ایکس باکس یکی ممکن است همان انتخاب exclusives به عنوان پلی استیشن 4 یا نینتندو سوئیچ اما تعداد انگشت شماری آن را کند کرده است که ارزش چک کردن. برخی از بهترین ایکس باکس یکی از بازی های اول عناوین, اما شما بارهای از دیگر بازی های با کیفیت از امثال Electronic Arts, Bethesda و یوبی سافت است که شامل یک کتابخانه بزرگ از بازی ارزش بازی کردن را دارد. علاوه بر این بسیاری از آنها به دنبال بهترین ها در ایکس باکس با قدرت Xbox One X.

با تشکر از قوی ترکیب اکشن و مسابقه بازی ها, طرفداران از کسانی که ژانرهای نیاز نیست هر بیشتر از مایکروسافت ایکس باکس. این شهر همچنین دارای بسیاری از platformers شما نمی خواهید برای پیدا کردن بر روی دیگر کنسول ها. آیا شما به دنبال طولانی تک بازیکن بازی با یک داستان بزرگ و یا آنلاین جهان به دست داده با دوستان چیزی است که وجود دارد برای شما.

از کنترل به موشک لیگاینها میدارد ما را برای بهترین ایکس باکس یکی از بازی های.

در اینجا سریع-پرش منو اگر شما به دنبال یک نوع خاص:

عمل

Darksiders پیدایش

سه تن دیگر سوار از آخرالزمان با استفاده از سلاح سرد در Darksiders جهان اما نزاع ترجیح می handguns. در prequel بازی Darksiders پیدایشو توسعه دهنده Airship Syndicate تبدیل این مجموعه به یک ایزومتریک سیاه چال خزنده و نزاع حملات هستند یادآور بورس دو چوب. او با غوغا متمرکز بر جنگ و دو می تواند در هر زمان که بازی انفرادی.

Darksiders پیدایش حال غرق باز طراحی سری اصلی برای ماموریت مبتنی بر مراحل, اما آنها پر راز کلکسیون و توانایی های جدید است که آن را ضروری است برای پخش ماموریت. متعدد سطح دشواری و بازشدنی مناطق اطمینان حاصل شود آن را نمی خواهد به پوشیدن آن خوش آمدید.

کنترل

درمان طرفداران سرگرمی کردم طعم استودیو بالقوه با ایکس باکس یکی از بازی Quantum Breakاما کنترل بسیار بیشتر تصفیه شده را در سوم شخص تیرانداز ژانر است. در شکلگیری ستاد اداره فدرال کنترل کنترل است “paranatural” رمز و راز شروع می شود که عجیب و غریب و تنها می شود عجیب و غریبتر.

به عنوان شخصیت جسی Faden شما با توجه به نقش مدیر پس از ورود خود را و باید برای پاکسازی صدای خش خش دشمنان از این اداره است. شما این کار را با کمک خود را منحصر به فرد superpowered توانایی های که شامل حرکت اجسام بوسیله ارواح و کنترل ذهن. در کنار این شما باید سلاح خدمات منحصر به فرد handgun که شیفت اشکال و توابع مانند یک تفنگ ساچمهای و یا حتی یک مسلسل است. آن را می سازد کنترل‘s مبارزه با رضایت و آزمایش را تشویق می کند.

جزئیات کامل ما شاهد نقد و بررسی

Sekiro: سایه ها دو بار می میرند

از نرم افزار تا به حال این گزینه به انتشار یکی دیگر از Dark Souls بازی. به جای استودیوی افسانه ای ایجاد کاملا جدید حق رای دادن با Sekiro: سایه ها دو بار می میرند. این بازی طول می کشد مقدار زیادی از الهام از روح تاریک و Bloodborneاما علاوه بر این از یک استقرار سیستم برای منحرف حملات — همراه با یک قیامت مکانیک — کمک به آن را احساس می کنم مثل یک بازی متفاوت در حق خود است.

Sekiro: سایه ها دو بار می میرند که سرشان دشوار است که می تواند به نوبه خود از نرم افزار تازه واردان است. کسانی که زمان و صبر به نبرد از طریق آن دعوا رئیس, اما را پیدا خواهد کرد یکی از پرارزش ترین و اعتیاد آور بازی اکشن بازی های این نسل است. درد خوب است, و ما می خواهیم بیشتر.

جزئیات کامل ما Sekiro: سایه ها دو بار می میرند نقد و بررسی

Devil May Cry 5

پس از مصرف تیره تر جهت با DmC از نینجا تئوری (بیشتر در مورد که توسعه دهنده در یک بیت) در سال 2013 سری اصلی برمی گرداند با Devil May Cry 5. مجموعه حوادث پس از چهار بازی Devil May Cry 5 شما قرار می دهد در کنترل سه شخصیت های مختلف هر کدام با سلاح های منحصر به فرد و توانایی های خود را به استاد. نرو خشونت در تضاد دانته flashiness و هر دو مورد به عنوان های مختلف از V شیطان-تخم ریزی سبک به عنوان امکان پذیر است.

Devil May Cry 5 احساس می کند مانند ترکیب کامل از قدیمی و جدید با موتور ساخت آن را یکی از زیباترین بازی ها در ایکس باکس یکی از. آن را نه از دست سری چالش, حال, و دوم اجرا بر روی Son of Sparda دشواری مخلوط کردن دشمن مختلفی برای قرار دادن مهارت های خود را به آزمون.

Ashen

از نرم افزار بسیار عالی اکشن-بازی نقش آفرینی Bloodborne در دسترس نیست بر روی ایکس باکس یکی. در عوض صاحبان خود روحمانند بازی در قالب خاکستری. مانند بهترین بازی ها در سبک Ashen نیروهای بازیکن را به فکر می کنم تاکتیکی آنها به عنوان رویکرد شرایطی که dodging و با دقت انتخاب حملات خود را برای جلوگیری از غرق. استقامت باید حفظ شود و بازی را دلتنگ کننده و خاکستری رنگ تنها شما می شود در خلق و خوی برای کشتن.

که دارای رنگ خاکستری متفاوت از رقابت آن, اما, است که در آن آبرنگ-مانند هنر ، شخصیت در بازی ندارد و چهره تقریبا مانند شما در حال تلاش برای به یاد داشته باشید که شما را در خواب دیدم به بازی حقیقی احساس. آن را نیز پشتیبانی از منفعل جزء چند نفره که در آن شما می توانید انتخاب کنید برای همکاری با بازیکنان دیگر و یا آنها را وادار به ادامه تنهایی.

دنده 5

Gears 5 Desert

ائتلاف outdid خود را با دنده 5یک سوم شخص شوتر است که باعث بهبود در سلف خود در تقریبا در هر راه. مبارزه با احساس فقط به عنوان کامل که تا کنون با شدید shootouts در برابر هر دو ازدحام و رباتیک DeeBees. بیشتر باز مناطق از ویژگی های ماموریت های جانبی که اضافه کردن متن به بازی های جهانی.

دنده 5 یکی از بهترین بازی ها در کل سری های ترسناک روانی عناصر پاشیده در سراسر داستان آن و یک انتخاب فوق العاده ای از حالت تعاونی. جدید فرار بازی حالت برای بازیکنان تهاجمی و رقابتی چند نفره تغییر نمی کند آنچه که در حال حاضر تقریبا کامل است.

ما به عنوان خوانده شده کامل دنده 5 نقد و بررسی

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

اگر چه داستان اصلی باقی می ماند قرعه کشی برای Metal Gear حق رای دادن بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain معاملات طولانی cutscene ها و تک گویی برای گیم پلی open-world است که فراهم می کند راه های بی شماری به رویکرد هر ماموریت. آرام بخش, تیرانداز از خفا, تفنگ ساچمه ای یک کنترل از راه دور بازوی ربات; این همه و بیشتر در دسترس است به بازی بی حس از ارزش پخش.

پس از اتمام ماموریت با استفاده از, یواشکی nonlethal رویکرد یکی ممکن است احساس نیاز به پخش همان ماموریت راهپیمایی به دشمن outpost با مسلسل و راکت انداز به سوزاندن همه چیز را. چند بازی تشویق آزمایش مانند MGSV.

با وجود برخی از سوال از روایت انتخاب MGSV قدرتمند و در پایان به یکی از بازیهای مهم ترین فرانچایز تنظیم یک نوار جدید برای گیم پلی open-world.

Grand Theft Auto V

best ps4 games grand theft auto v

ترین موفقیت تجاری بازی های ویدئویی و یا رسانه های محصول — تمام وقت, Grand Theft Auto V سزاوار محبوبیت آن است. باز جهان, جنایی, اکشن, بازی بر اساس آنچه Rockstar Games به خوبی انجام چندین دهه با تعداد متناوب از فعالیت های جانبی برای تکمیل و مکان های به بازدید.

آن سه شخصیت اصلی داستان است که هر دو عاطفی و خنده دار با کرال ترور اغلب سرقت با نشان دادن خشونت آمیز و بیش از حد بالا طغیان. آن را فقط بهتر زمانی که شما وارد Grand Theft Auto آنلایناست که اجازه می دهد تا شما برای به دست آوردن نفوذ در Los Santos و جهان نشان می دهد که چرا شما سزاوار احترام است.

با وجود اینکه نزدیک به پنج سال بازی در ادامه برای دریافت مطالب جدید به روز رسانی. ما پیش بینی آن را برای حداقل پنج سال دیگر.

ما به عنوان خوانده شده کامل Grand Theft Auto V, نقد و بررسی

Nier: اتوماتیک

nier automata robot fight
Nier: اتوماتیک/Square Enix

یک فوقالعاده خوبی متوجه شدم نسخه ای از مولف مدیر یکو تارو چشم انداز Nier: اتوماتیک توسط یک افسرده و وجودی بازی اکشن است که اجتناب از بسیاری از روایت تله مرتبط با اندروید داستان. هیچ سوال در مورد آنچه در آن به معنی انسان بلکه آنچه در آن به معنی خود است. قهرمانان 2B و 9S مبارزه برای قبول واقعیت برای برخی از احساسی ترین لحظات ما تا کنون تجربه کرده اید در یک بازی.

با Platinum Games اداره مبارزه با آن را نیز یک زرق و برق دار و تنگ بازی اکشن کامل با تیرانداز دو چوب بخش برای شکستن یکنواختی.

جزئیات کامل ما Nier: ماشینها نقد و بررسی

Sunset Overdrive

گاهی اوقات بازی لازم نیست که به هر چیزی به غیر از سرگرم کننده و بازی از Insomniac نشان می دهد که کاملا با Xbox One انحصاری Sunset Overdrive. مخلوط کردن مسخره سوم شخص تیراندازی از استودیو Ratchet & Clank سری با ناوبری از Tony hawk’s Pro Skater یا Jet Grind Radio, Sunset Overdrive به طور مداوم به شما در حرکت به ساخت دسته کوچک موسیقی جاز خود و از بین بردن دشمنان بیشتر.

آن احمقانه ضد شرکت های بزرگ داستان است که قطعا مشتق, اما این بسته در مقدار زیادی از شخصیت های خنده دار و خود آگاه لحظات. هنگامی که شما کامل داستان اصلی آن را یک انفجار مطلق فقط به اوج گرفتن در اطراف شهر و پیدا کردن هر سری.

جزئیات کامل ما Sunset Overdrive نقد و بررسی

Red Dead Redemption 2

Crunch Culture | Rockstar Games
Red Dead Redemption 2/Rockstar

این نادر است که یک AAA باز جهان بازی می تواند ما را متعجب اما Rockstar Red Dead Redemption 2 موفق به انجام آن به طور منظم. غربی است که یک prequel برای سال 2010 بازی Red Dead Redemption, اما آن را به مراتب بیشتر از یک ساده retread از این عنوان را تم.

به عنوان یک عضو Van der Linde باند, شخصیت آرتور مورگان باید با کشتی خود را از گذشته و آینده نامشخص به عنوان دولت شکار کردن باقی مانده قانون شکنان در یک سرعت در حال تغییر غرب وحشی locale.

هر داستان ماموریت مطلق طلا هرگز سقوط به یک الگوی تکرار. از فعالیت های اورژانس, شما کشف در جهان در حال درگیر شدن به اندازه کافی به شما را مشغول نگه دارید برای ساعت. می خواهید برای ایجاد هرج و مرج و یا فقط شکار بازی ؟ شما کاملا می توانید یا شما می توانید سعی کنید شانس خود را در چند دست پوکر. آن را نیز در دسترس بر روی ایکس باکس بازی پاس شیرین معامله برای آبونمان خدمات است.

ما به عنوان خوانده شده کامل Red Dead Redemption 2 نقد و بررسی

اکشن-ماجراجویی

Star Wars Jedi: Fallen سفارش

Star Wars Jedi: Fallen منظور نیست دقیقا اصلی ترین و یا نوآورانه بازی ما ایفا کرده است. آن را ترکیبی از عناصر از بزرگ نام بازی فرانچایز مانند Uncharted و Dark Soulsاما با تمام کلاسیک جنگ ستارگان استعارههای. با وجود این برتری به دلیل آن را بسیار هوشمندانه می کشد مکانیک و سازه و قطعات است که متناسب با جنگ ستارگان فرمول هست.

تقسیم بین اکتشاف حل پازل و مبارزه با کاهش سفارش هرگز احساس می کند مانند آن را اتلاف وقت خود را. هنگامی که شما در نهایت شخصیت کال Kestis مجهز با نیروی قدرت و تنظیم lightsaber او احساس می کند مانند یک توقف جنگجو که می توانید بر روی امواج از ضربت بدون موضوع است.

با اجراهای درخشان و مسحور نمره شما یکی از بهترین جنگ ستارگان بازی پس از BioWare را شوالیه های جمهوری قدیمی سری.

Shadow of the Tomb Raider

best ps4 games rise of tomb raider

Shadow of the Tomb Raider است که در آخر به سه گانه آغاز شد که با Tomb Raider reboot در سال 2013. آن را می سازد همه چیز در بازی های قبلی بود و بیشتر برجسته Lara Croft ما می دانیم و عشق است که در نهایت خندق ترس برای کل اعتماد به نفس. این بسته بندی کامل از درگیر مبارزه با سرگرم کننده پازل زیست محیطی و حرکت cinematics.

با توجه به این قسط سوم شما باید بازی نیز بسیار عالی و توم ریدر و Rise of the Tomb Raider قبل از غواصی به سایه.

Reآگهی ما Shadow of the Tomb Raider نقد و بررسی

دریا دزد

اگر شما همیشه می خواستم به بادبان خائنانه دریاها دین و روحانیت به عنوان یک دزد دریایی با یک گروه از دوستان خود, دریا دزد است, ایکس باکس یکی از بازی برای شما. در کشتی سوار در سفر, کشف, گنج, حمله به کشتی های دشمن خود را سفارشی دکل و بهترین scallywag این طرف دریا تا به حال دیده!

دریا دزد احساس می کند مانند یک نشاط دزدان دریایی شبیه ساز. شما و دوستان خود و رفتن در ماجراهای بلکه با هم کار کنند برای به انجام رساندن نوکر چیزهایی مانند قرار دادن بادبان کشتی و مرور از طریق آب های خطرناک است. بهترین بخش ؟ کل بازی کراس پلت فرم, بنابراین شما می توانید با دوستان خود بر روی کامپیوتر. در طول زمان رشد کرده است به یک محترم سرویس آنلاین بازی با محتوای بیشتر به دنبال از همیشه قبل از وجود آن واقعا خشن و راه اندازی.

ترسناک بقا

Resident Evil 3 بازسازی

Resident Evil 2 Remake مطرح شده نوار به چه بازسازی می شود هنگامی که آن را منتشر شد در سال 2019. فقط یک سال بعد و کپکام wowed طرفداران این سری دوباره با پیگیری در شکل Resident Evil 3 بازسازی. این تکرار صورت می گیرد درست در همان زمان به عنوان Leon و Claire داستان در بازی قبلی اما با جیل ولنتاین بازگشت به عنوان شخصیت اصلی است.

همان ترسناک بقا عناصر همه در اینجا به عنوان بازیکن باید برای رقابت با منابع محدود و موجودات وحشتناک است که به وسیله gorgeously رندر خیابان های شهر راکون. نیست که حتی با در نظر گرفتن بی امان مخوف نمسیس که ساقه های شما را با برخی از قدرت شلیک جدی. با کمی بیشتر اقدام به مخلوط پرتاب می شود شما نمی توانید به اشتباه این بازی فوق العاده بازسازی.

ما به عنوان خوانده شده Resident Evil 3 بازسازی نقد و بررسی

مبارزه با

مورتال کمبت 11

برخی از بازی فرانچایز از خستگی رنج می برند و پس از چند نوشته با بازی های بعد paling در مقایسه با اصل. NetherRealm را مورتال کمبت است که یکی از این سری است.

مورتال کمبت 11 یک بازی مبارزه طراحی شده توسط استادان این ژانر است. آن را ارائه می دهد و پیچیده جنگی در حالی که همچنین شامل آموزش و تمرین سیستم به تازه واردان می توانید لذت بردن از بازی. علاوه بر این از این ضربه مهلک سیستم باعث می شود در هر ثانیه از یک مبارزه suspenseful, حتی اگر یک بازیکن دارای یک مزیت بزرگ است. نه به ذکر است این بدنام مرگ و میر gorier تر از همیشه.

مورتال کمبت 11 نیز دست پایین یکی از زیباترین بازی ها در ایکس باکس یکی از. انیمیشن — هر دو برای چهره ها و حملات — خیره کننده هستند و وجود حس سیالیت است که ما به ندرت در خارج از NetherRealm کار است. با یک تن از حالت های مختلف را انتخاب کنید و از بیش از حد بالا داستان بازی از طریق مورتال کمبت 11 است به خوبی به ارزش قیمت پذیرش.

ما به عنوان خوانده شده کامل مورتال کمبت 11 نقد و بررسی

اژدها توپ FighterZ

Dragon Ball FighterZ review

شده اند وجود دارد ده ها تن از اژدها توپ Z بازی های تولید شده در طول سال و تقریبا همه آنها فقیر هستند و یا فقط مناسب در بهترین حالت. Arc System Works موفق به نه تنها مجموعه استاندارد جدید برای سری با اژدها توپ FighterZاما همچنین موفق به ایجاد یکی از بهترین بازی های مبارزه در تمام دوران است.

برچسب ها-تیم دعوا نگاه مانند آنها کشیده شد به طور مستقیم از این انیمیشن با انیمیشن ترد و تمام کلاسیک سری حملات شما می توانید از فکر می کنم. اما FighterZ نیز یکی از در دسترس ترین بازی های مبارزه در اطراف. حتی کسی که هرگز بازی یک بازی مبارزه ای می توانید از آن آویزان است به سرعت اما قابل توجه آن عمق ساخته شده است آن را به مورد علاقه جدید از بازی مبارزه در جامعه.

ما به عنوان خوانده شده کامل Dragon Ball FighterZ نقد و بررسی

اول شخص, اکشن,

Borderlands 3

چند تیرانداز اول شخص فرانچایز هستند به عنوان بزرگ به عنوان مرزو شماره آن مبتنی بر رویکرد — به عنوان به خوبی به عنوان آن سنگین تاکید بر غارت سلاح های جدید — کمک به آن را به یک ضربه برای طرفداران تیرانداز و نقش بازی کردن طرفداران به طور یکسان. پیش از این هرگز تا به حال یک بازی احساس دیابلو با اسلحه و مرز 3 ارائه می شود در تمام اکشن, مسخره, طنز, و, عجیب و غریب, شخصیت های ما آمده ایم به انتظار از سری. گیربکس نیست دوباره اختراع فرمول بعد از این همه سال اما استودیو نیاز ندارد.

Borderlands 3 نیز تا حد زیادی گسترش دامنه این سری مصرف آن را فقط از این سیاره پاندورا به چندین مکان دیگر. انواع کمک می کند تا بازی را احساس تازه بدون از دست دادن چه چیزی ساخته شده این سری خیلی محبوب در وهله اول.

مترو خروج

Metro Exodus

این مترو سری معافیت از روند ترین آخرالزمانی بورس’ “سرگرم کننده در پایان جهان” تم تاریک و دلگیر و مرزی پوچ داستان است که بر وحشت از جنگ هسته ای. مترو, خروجسومین بازی در سری بازی 4A’ بلند پروازانه ترین پروژه حرکت بسیار از عمل از عنوانی سیستم مترو و بر روی یک چشم انداز متنوع پر شده با مخلوط از شن و ماسه و درختان و برف.

آن باقی مانده مترو در قلب آن, اما, با مهار و مدیریت منابع هنوز هم مهم است که شخصیت Artyom بریوز بازی را در محیط خصمانه. تمرکز بر روی دنده سفارشی سازی نیز اجازه می دهد تا شما را به رویکرد مبارزه در هر راه شما را مشاهده کنید مناسب از جمله خالص خفا و یا اسلحه فروزان عمل است. وجود ندارد یک گزینه صحیح برای این برخورد و خطرات روبرو می شوند در حالی که در حال حرکت به سمت هدف بعدی اغلب می تواند در طرح خود را با رفتن به پایین تخلیه قبل از آن آغاز می شود.

ما به عنوان خوانده شده کامل مترو خروج نقد و بررسی

Halo 5: Guardians

343 نبود محتوا برای ارائه دقیقا همان چیزی است طرفداران انتظار می رود در بازی Halo 5: Guardians. دیرین شخصیت Master Chief تا حد زیادی طول می کشد تا یک حد مرگ به تازه وارد اسپارتان لاک بر روی یک ماجراجویی است که گره ای در سراسر سیارات متعدد و ویژگی های مورد علاقه حمایت از شخصیت در یک نقش متفاوت است.

این یک بازی زرق و برق دار و پر از فک انداختن لحظات اما چند نفره است که در آن بازی Halo 5 واقعا می درخشد. بین کلاسیک عرصه رقابتی مسابقات و در مقیاس بزرگ Warzone حالت وجود دارد به اندازه کافی محتوا در Halo 5 برای نگه داشتن شما fragging دوستان خود را برای ماه ها یا حتی سال ها در پایان.

ما به عنوان خوانده شده کامل Halo 5 نقد و بررسی

Halo: The Master Chief Collection

Halo: The Master Chief Collection کامل معرفی ایکس باکس یکی از صاحبان جدید به مایکروسافت کنسول ، حاوی چهار شماره در سری بازی های — به عنوان به خوبی به عنوان prequel Halo: Reach — این محتوا به اندازه کافی برای مشغول نگه داشتن شما برای هفته ها و ماه ها در پایان. بازی Halo 2: Anniversary برجسته از این بسته remastered کلاسیک با cinematics می و جلوه های صوتی است که حتی نشان می دهد تا Halo 5.

به عنوان شما ممکن است شنیده Halo: The Master Chief Collection بود یک بیت از یک ظرف غذا در, راه اندازی, اما بازی و مسائل مربوط به سرور تثبیت شده اند. وجود بیش از 100 نقشه ها را انتخاب کنید پوشا از اصلی Halo به بازی Halo 4. اکثریت remastered نسخه از مورد علاقه های قدیمی اما چند انتخاب شدند بازسازی از زمین تا به طور خاص برای این مجموعه است. البته اگر شما مثل ما شما صرف تمام وقت خود را باد دوستان خود را در خون دره گود و باریک به هر حال.

ما به عنوان خوانده شده کامل بازی Halo: The Master Chief Collection, نقد و بررسی

سرنوشت 2: Forsaken – افسانه ای مجموعه

Destiny 2: Warmind review

Bungie به ظاهر با عجله اصلی سرنوشت برای انتشار ارائه یک حالت مبارزات انتخاباتی که حس بسیار و تعجب آور کمبود endgame محتوا. سرنوشت 2 با هدف به حق این اشتباهات و مبارزات خود همه چیز است انتظار ما از توسعه دهنده Bungie – loud, سریع, خنده دار و کل بسیاری از سرگرم کننده است.

در حال حاضر بیش از یک سال پس از راه اندازی سرنوشت 2 تکامل یافته در تعجب آور و در راه بزرگ است. در حالی که این دو برای اولین بار کوچکتر بسط نمی اضافه کردن مقدار از نظر عمق ترکجدید ترین و بزرگترین DLC به تجربه خوش آمدید قبل. مملو از بازی جدید مطالب ماموریت و مناطق به اکتشاف اعلانات تغییر هویت از سرنوشت 2 و نگهبان را حفظ خواهد کرد مشغول (و خوشحال) برای مسافت های طولانی.

با Shadowkeep و بیشتر در حال حاضر نیز وجود دارد بیش از اندازه کافی دلیل برای شیرجه رفتن به سرنوشت 2 آنلاین اول شخص تیرانداز همچنان به رشد.

جزئیات کامل ما سرنوشت 2: Forsaken نقد و بررسی

عذاب ابدی

عاقبت که حتی بهتر از سال 2016 راه اندازی مجدد عذاب ابدی است با اعتماد به نفس و رعد و برق سریع تیرانداز اول شخص از اساتید در شناسایی نرم افزار. آن را گسترش پیشینیان خود ” جنبش محور مبارزه با افتخار کشته تامین سلامت که در انجام مبهوت دشمنان و با وجود بیش از دو بار به عنوان بسیاری از انواع شیاطین آماده به پاره عذاب قاتل اندام از اندام. آنها باید یک زمان سخت به انجام این کار, به عنوان او را بسته بندی یک فنر بازو-تیغه اره برقی قوی و یک زرادخانه بزرگ از اسلحه.

که در آن عذاب ابدی به مراتب فراتر 2016 را عذاب آن است رقابتی چند نفره Battlemode که شیفت generic حالت deathmatch به جنگ نامتقارن بین یک عذاب قاتل و دو شیاطین. هر نبرد است تنش امر از ابتدا تا انتها با شیاطین قادر به تخم ریزی متحدان بیشتری را به سمت خود و کمیک بر قاتل او به عنوان تلاش برای فرار و راه اندازی خود را ضد حمله.

جزئیات کامل ما عذاب ابدی نقد و بررسی

ندای وظیفه: جنگ های مدرن

ندای وظیفه 4: جنگ های مدرن تعریف ایکس باکس 360. تند خود را در تک بازیکن مبارزات انتخاباتی بازی مثل یک فیلم پرفروش در حالی که آن را چند نفره رقابتی نگه داشته دیسک بازیکنان کنسول برای سال.

Infinity Ward بازگشت به زیر سری با راه اندازی مجدد بازی Call of Duty: Modern Warfareیک بازی است که می داند چه طرفداران دوست داشتم در مورد بازی اصلی بدون احساس به دام افتاده توسط میراث خود را. این زمان در اطراف, داستان است گفت: در یک پایه تر و واقع بینانه راه با اخلال مطالب که شامل صرف تاب یا شوک ارزش.

چند نفره رقابتی نیز تصفیه شده اضافه عظیم زمین حالت جنگ در کنار کالاهای اساسی مانند Team Deathmatch و سلطه. با انتشار اخیر Warzone نبرد رویال وجود دارد حتی بیشتر دوست دارم در مورد این بازی.

ما به عنوان خوانده شده کامل Call of Duty: Modern Warfare نقد و بررسی

سرپرستی

سرپرستی تبدیل به چیزی کمتر از یک پدیده پس از آن راه اندازی شد در سال 2016. این تیم بر اساس قهرمان تیرانداز امکانات طراوت را در هدف مبتنی بر اکشن چند نفره است که بر کار تیمی و استراتژی بیش از نیروی بی رحم.

با یک انتخاب از بیش از 20 قابل پخش قهرمانان به همراه حداقل یکی از شخصیت های اضافی اضافه شده به صورت رایگان از طریق پست-انتشار به روز رسانی سرپرستی شما را تشویق به آزمایش با سبک های مختلف از بازی. هر چند سرباز: 76 ممکن است درخواست تجدید نظر به دیرین تیرانداز متعصب و راینهارت به نظر می رسد مانند انتخاب قطعی و بدیهی برای دوستداران RPG شما به سرعت پیدا کردن که نگه داشتن هم تیمی های زنده به عنوان رحمت و یا پایین نگه داشتن یک منطقه شلوغ با Hanzo می تواند فقط به عنوان پاداش.

جزئیات کامل ما سرپرستی نقد و بررسی

رایگان-به-بازی

Fortnite

Fortnite Android Skips Google Play

Fortnite نیاز به معرفی ندارد. حماسه بازی های سوم شخص شوتر و رایگان آن حالت نبرد رویال — زمان صنعت (و جهان) توسط طوفان با آن ترکیب منحصر به فرد از تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده اکشن و ساختمان مکانیک. آن غالب مکالمات کودکان در مدرسه موجب بی شماری از مقلدان و حتی موفق به پیشی بگیرد PlayerUnknown را Battlegroundsکه با استفاده از یک ساختار مشابه است که در خدمت به عنوان الهام بخش اصلی برای Fortnite نبرد رویال.

با سازگار جریان به روز رسانی محتوا همیشه به بازیکنان چیزی جدید برای انجام یا دیدن بازیکن-تعداد بالا باقی می ماند در حالی که برخی از والدین حتی خرید جلسات درسی خود را برای بهبود کودکان و نوجوانان مهارت های خود را.

جزئیات کامل ما Fortnite نبرد رویال نقد و بررسی

مایکروسافت

Warframe

با گزینه های سفارشی سازی یک مقدار شگفت آور از افسانه هاو روایات قومی و درگیر شدن لحظه به لحظه از گیم پلی بازی Warframe احساس نمی کند, رایگان-به-بازی بازی. بسیاری از ماموریت ها و فعالیت های شما نیاز به کامل می تواند شما را بدون توجه به هر گونه دیگر بازی هفته.

پارکور ناوبری و ترکیبی از تیراندازی سوم شخص و مبارزه با غوغا را برخی از زمان به کارشناسی کارشناسی ارشد اما داشتن یک تیم جامد توسط سمت خود را تجربه بسیار کمتر دلهره آور است. آن تعاونی ماموریت آن را به یک انتخاب عالی برای بازی کردن با یک گروه از دوستان آنلاین. Warframe وارد بر روی Xbox One در سال 2014 و پس از دریافت به روز رسانی مداوم.

مایکروسافت

Apex افسانه

Apex افسانه است squad-based battle royale از Respawn استودیو پشت عالی Titanfall سری. در حالی که آن را ندارد تیتان یا عالی, دیوار, در حال اجرا, Apex افسانه طراوت ورود در نبرد رویال نوع. 60-پخش فرمت انشعابات بازیکنان به تیم های سه با هر مسابقه انتخاب از یک استخر از هشت افسانه با توانایی های منحصر به فرد.

Apex Legends بهترین غیرکلامی سیستم ارتباطی ما دیده ایم در یک بازی چند نفره است. پینگ سیستم اجازه می دهد تا شما با قرار دادن نشانگر بر روی سلاح های دشمنان و سایر نقاط مورد علاقه برای کمک به شما در حفظ و هم تیمی های خود آگاه است. وجود دارد بدون نیاز به حتی صحبت از طریق یک میکروفون. این که خوب است.

بزرگ sci-fi map پر از شگفتی و جزئیات کمی. این gunplay است به عنوان خوب به عنوان Titanfall و احساس بزرگ در نبرد رویال فرمت با تشکر از گزینه های متنوع و یک دسته از سرد پیوست. و در یک تغییر از دیگر battle royale بازی ها شما می توانید به هم تیمی های بازگشت به زندگی پس از کمی recon کار می کنند.

بهترین قسمت در مورد Apex افسانه? از آن رایگان است را به بازی و هیچ یک از microtransactions به شما یک مزیت رقابتی است.

گودال ماسهبازی/ساخت بازی

کمیته مبارزه با سانسور

یکی از محبوب ترین بازی ها در تمام زمان Mojang را Minecraft یک ضربه بر روی Xbox سیستم های طولانی قبل از مایکروسافت خریداری توسعه است. آن را تقریبا بی پایان ایجاد ابزار اجازه می دهد تا بازیکن را به ایجاد منحصر به فرد و سازه های موثر و ساده آن بقا گیم پلی ارائه می دهد یک چالش برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری به ناشناخته ها و ذبح کردن هیولا به آنها را پیدا کنید.

ایکس باکس یکی از نسخه یکی از بهترین عنوان های اخیر سنگ بستر به روز رسانی فعال صلیب-بازی با سیستم عامل های دیگر مانند iOS, PC و Nintendo سوئیچ. بدون توجه به جایی که دوستان خود را در حال بازی فوتبال, شانس خوب وجود دارد شما قادر خواهید بود به ساخت و کاوش با هم. کمیته مبارزه با سانسور است و همچنین یک انتخاب عالی برای آرامش در خود.

Stardew دره

آن ممکن است شروع زندگی خود را به عنوان یک جانشین معنوی به Harvest Moon سری اما اریک “ConcernedApe” Barone را Stardew ولی مسلما بیشتر با نفوذ و احترام نسبت به سری آن سعی در تقلید. یک ماجراجویی کشاورزی مدل دهید پس از کلاسیک 16 بیتی بازی در سوپر نینتندو Stardew دره بسته پر از جذابیت و شخصیت و علاوه بر ارائه انواع مختلف محصولات زراعی برای کاشت در مزرعه خود را.

همچنین ویژگی های خطرناک زندان به کاوش و چند تن از شخصیت های مختلف به رمان. بازی لهستان و تنوع خیره کننده است به خصوص قابل توجه است هنگامی که شما در نظر بگیرید که Barone شد اولین بار توسعه دهنده بازی.

آسمان هیچ انسان

No Man's Sky

ایکس باکس یکی از طرفداران تا به حال به صبر بیش از دو سال برای گرفتن دست خود را در سلام بازی’ آسمان هیچ انساناما بازی آنها در نهایت دریافت کرده بود به مراتب بهتر از این یکی منتشر شده در سال 2016. به روز رسانی بعدی بازرسی و نگهداری بسیاری از این بازی و سیستم مورد نیاز و در نتیجه بیشتر درگیر ماجراهای که دیگر احساس مانند کور و پرورش ، بهبود مانند پایه-ساختمان اجازه می دهد تا شما را به احساس می کنم مثل شما واقعا زندگی در این بازی عظیم جهان و نه صرفا نگاه کردن به آن از راه دور.

بزرگترین علاوه بر این شد چند نفره. آن را در نهایت به بازیکنان این شانس را به کاوش در قلمرو ناشناخته با یکدیگر و تلاش برای زنده ماندن در شرایط سخت در بر داشت در بسیاری از سیارات مرموز.

جزئیات کامل ما آسمان هیچ انسان نقد و بررسی

استراتژی

XCOM 2 و جنگ از انتخاب DLC

Firaxis Games موفق به احیای یک مرده استراتژی سری در سال 2012 با پروژه ایکس کام: دشمن ناشناختهو چیزهایی که فقط رو بهتر از وجود دارد.

XCOM 2 یک سخت تر و متنوع تر و جذاب تر از سلف خود. آن نیاز به بازیکنان به کارشناسی کارشناسی ارشد هر دو به نوبه خود مبتنی بر استراتژی و مدیریت منابع آنها به عنوان تلاش برای سرنگونی بیگانه اشغالگران قبل از آنها از بند باز کردن یک سلاح مرموز.

عدم حرکت واحدهای خود را به موقعیت صحیح و یا مصرف بیش از حد طولانی برای تکمیل اهداف می تواند در نتیجه آنها را در حال تاخت و تاز و کشته شدند. هنگامی که آنها مرده آنها مرده ، آن را به اندازه کافی به علت یک حمله اضطراب, اما به اندازه کافی با پشتکار و یک دوز سنگین از شانس شما می توانید دفع مهاجمان و نجات جهان.

جزئیات کامل ما XCOM 2 نقد و بررسی

The Banner Saga (سری)

اگر شما در خلق و خوی برای شیک تاکتیکی نقش بازی کردن بازی بنر حماسه و آن دو قسمت به یک انتخاب ایده آل است. بازی مدرسه قدیمی, کارتون های زیبایی است, زرق و برق دار به اندازه کافی در حق خود را دارد اما آنها حمایت عمیق بازیگران از شخصیت های قابل پخش چندین کلاس مختلف و گزینه های مهم است که می تواند به طور کامل تغییر این دوره از داستان نه فقط اول بازی اما همه آنها.

شما می توانید صرفه جویی در داده های شما ایجاد اصلی بازی به The Banner Saga 2 و The Banner Saga 3اجازه می دهد به شما برای ایجاد یک جریان روایت است که منحصر به فرد شماست. بهبود و اضافه شده به سیستم مبارزه در این قسمت تنها باعث می شود جنگ تاکتیکی بیشتر پاداش به عنوان شخصیت های جدید قابل پخش.

Platformers

خونین: مراسم شب

پس از underwhelming کسلوانیا: اعیان از سایه 2Konami قرار داده شده سری در پشت رایتر. سابق Konami تولید کننده Koji Igarashi تا به حال هیچ علاقه ای اجازه شبح وار عمل platforming و می میرند اما و ایجاد کنندۀ: مراسم شب طوری که روح کلاسیک “Metroidvania” می تواند زندگی می کنند.

طراحی شده برای یک تجربه بسیار شبیه به بازی های مانند Castlevania: Symphony of the Night, خونین ویژگی های ترسناک-الهام دشمنان, تهیه, پس گرد و مجموعهای از دشمنان و کارفرمایان را شکست. قبل از راه اندازی آن سبک هنری نیز تحت عمل رادیکال تعمیرات اساسی که باعث می شود آن را نگاه کنید تا واضح تر و بیشتر مایع با 2.5 D چشم انداز حفظ عمق و وفاداری.

داخل

داخل است جانشین معنوی به توسعه Playdead سر و صدا-ضربه platformer برزخ و شاید عجیب ترین بازی های موجود در ایکس باکس یکی از. آن حل پازل گیم پلی بازی ترکیب عناصر علمی تخیلی با وحشت زده trial-and-error تله مرگ و اورژانس مکانیک گیم پلی یکپارچه به آن روایت است.

در حالی که فقط به عنوان پوچ به عنوان برزخ, داخل‘s داستان شامل یک عنصر عجیب و غریب, پیچ خورده زیبایی که تنها Playdead می تواند ارائه. بینام شخصیت — یک کودک کوچک که می پوشد تنها روشن مورد لباس — واکنش با ترس اضطراب و عزم و اراده به حوادث آمدن در این افسرده جهان است.

جزئیات کامل ما در داخل نقد و بررسی

Ori و اراده Wisps

Ori and the Will of the Wisps Watermill

بازی ravens cry یکی از بهترین Metroidvania بازی ها تا کنون ساخته شده است, ترکیب ساده اما موثر مبارزه با فوق العاده platforming و اکتشاف. عاقبت آن Ori و اراده Wisps در زمان پنج سال به انتشار بود اما به خوبی به ارزش صبر کنید. این بازی حتی بیشتر زرق و برق دار از سلف خود با یک تصفیه شده بیشتر سبک هنری و جوی ارکستر موسیقی متن فیلم. آن را نگه می دارد درخشان توالی های گریز از اولین بازی هر چند آن را دور با آن منحصر به فرد پاسگاه سیستم آن را هنوز هم می داند چه ساخته شده اصلی بسیار موفقیت آمیز است.

Ori از حلقه های بزرگتر بازی بیش از حد, اما آن اندازه تغییر نمی کند عاطفی و لمس کردن داستان آن را می گوید. مایکروسافت ممکن است یک جدید طلسم برای ایکس باکس و نه حتی متوجه آن نشده و آن را از یک بازی توسعه یافته توسط یک کاملا تیم کوچک در Moon Studios.

Cuphead

Cuphead guide

بعضی از بازی ها سخت هستند. و پس از آن وجود دارد Cuphead. 2D اسکرول سمت بازی ترکیبی از چالش platforming و دستکش با برخی از سخت ترین کارفرمایان در این سیاره است که هر کدام قادر به گرفتن پایین عنوانی قهرمان فقط در چند بازدید و آن نیاز به برخی از سریعترین رفلکس از هر بازی ما تا کنون ایفا کرده است.

شما نمی خواهد ذهن در حال مرگ به همان دشمنان و بیش از حد, از حد, اما, به عنوان آن را نیز زرق و برق دار عشق نامه ای به انیمیشن های کلاسیک فیلم ’30s مانند Steamboat Willieو دست کشیده شده انیمیشن ها و محیط ها هیچ چیز خیره کننده است. همراه با یک دوره مناسب soundtrack است که سنگین در نوسان و پیانو و شما باید مطلق کلاسیک.آمار

پازل و ماجراجویی بازی ها

بیرونی حیات وحش

به اشتباه با نامربوط بیرونی جهان از ابسیدین سرگرمی بیرونی حیات وحش منحصر به فرد اول شخص ماجراجویی است که وظایف شما را با کشف راز بی پایان حلقه زمان به طور مداوم تهدید کهکشان. بسته به زمانی که شما در رسیدن به یک محل می تواند تغییر و ارائه یک تجربه متفاوت به طور بالقوه کمک به شما برای باز کردن رمز و راز در مرکز حلقه زمان.

بیرونی حیات وحش طراحی شده است که بارها و بارها به عنوان شما به تدریج کشف پاسخ شما نیاز دارید — تقریبا مثل یک پخش نسخه از فیلم لبه فردا. این یک مسابقه در برابر زمان اما شما واقعا نمی خواهد از دست دادن اگر شما در حال ساخت بسیاری از اکتشاف خود را. اگر شما می خواهید به چشم پوشی از آن و فقط کباب باد صبا به جای این هم یک گزینه است.

شاهد

شاهد یک بازی است که تنها Jonathan Blow می تواند. جو و وجودی بازی با تمرکز در درجه اول در مدار مبتنی بر پازل ویژگی های آن آشنا amnesiac شخصیت عنصر اما جهان ضربه ایجاد شده است که جالب به اندازه کافی به آن را احساس می کنم مثل خیلی بیشتر از یکی دیگر از داستان در مورد به دست آوردن حافظه خود را و کشف برخی از راز بزرگ.

به جای آن شما خواهید بود داده های فلسفی خیلی چیزهای است که می تواند کمک به شما را در درک خود را از جهان خود را به عنوان شما را راه خود را از طریق بیش از 500 پازل. اگر شما بوده ام به مشترک ایکس باکس زنده طلا در حالی که شما به احتمال زیاد در حال حاضر شاهد خود را آماده برای نصب بخش, بنابراین شما می توانید آن را امتحان کنید در حال حاضر.

جزئیات کامل ما شاهد نقد و بررسی

نقش بازی کردن بازی ها

Tom clancy’s The Division 2

Tom clancy’s The Division تا به حال برخی از مشکلات با آن رقابتی تاریک منطقه و endgame محتوای زمانی که آن را راه اندازی در سال 2016 بود اما هنوز هم لذت بخش مشترک-جهان تیرانداز اعتیاد آور پیشرفت سیستم. بخش 2 نیست و اساسا تغییر MMORPG-مانند فرمول اما این حرکت از New York شهرستان به پایتخت کشور را به شما می دهد تنوع بیشتر در محیط شما مبارزه را از طریق. انفجار از طریق یک مریخ نمایشگاه در موزه است و بر خلاف هر چیزی که ما تجربه کرده ایم در یک بازی قبل از, و آن را حتی بیشتر سرگرم کننده هنگامی که شما را به برخی از دوستان همراه برای سوار شدن.

بخش 2 بهینه سازی زمان-به-برای کشتن دشمنان و عوامل یکسان منجر به شدید تر و مخاطره آمیز درگیری در بازی اول است. چند تصمیم گیری های اشتباه و شما خواهید بود به ضرب گلوله کشته و دشمنان شما به اندازه کافی هوشمند را پوشش و جلوگیری از اجازه دادن به شما بیش از حد بسیاری از عکس های قبل از تغییر مکان. بخش 2 یک بازی از تغییرات کوچک اما آنها منجر به رضایت کل.

The Witcher 3: Wild Hunt

پیگیری حوادث قبلی بازی Witcher 3 به پیروی از ماجراهای ادامه Geralt از Rivia یک شکارچی هیولا در جستجوی از دست رفته خود را عاشق Yennefer و Ciri خود دختر به تصویب رسید. اگر چه مرکزی آن طرح ارائه می دهد و تلاش های سرگرم کننده وجود دارد به مراتب بیشتر به این بازی از پیدا کردن Geralt عزیزان. جهان گسترده است متراکم با شخصیت های بزرگ و کوچک که مشکلات آنها نیاز به Geralt را حل کند. این که آیا آن را exorcising یک روح فراموش نشدنی ایجاد کرد و یا کمک به یک آهنگر بازسازی کسب و کار خود را وجود دارد صدها نفر از ماجراهای به رفتن و حتی برخی از وسط قطع کردن در راه تعجب آور.

جهان , همه چیز تاریک است. اوایل صحنه می یابد Geralt سواری را به یک جنگ زده استان به دوربین عقب به فاش کردن یک درخت که از اسیران جنگی به دار آویخته شده اند. آن را تیره و تار تصویر و آن مجموعه تن برای بسیاری از آنچه که به دنبال. اغلب این بازی در حال حاضر گزینه های است که می تواند گسترده پیامدهای پیش بینی نشده. نه هر کس می شود یک پایان خوش. با وجود تمام دل تنگی وجود دارد لحظات از گرما: یک یتیم پیوست با خویشاوندان نوشیدن بازی با Geralt افراد جنگ یک شب شور با شعله ، شدید بلند پروازانه و حماسه در حوزه The Witcher 3 یک لحظه نقطه عطفی برای نقش بازی بازی, بازی تنظیم, جدید, استاندارد طلا را برای این ژانر است.

ما به عنوان خوانده شده کامل The Witcher 3: Wild Hunt نقد و بررسی

شکارچی هیولا: جهان

این دقیقا سنتی ترین شکارچی هیولا بازی اما این چیزی است که باعث می شود آن را به طوری لعنتی خوب است. اگر شما لذت بردن از یک open-world RPG که در آن شما می توانید آهنگ نادر هیولا درگیر در سخت مبارزه و صنایع دستی بسیار جذاب زره خود باقی می ماند و سپس شکارچی هیولا: جهان است راست تا کوچه شما.

شکارچی هیولا: جهان modernizes یک RPG کلاسیک و باعث می شود آن را آسان برای هر کسی که به پرش. این ویژگی های زیبا در مناطق است که احساس زنده هیولا با بهبود هوش مصنوعی و سرد DLC تقاطع با فاینال فانتزی, خیابان جنگندهو افق صفر سحر. نیز وجود دارد یک حالت چند نفره که در آن تا چهار بازیکن می تواند همین خود بهترین دنده و خطرناک جانوران با هم.

Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III review

Kingdom Hearts III اولین بازی برای انتشار در مایکروسافت کنسول مناسب در راه اندازی. که دیدنی اخبار برای ایکس باکس یکی از صاحبان به عنوان آن را نیز اتفاق می افتد به بهترین ارائه از این مسخره اکشن RPG سری بازیگران Sora, اردک دونالد و مسخره. در حالی که شما ممکن است بیش از یک کمی از دست داده اگر شما هرگز بازی قبلی بازی Kingdom Hearts III شامل برخی از روکش کردن امکانات به شما گرفتن در داستان است. علاوه بر این, بسیاری از مردم می گویند که پادشاهی قلب داستان است که در حال حاضر سخت به دنبال حتی اگر شما بازی در هر بازی.

با همه که گفت: شما باید در بازی Kingdom Hearts III برای دیزنی فصل که زندگی می کنند در داخل فراگیر, داستان. در Kingdom Hearts IIIشما حمل و نقل به دنیای یخ زده, داستان اسباب بازی, Monsters Inc., درهمو بیشتر. هر یک از جهان است که به زیبایی دوباره و این اقدام به همان اندازه جادویی. همراه با هک و بریده بریده مبارزه با Sora دوستان و تن شسته و رفته احضار از جمله بمب افکن حملات حسن نیت ارائه میدهد از Disney theme park rides.

Kingdom Hearts III است که همه در اطراف enthralling تجربه است که باید توسط هر دو طرفداران دیزنی و بازی اکشن هنردوستان.

جزئیات کامل ما Kingdom Hearts III نقد و بررسی

بیرونی جهان

The Outer Worlds

اگر شما تا به حال آرزو برای عضویت در فضا این است که نزدیک ترین خویشاوند شما به احتمال زیاد تا کنون را ببینید. دلیلش این است که طراحان پشت سری محبوب, Tim Cain and Leonard Boyarsky هستند که در راس این باور نکردنی اول شخص نقش آفرینی ماجراجویی.

تنظیم متناوب زمانی که می بیند شرکت های استعمار دنیاهای دیگر. شخصیت خود را از سرچشمه مستعمره کشتی به این امیدکه از دست داده می شود آن را به عنوان سفر از طریق فضا به Halcyon سیستم ستاره. یک صد سال بعد دانشمند فینیاس ولز شما از خواب بیدار از cryosleep با ماموریت نفوذ به Halcyon مستعمرات و نجات انسان دیگر از هیئت مدیره یک شرکت مختلط از شرکت های بزرگ.

شما در نهایت به دست آوردن یک کشتی و سفر به شهرک های مختلف پراکنده در سراسر سیستم. همانطور که با هر گونه مدرن RPG بازیکنان به دست آوردن ماموریت های جانبی در کنار داستان اصلی بده. انتخاب های خود را به شدت دیکته چگونه داستان گستراند مانند انتقال قدرت از یک محلی مستعمره و یا خودداری اسرار از هیئت مدیره.

به طور کلی وجود دارد قطعی خرید اینترنتی احساس تحت همه بیگانه مناظر و فن آوری است. چه از دست رفته است به یاد ماندنی رادیو ایستگاه پمپاژ oldies به گوش ما.

مسابقه

Forza Motorsport 7

این Gran Turismo سری بود و هنگامی که پادشاه از شبیه ساز های مسابقه اما آن زمان بلند رفته است. Forza Motorsport 7 آخرین Turn 10 Studios’ فوقالعاده زرق و برق دار خط از ایکس باکس یکی از بازی های مسابقه ای با واقع بینانه ترین ماشین ها و آهنگ های تا کنون ارائه شده در یک بازی ویدیویی. می توان آن را مرزی, ماشین porn اما برای کسانی که حنایی بیش کوچکترین جزئیات خودرو از جمله پارچه صندلی و دوخت های روی فرمان چرخ Forza Motorsport 7 بازی شما نیاز به بازی در حال حاضر.

تغییرات در Forza Motorsport 7 در حال افزایشی نسبت به بازی های قبلی, اما آنها هنوز هم اضافه کنید تا به بهترین نسخه از یک بازی مسابقه ای است که در حال حاضر ادعا کرد این جایزه است. هوش مصنوعی دقیق در مسابقات ساخت هر پیروزی که بسیار رضایت بخش است. اتومبیل های متنوع و سرگرم کننده به درایو و وجود بیش از 700 موجود را انتخاب کنید. و اگر این بازی فاقد تنوع و بازیکن محور پیشرفت افق های آن توجه به جزئیات است که به سادگی دوم به هیچ کدام.

جزئیات کامل ما Forza Motorsport 7 نقد و بررسی

Forza Horizon 4

بازی زمین بازی ثابت کرده است خود را به عنوان یکی از بهترین بازی مسابقه ای توسعه دهندگان بر روی این سیاره و استودیو outdone خود را با Forza Horizon 4. اقدام به بریتانیا این زمان در اطراف, Forza Horizon 4 بسته بندی شده است پر از چالش های مسابقه و باز جهان سرگرم کننده برای شریک شدن در, و در حال اجرا بر روی Xbox One X در 4K یا 60 فریم در ثانیه آن را به یک صفحه نمایش خیره کننده از قدرت است.

جدید سیستم فصل تغییرات محیط و همچنین انجماد بیش از دریاچه ها و یا تبدیل آسان جاده های گل آلود به اطراف و با بازیکنان واقعی همیشه مسابقه در اطراف شما در جهان شما فقط چند لحظه به دور از مسابقه در هر زمان.

جزئیات کامل ما Forza Horizon 4 نقد و بررسی

ورزشی

NBA 2K20

NBA 2K20 همچنان به اثبات من 2K بازی بسکتبال سری بهترین از بهترین. با فیزیک جدید توپ, دست زدن به, دفاعی تنظیمات دقیق A. I., و یکی دیگر از حالت داستان وجود دارد این است که محتوای به اندازه کافی برای نگه داشتن طرفداران بسکتبال مشغول به ماه. این هم درست است برای میگم حالت که بیشتر در دسترس در این سال و به شما اجازه مشتاق tacticians بیشتر احساس خوش آمدید.

نه هر تغییر جهانی مثبت مانند تمرکز بیشتر بر microtransactions اما NBA 2K20 باقی مانده است به مراتب نسبت به آن رقابتی و یکی از بهترین های ورزشی شبیه سازی در دسترس است. چند بازی که این بصری چشمگیر و بیش از حد واقعی با بازیکنان که نگاه حتی بهتر بر روی Xbox One X.

جزئیات کامل ما NBA 2K20 نقد و بررسی

جام 20

FIFA 20 Squad Battles

فیفا 20 بر اساس آنچه ساخته شده است که فوتبال سری بنابراین احترام سال با بهبود آن تیم نهایی حالت اجازه می دهد برای تک بازیکن فرصت های بهبود به تیراندازی و دفاع از همه-فیزیک جدید برای توپ خود را و انیمیشن های نرم و صاف. این بازی در زمین نیست به شدت متفاوت از سال گذشته است اما آن را تا به استقبال پیشرفت های دیرین طرفداران.

جایی که فیفا 20 می درخشد اما در ولتا حالت فوتبال است که حرکت ورزشی برای کوچک دادگاه-مانند زمین و تیم فقط از سه تا پنج نفر است. آن را تبدیل فوتبال به یک هاکی-مانند بازی با تن از فرصت به ثمر رساند و خیلی کمتر مجازات از بازی های سنتی, ساخت آن را ایده آل برای تازه واردان و جانبازان به طور یکسان.

Pro Evolution Soccer (سری)

کونامی در بازی Pro Evolution Soccer سری همچنان به بهبود در طول سال رقابت Electronic Arts’ فیفا حق رای دادن با تاکید بر مجموع توپ و کنترل عبور و همچنین بهبود انیمیشن ها و استراتژی های جدید برای کمک به شما در مدیریت بازیکنان خود را دقیقا به عنوان شما می خواهید.

با استفاده از Fox engine — این فن آوری در پشت Metal Gear Solid V: The Phantom Pain — Konami می توانید زرق و برق دار بازی فوتبال با دقیق بازیکنان و حرکت طبیعی است که آن را احساس می کنید مانند شما در حال تماشای زنده مسابقه فوتبال به جای به سادگی بازی یکی خود را در ایکس باکس یکی از. آن را به عنوان محبوب FIFAاما underdog موقعیت تنها با انگیزه Konami.

موشک لیگ

چه کسی می تواند پیش بینی کند که یکی از بهترین “ورزش” بازی ها در ایکس باکس یکی را شامل موشک طراحی اتومبیل رانندگی در کنار گنبد شیشه ای به آنها دست کشیدن به اندازه توپ فوتبال در سراسر این زمینه دارید ؟

Psyonix’ موشک لیگ یک مسخره بازی اما اجازه ندهید که آن حواس پرت فرض شما احمق – موشک لیگ خواستار توجه کامل خود را به عنوان بازیکنان با تمرین به اندازه کافی می تواند به جلو و برخی واقعا استادانه اهداف و جلوگیری از توپ به عنوان اخرین تلاش برای نگه داشتن سرب خود را در یک بازی سخت. کنترل های ساده هستند به اندازه کافی آسان به درک, اما, بنابراین شما باید قادر به قطع از چیزهایی که به سرعت آغاز خواهد شد (تلاش) به نمره اهداف چند.

این مقاله آخرین به روز رسانی دیجیتال روند کمک کننده کودی پرز در 4/24/2020.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو