایل ویرایش و به اشتراک گذاری و مهمتر از همه شما می توانید چهره به چهره با HD صوتی و تصویری و همچنین پیوستن به جلسات از هر کجا که شما هستند. علاوه بر این, با, تیم, شما می توانید چت خصوصی یا در گروه های برقراری ارتباط در کانال های تعیین شده, ذخیره مکالمات سفارشی اطلاعیه ها و همچنین جستجو در مکالمات. این برنامه نیاز به پرداخت های تجاری به اشتراک Office 365 یا رایگان یا اشتراک آزمایشی مایکروسافت تیم است.

این شرکت همچنین در حال کار سخت برای ادامه به بهبود تیم است. بعد از این سال تیم را سه کلید ویژگی های جدید اجرا کمک خواهد کرد که به نوبه خود در صفحه اصلی ویدئو کنفرانس تلفنی به راحت تر و کارآمد جلسه فضاهای. این ویژگی ها عبارتند از: زمان واقعی سر و صدا سرکوب افزایش-دست از ویژگی های و پاپ چت.

مایکروسافت تیم های

Talky

Best Zoom alternatives - Talky

ویژگی های کلیدی

 • فوق العاده آسان به راه اندازی.
 • نه نیاز به هیچ ثبت نام.
 • تا شش شرکت کنندگان است.

پر حرف است که یک مرده ساده برنامه چت تصویری است که شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد یک تماس تصویری در یک ماده از ثانیه. آن را نمی کند نیاز به هر نوع ثبت نام برای استفاده به سادگی انتخاب یک نام برای گروه خود و ارسال لینک به دوستان خود. شما همچنین می توانید به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را و حتی گذر زمان پخش بازی کاوشگر در حالی که انتظار برای دوستان یا همکاران خود را به نشان می دهد تا به تماس. تنها پتانسیل منفی است که آن را محدود به شش نفر در هر تماس.

Talky

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>