نه بر خلاف فروتن چاپگر بی سیم روتر یکی از کسانی که بی ادعا دستگاه هایی که در حال حاضر در خانه ها و ادارات است اما اغلب مورد بی توجهی قرار گرفته. اگر شما مثل اکثر مردم وجود دارد یک فرصت خوب است که شما با تکیه بر یک روتر Wi-Fi را هر روز نیز وجود دارد یک فرصت خوب است که شما در حال حاضر با استفاده از هر پایه روتر عرضه شد توسط سرویس دهنده اینترنت شما بدون فکر کردن بیش از حد در مورد آن (و این Isp ها به طور معمول هزینه اجاره برای این که امتیاز). به همین دلیل آن را یک ایده عالی برای صرفه جویی در پول در کسانی که هزینه اجاره در حالی که با بهره گیری از نرم و صاف و به طور بالقوه سریع تر به اینترنت بی سیم با خرید روتر خود را و ما اینجا هستیم برای کمک به شما انجام این کار است.

در زیر ما گرد کرده ام تا بهترین روتر بی سیم معاملات آنلاین در دسترس در حال حاضر از ارزان روتر به حق بیمه Wi-Fi هاب ساخته شده است برای علاقه مندان به حرفه ای ها و کاربران قدرت. روتر نسبتا پیچیده قطعات تجهیزات, هر چند, بنابراین برای کمک به شما تصمیم تحصیل کرده ما با هم قرار داده ام یک راهنمای کوتاه را پوشش می دهد که اصول اولیه از آنچه شما باید بدانید در مورد این دستگاه (و چه کیفیت روتر بی سیم می توانید انجام دهید برای بهبود اینترنت در منزل یا دفتر خود) قبل از خرید.

امروز بهترین روتر بی سیم معاملات

  • TP-Link Archer C7 AC1750 Dual-Band Wireless router$64, شد 80 دلار
  • Netgear Nighthawk R6400 AC1750 Wireless Router$110, شد 130 دلار
  • TP-Link دکو کل خانه مش Wi-Fi سیستم$170, بود, $300
  • Asus RT-AC3100 Dual-Band Wireless Router$210, بود, $250
  • Netgear Orbi AC2200 Tri-Band مش Wi-Fi سیستم$تا 300 $بود 350
  • Netgear Nighthawk RAX200 AX11000 Tri-Band Wireless Router500 دلار بود 600 دلار

راهنمای مبتدی به روترهای بی سیم

اگر شما اینترنت, سپس شما تقریبا قطعا باید یک روتر بی سیم در جایی در خانه خود را. نیز وجود دارد یک فرصت خوب است که آن را یکی از عرضه توسط ISP خود را که بدان معنی است که شما احتمالا با پرداخت هزینه ماهانه برای اجاره آن است. این ISP-عرضه روتر ها به عنوان شما ممکن است انتظار می رود به طور کلی بهترین نیست — آنها اغلب همان روتر ارزان شما می توانید خرید خود را برای $20 تا $40 — اما آن را متوقف نمی شود ارائه دهندگان خدمات از شارژ در هر نقطه از $5 تا 15 دلار در هر ماه در “هزینه اجاره تجهیزات” برای امتیاز با استفاده از یک.

که به تنهایی یک دلیل بزرگ چرا آن را یک ایده خوب برای پیدا کردن یک روتر بی سیم معامله و خرید خود را به عنوان حتی یک جامد میانی واحد به راحتی می توانید پرداخت خود را در یک ماده از ماه. در عین حال یکی دیگر از دلایل این است که خوب روتر بی سیم خود را افزایش می خانه یا دفتر Wi-Fi اجازه می دهد شما را به لذت بردن از سرعت اینترنت شما برای پرداخت. این به ویژه مهم است اگر شما غالبا متعدد کاربران متصل به اینترنت در یک بار و حتی بیشتر از آن اگر شما به طور منظم جریان و یا بازی آنلاین. روتر نسبتا پیچیده است و برخی از مشخصات و اصطلاحات می تواند یک کمی گیج کننده به uninitiated پس در اینجا آنچه شما باید بدانید قبل از خرید.

چه “dual-band” چیست ؟

بسیاری از Wi-Fi روتر شما ببینید امروز (حتی ارزان روتر) هستند dual-band, به این معنی که آنها انتقال داده ها در سراسر دو جریان و یا “گروههای موسیقی است.” این باند 2.4 گیگاهرتز استفاده می شود برای انجام وظایف با متوسط پهنای باند نیاز دارد مانند مرور وب در حالی که باند 5GHz محفوظ است و پهنای باند-گرسنه مشاغل مانند پخش ویدئو HD و بازی های آنلاین که در آن مقدار زیادی از اطلاعات در حال انتقال در یک بار. خود را تقسیم اتصال بی سیم بین دو “بزرگراه” در این شیوه مانع از ازدحام به خصوص وقتی که چند نفر در حال استفاده از اینترنت در همان زمان است که می تواند کاهش سرعت اتصال شما. بسیاری جدیدتر روتر نیز یک ویژگی به نام MU-MIMO (چند کاربر چندین ورودی/خروجی های متعدد) که تقسیم باند به کانال های مجزا به بیشتر کاهش تراکم زمانی که شبکه تحت بار سنگین است.

