بهترین یوتیوب راهنمایی برای آندروید و iOS

یوتیوب عظیم است. با توجه به آمار اینترنت تصویری پایگاه داده ورزش بیش از 5 میلیارد ویدئوها و میزبان 2 میلیارد کاربر در ماه است. آن را نسبتا به احتمال زیاد شما با استفاده از گوشی های هوشمند خود را به تماشای یک ویدیو یوتیوب. شما حتی ممکن است دست زدن در تماشای فیلم های یوتیوب — پس از همه, شما فقط باز کردن برنامه, جستجو برای یک ویدیو ضربه بزنید آن را به نظاره نشست. اما حتی برای با تجربه ترین وجود دارد احتمالا یوتیوب برنامه ویژگی های شما از دست رفته و یا قلم بر خود را با عجله به سازمان دیده بان آخرین فیلم ها از مورد علاقه خالق.

بنابراین آیا آن را با اضافه کردن فیلم ها به یک لیست پخش سفارشی جریان به تلویزیون و یا محدود کردن خود را از یوتیوب استفاده از در اینجا برخی از بهترین یوتیوب راهنمایی و ترفندها شما ممکن است در مورد شناخته نشده.

چرخش در حالت

با تاکید بیشتری بر کاهش فشار چشم و میزان مصرف باتری, تاریک, حالت گرفته شده بیش از برخی از استفاده از اکثر برنامه های امروز است. و در حالی که شما به احتمال زیاد هزینه های بسیاری از وقت خود را در یوتیوب برنامه تماشای ویدئوها در full-screen داشتن یک بیت از dimness مطمئنا مرور در اطراف به نظر می رسد دوستانه تر به چشم به خصوص در شب.

این که آیا شما در iOS یا آندروید تبدیل در حالت یک فرایند نسبتا ساده. باز کردن یوتیوب تنظیمات برنامه با ضربه زدن بر روی تصویر پروفایل خود را در سمت راست بالا ضربه بزنید ، سپس روی تنظیمات > عمومی > ظاهر و ضامن در تم تیره و یا استفاده از دستگاه موضوع اگر تاریک این حالت بومی.

در بسیاری از موارد خود را از یوتیوب نرم افزار باید به طور خودکار تبدیل به تاریک حالت اگر شما در حال حاضر آن را در صفحه نمایش گوشی خود تنظیمات.

راه اندازی یک استراحت یادآوری

وجود میلیون ها ساعت از محتوای ویدیویی را برای شما به شراب خواری در یوتیوب, و از آن آسان است به از دست رفته در سوراخ خرگوش پس چرا تنظیم شکستن یادآوری? شکستن یادآوری ایده آل برای کسانی که می خواهند به متوسط مقدار زمان فرزندان خود را در حال تماشای فیلم و یا برای کسانی که فقط می خواهم به متوسط خود را.

خوشبختانه تنظیم آن را به عنوان آسان به عنوان چند شیپور خاموشی. به سادگی باز کردن یوتیوب تنظیمات برنامه ضربه بزنید عمومی > یادآوری به یک استراحتو مجموعه مورد نظر خود را برای فرکانس تایمر. اگر به درستی انجام تب باید جابجا کنید ،

در حال حاضر شما به عنوان دیده بان از طریق جنسی با یک pop-up ظاهر می شود در تنظیم فرکانس نشان می دهد یک استراحت. شما می توانید رد آن و یا تنظیم تایمر با ضربه زدن بر روی تنظیمات.

با استفاده از تصویر-در-تصویر حالت

سیمون هیل/Digital Trends

“تصویر در تصویر” صدا ممکن است مانند عجیب و غریب, مدرن, نمایشگاه هنری, اما آن را فقط نام از ویژگی های است که اجازه می دهد تا یوتیوب برای بازی در یک, کوچک, قابل اندازه بندی مجدد پنجره. این پنجره همچنان ادامه دارد در حالی که شما انجام کارهای دیگر را بر روی تلفن خود اجازه می دهد شما را به تماشای نگه دارید در حالی که شما ارسال پیام و یا فهرست های رسانه های اجتماعی. این یک کمی نوآوری و اگر شما توانایی استفاده از آن شما کاملا باید.

ما می گویند “اگر” از آنجا که همه از یوتیوب تصویر-در-تصویر — حالت خوب نشده. این ویژگی در حال حاضر در دسترس برای کاربران در حال اجرا در آندروید 8.0 و یا بعد از آن کسانی که در دستگاه های iOS نیاز به صبر کنید تا زمانی که iOS 14 می رود زندگی می کنند.

شروع تصویر در تصویر است که واقعا آسان است. به سادگی بازی این ویدئو شما می خواهید به تماشای و سپس بازگشت به صفحه اصلی خود را. این ویدئو باید کوچک به یک پنجره کوچک. اگر آن کار نمی کند و باید مطمئن شوید که تصویر در تصویر حالت را فعال کنید در تنظیمات خود را. سر به تنظیمات برنامه و سپس برنامه ها و اطلاعیه ها > پیشرفته > دسترسی ویژه > تصویر-در-تصویر > یوتیوب و ضامن اجازه می دهد تصویر در تصویر را در موقعیت.

جریان به Chromecast و آتش و چوب و یا دیگر دستگاه پخش آنلاين

تماشای یوتیوب در گوشی خود را فوق العاده است اما برخی از مطالب سزاوار یک صفحه نمایش بزرگتر. اگر شما خود را یک Chromecast آمازون آتش چوب یا تلویزیون هوشمند, سپس شما می توانید به تماشای فیلم های یوتیوب خود را محتوا در یک صفحه نمایش بزرگ بدون بیش از حد بدون هیچ زحمتی.

به جریان گوشی شما را از یوتیوب نرم افزار به سادگی باز کردن یوتیوب و شیر بازیگران به آیکون در بالای صفحه نمایش. به نظر می رسد مانند یک مربع با یک ضعیف Wi-Fi نماد در گوشه پایین سمت چپ و باید در کنار جستجو و ثبت آیکون. پس از انتخاب دستگاه خود را از جعبه ای که باز می شود به سادگی را انتخاب کنید, این ویدئو شما می خواهید به تماشای و آن را تا موسیقی پاپ در تلویزیون خود را.

با دیدن این گزینه به بازیگران? و یا دستگاه خود را نشان نمی دهد تا در لیست ؟ وجود دارد یک زن و شوهر از مراحل عیب یابی شما می توانید.

  • مطمئن شوید که شما دانلود کرده اید یک برنامه همراه اگر یکی مورد نیاز است. Google صفحه اصلی برنامه (iOS) ممکن است کمک به Chromecast کاربران در حالی که آمازون آتش چوب کاربران باید دانلود آمازون آتش تلویزیون برنامه (iOS).
  • مطمئن شوید که شما متصل به همان شبکه Wi-Fi خود را به عنوان جریان دستگاه.
  • راه اندازی مجدد گوشی خود را و جریان دستگاه.
  • اگر همه چیز با شکست مواجه, شما می توانید جفت دستی با یک تلویزیون کد. این را می توان با باز کردن یوتیوب برنامه بر روی تلویزیون خود را با رفتن به تنظیماتاسکرول به پایین با لینک TV کدو وارد کردن کد در بر داشت خود را در یوتیوب برنامه تلفن در هنگام ضربه زدن به سازمان دیده بان در تلویزیون در تنظیمات.

علاقه مند به چیزهای دیگر شما می توانید با جریان دستگاه های? چک لیست ما را از Chromecast راهنمایی و ترفندها.

چگونه برای جلوگیری از دیدن کانال های خاص و ویدئوها

با میلیاردها ویدئوها وجود دارد محدود به برخی از مطالب شما نمی خواهید برای دیدن. آیا این فقط یک به خصوص آزار دهنده خالق یا سابق شما نه می خواهم نه می شود از یک راه وجود دارد برای جلوگیری از برخی ویدئوها از نمایش در یوتیوب خود را تغذیه.

اگر وجود دارد یک فیلم خاص شما نمی خواهید برای دیدن — به عنوان مثال اگر شما مطلقا هیچ علاقه ای به یک موضوع — سپس بر روی آیکون سه نقطه در سمت راست تصویری نام و شیر علاقه مند به بگویید یوتیوب شما علاقه مند نیست. که داده ها را به یوتیوب الگوریتم و باید سفت تا دقت آن. اگر آن را یک کانال شما نمی خواهید برای دیدن شیر همان سه نقطه را انتخاب کنید و توصیه نمی کانال. یوتیوب خواهد شد و سپس متوقف معرفی کانال که به شما در دسترس نباشد — هر چند شما هنوز هم قادر به پیدا کردن آن را در یوتیوب جستجو کنید.

مراقب باشید که چه چیزی شما را انتخاب کنید با انتخاب این گزینه هر چند که هیچ آسان خنثیسازی گزینه است. اگر شما می خواهید به حذف یک علاقه مند نیست و توصیه نمی, کانال انتخاب شما فقط می توانید انجام دهید تا با پاکسازی تمام مطالب در یک بار. برای انجام این کار, شما نیاز به رفتن برای فعالیت های من در حساب Google خود را. سپس به دیگر گوگل فعالیت یا در سمت چپ و یا در زیر فعالیت های من بنر. انتخاب YouTube “علاقه مند’ انتقادات و پیشنهادات > حذف.

ایجاد و با استفاده از لیست پخش

لیست پخش هستند یک راه عالی برای دسته با هم یک گروه از فیلم های مرتبط. شاید آن را به یک لیست پخش برای بچه ها, نجاری, مرجع فیلم و یا فقط اشتباهترین الگوهای رفتاری شما می توانید پیدا کردن — بدون توجه به آنچه در آن است شما می توانید ایجاد یک لیست پخش برای آن است.

برای ایجاد یک لیست پخش, باز کردن یوتیوب و ضربه بزنید تا کتابخانه را فشار دهید در پایین سمت راست. سپس در پایین حرکت و انتخاب لیست پخش جدید. سپس از شما خواسته می شود اگر شما می خواهید برای اضافه کردن ویدئوها از خود را قبلا مشاهده ویدئوها, اما شما لازم نیست که. نام لیست پخش خود را و انتخاب کنید که آیا می توان آن را از طریق یوتیوب جستجو (عمومی) قابل مشاهده فقط برای کسانی که با این لینک (ثبت نشده) و یا خصوصی فقط به شما (خصوصی). شیر ایجاد کنید و شما انجام می شود.

شما هم اکنون می توانید ضربه بزنید و لیست پخش خود را برای بازی, ویرایش و یا حذف آن. اضافه کردن یک ویدیو را به لیست پخش خود را ساده است. برای اضافه کردن از یوتیوب جستجو آستین فشار تصویری و یا شیر سه نقطه در سمت راست عنوان ویدئو را انتخاب کنید و ذخیره کنید به لیست پخش. سپس را انتخاب کنید لیست پخش خود را و شیر انجام می شود. اگر شما در حال حاضر در حال تماشای یک ویدیو و می خواهید به آن را ذخیره کنید, سپس بر روی Save دکمه زیر و تصویری خود را انتخاب کنید لیست پخش خود را.

همچنین شایان ذکر است که هر حساب YouTube دسترسی به خصوصی خود را بعد از دیده بان پخش, و شما می توانید این را به سرعت ذخیره فیلم ها به تماشای بعد. به جای بهره برداری از صرفه جویی به لیست پخش عادی مانند یک لیست پخش شما فقط می توانید ضربه بزنید و ذخیره کنید به تماشای بعد گزینه در بالای آن به سرعت اضافه کردن یک ویدیو. شما می توانید خود را بعد از دیده بان لیست خود را در کتابخانهمانند دیگر لیست پخش.

دیدن آمار خود را تنظیم محدودیت و یادآوری

آیا می دانید یوتیوب دارای یک صفحه آمار? سر را به سمت راست منطقه از برنامه و شما می توانید ببینید که چقدر یوتیوب شما سازمان دیده بان به طور متوسط و در آن روز از شما بیشتر فعال است. فقط ضربه بزنید تصویر پروفایل خود را در بالا سمت راست را انتخاب کنید و زمان تماشا برای دیدن آمار خود را.

اما زمان تماشای بخش فقط در مورد آمار — آن را نیز یک ابزار است که اجازه می دهد تا شما را به محدود کردن یوتیوب خود را با محدودیت و یا لبریز شدن آن را به ارتفاعات جدید. پایین از آمار خود را و شما خواهید دید که این ابزار برای مدیریت فیلم های یوتیوب خود را زمان. در زیر این شما خود را پیدا کنید اولین بار-محدود کردن ابزار: به من یادآوری به یک استراحت. هنگامی که فعال, YouTube را به شما یادآوری به یک استراحت پس از یک دوره مجموعه ای از تماشای فیلم.

در سمت تلنگر, اگر شما به دنبال برای تماشای بیشتر زدن در پخش خودکار ویدئو بعدی به شما اجازه یوتیوب بازی توصیه می شود یک بار فعلی خود را یکی پس از اتمام. برنامه ریزی هضم می فرستد به شما روزانه هضم در زمان تنظیم بنابراین شما می توانید ثابت روزانه خود را.

فعال کردن حالت ناشناس و از بین بردن ویدئوها از سازمان دیده بان خود را تاریخچه

آن آسان است برای دریافت متصل به یوتیوب خود را توصیه. شما صرف زمان طولانی تماشای ویدئوها و جوش الگوریتم و آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که برای یک بعد از ظهر از تماشای ویدئوها را با جوان, پسر عموی خود را تغییر دهید یوتیوب خوراک به طور کامل. به همین دلیل حالت ناشناس وجود دارد.

اگر شما نمی خواهید خود را دیده بان بعدی جلسه بود که در سازمان دیده بان خود را تاریخ فقط به نوبه خود در حالت ناشناس با ضربه زدن تصویر پروفایل خود را در گوشه بالا سمت راست از برنامه یوتیوب و سپس ضربه زدن به نوبه خود در حالت ناشناس. ناشناس نماد ظاهر می شود در بالا سمت راست در حالی که این حالت فعال است و به نوبه خود آن را خاموش و فقط شیر نماد در گوشه بالا سمت راست و ضربه بزنید به نوبه خود خاموش ناشناس.

اگر شما در حال حاضر به تماشای فیلم های شما می خواهم به یاد داشته باشید شما می توانید حذف آن از سازمان دیده بان خود را تاریخ و جلوگیری از یوتیوب معرفی فیلم های مشابه. شیر بر روی کتابخانه آیکون در پایین سمت راست ضربه بزنید ، سپس تاریخچه. پیدا کردن این ویدئو شما می خواهید به حذف و سپس یا کش رفتن به سمت چپ تا زمانی که قرمز حذف دکمه به نظر می رسد و یا شیر سه نقطه در سمت راست بالای ویدیو و شیر حذف از تماشای تاریخچه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>