چه “پهنای باند” چیست ؟

اگر یک “باند” است که یک جریان داده های “پهنای باند” اشاره به چه مقدار داده منتقل می شود که در سراسر جریان در یک زمان. تصور کنید که چیزی شبیه به یک خط لوله نفت — گسترده تر لوله بیشتر می تواند از آن عبور کند در یک بار. روتر طور گسترده ای متفاوت است وقتی که می آید به پهنای باند و چقدر شما بستگی دارد نیاز خود را در محیط شبکه. یک روتر بی سیم به طور معمول باید آن سرعت پهنای باند ارائه شده توسط یک عدد — N450, AC1900, AC5300, et cetera – که به شما می گوید در یک نگاه چگونه بسیاری از مگابایت در ثانیه (Mbps) از داده ها منتقل می شود در تمام گروهها در یک بار.

روتر است که به طور معمول اجاره توسط Isp ها در پایان پایین تر از پهنای باند طیف (که به عنوان ما گفت که چرا شما در پیدا کردن یک خوب روتر بی سیم مقابله بنابراین شما می توانید خرید خود را) اما 600 به 2,400 مگابیت در ثانیه است که طیف خوب برای کاربران عادی و خانواده های کوچک. شبکه بزرگتر و بیشتر کاربران را خواستار مانند علاقهمندان به بازی بهتر خواهد بود خدمت توسط یک روتر در از 3200 به 6700 مگابیت در ثانیه محدوده در حالی که روتر در 7,200 به 9,600 مگابیت در ثانیه محدوده به “حرفه ای” سرزمین — فکر می کنم بزرگ دفاتر و دیگر پهنای باند سنگین در محیط شبکه. توجه داشته باشید که این مجموع پهنای باند تقسیم شده است بین گروههای; مثلا, dual-band, AC1600 روتر با 1,600 مگابیت در ثانیه پهنای باند مجموع ممکن است مرتکب 300Mbps به باند 2.4 گیگاهرتز و 1300 مگابیت در ثانیه به باند 5GHz است.

می توانید روتر بی سیم ارائه اتصالات سیمی?

تقریبا تمام روترهای بی سیم (این شامل ارزان روتر) را Ethernet پورت LAN در پشت است که اجازه می دهد تا برای چند اتصالات سیمی که در آن شما آنها را می خواهید. بسته به جایی که شما روتر بی سیم نصب شده است, آن ممکن است ارزش آن به استفاده از یک اتصال اترنت سیمی که این تقریبا همیشه سریع تر از یک اتصال بی سیم. مثلا اگر روتر خود را به کامپیوتر و یا تلویزیون هوشمند آن را یک ایده بد را به استفاده از این اتصال سیمی. آن را نیز به آزاد کردن برخی از پهنای باند بی سیم است که خود را با دیگر دستگاه های خود را با استفاده از Wi-Fi جلوگیری از بی سیم تراکم ترافیک اگر چه خود را به طور کلی پهنای باند خواهد بود هنوز مشخص خدمات اینترنت خود را.

می توانید سریع تر روتر بی سیم به من سریع تر اینترنت ؟

پایگاه خود را در سرعت اینترنت پوش توسط ارائه دهنده خدمات خود و بستگی دارد که چه اینترنت برنامه شما برای پرداخت. سریع تر روتر بی سیم نمی تواند افزایش محدودیت پهنای باند تعیین شده توسط ISP خود را; با این حال سریع تر روتر می تواند اجازه می دهد شما به طور کامل لذت بردن از سرعت است که شما برای پرداخت اگر آهسته واحد — مانند ارزان روتر به طور معمول ارائه شده توسط Isp ها — است bottlenecking اتصال خود را. اگر شما برای پرداخت سریع به اینترنت مطمئن شوید که شما یک روتر است که نمی خواهد ایجاد یک “خفه کردن نقطه” است که کاهش می یابد و خود را از Wi-Fi را به اطمینان حاصل شود شما در حال گرفتن تمام پهنای باند است که شما در حال حاضر پرداخت. شما می خواهید یک گیگابیت-قادر به روتر (که حداقل 1000 مگابیت در ثانیه در باند 5GHz) اگر شما gigabit خدمات اینترنت ،

آیا مش روتر?

اگر شما یک خانه بزرگ و یا به دنبال یک روتر قادر به اندازه کافی پوشش مشابه فضای بزرگ (مانند یک دفتر چند داستان), سپس شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن سرمایه گذاری در یک مش روتر سیستم. در مقایسه با استاندارد واحد روتر بی سیم مش روتر ویژگی های سیستم های چندگانه “هاب” که محل شما در سراسر شبکه خود را در منطقه. این مراکز تقویت خود را به اینترنت بی سیم از سیگنال اساسا نامحدودی خانه یا دفتر خود را در Wi-Fi اتصال و در نتیجه کاهش و یا از بین بردن مرده مناطق در شبکه. این به شما مانع از دست دادن اتصال خود را که در حال حرکت.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن tech تخفیف و بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت