بهترین پنجره تمیز کردن روبات برای سال 2020

ما ربات خلاء ربات تصفیوی ماشین آلات و ربات پاک کننده استخر و آن را هیچ جای تعجب است که جهان از هوشمند ربات شیشه پاک کننده ها نیز زیر کت و شلوار. در حالی که این پنجره تمیز کردن دستگاه هنوز در مراحل اولیه و تکنولوژی است نه کاملا به عنوان توسعه یافته به عنوان یک Roomba آنها می تواند مراقبت از پنجره های بزرگ تر با یک آرایه از ویژگی های هوشمند هوش مصنوعی (A. I.) جنبش و منحصر به فرد برای تمیز کردن فن آوری.

اگر شما می خواهید برای دریافت یک شروع زود هنگام در این فناوری جدید وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های موجود در بازار شما می توانید سعی کنید. ما به بررسی مدل های فعلی و در حال آماده به توصیه برخی از بهترین شروع با دوستانه گلدول Gecko.

توجه داشته باشید: زمان پنجره روبات نیست کاملا آماده برای بی سیم تکنولوژی فقط رتبهدهی نشده است بنابراین این مدل به طور کلی نیاز به یک اتصال طناب دار به یک خروجی. بسیاری از رباتها نیز مشکل دارند با لبه های گرد و به طور کلی ساخته شده برای کار بر روی سطوح شیشه ای که در زاویه سمت راست. نیز وجود دارد که معمولا اندازه مورد نیاز برای پنجره بزرگ به اندازه کافی برای آنها را به حرکت در اطراف به طوری ویندوز کوچکتر از حدود 15 اینچ واقعا نمی تواند میزبان یک ربات تمیز کننده — و آنها را آسان تر برای تمیز کردن دست به هر حال. برخی از مدل ها نیز ممکن است دارای ضخامت شیشه مورد نیاز اما معمولی مسکونی یا تجاری ویندوز باید به اندازه کافی ضخیم برای رسیدگی به آنها.

گلدول Gecko

یک انتخاب عالی برای استفاده در منزل و کسانی که می خواهند مقرون به صرفه اما موثر پنجره ربات های مارمولک خانگی است که توسط کنترل از راه دور نرم افزار و شامل سنسور به نقشه پنجره ها و اجتناب از لبه زمانی که لازم است. تمیز کردن ترکیبی از مکش و پارچه میکرو نه بر خلاف برخی از تمیز کردن کف چوب جنگلی رباتها اما با یک طناب ایمنی دلبستگی برای جلوگیری از آسیب در مورد یک اتفاقی می گیرند.

وجود دارد یک زن و شوهر از حالت های مختلف شما می توانید با استفاده از بر تمیز کردن خود کار و شاخص های LED با کنترل های دستی اگر شما احساس نمی مانند استفاده از برنامه شما در حال حاضر. ما نیز مانند کاربر پسند و جمع و جور طراحی شده است که برای هر دو محیط داخلی و خارجی استفاده کنید.

Wexbi پنجره تمیز کردن ربات

Wexbi پنجره ربات با استفاده از یک موتور بدون جاروبک در ترکیب با لیزر مبتنی بر لبه سنسور و مکش برای تمیز کردن به خصوص سطوح صاف (برای مثال, شما همچنین می توانید استفاده از آن برای شمارنده). این طراحی شده است برای انجام تعمیر و نگهداری سریع دور پنجره ها و تمیز می تواند نزدیک به 11 متر مربع در سه دقیقه. دیگر ما را دوست میدارد آن را نیز دارای یک سیستم ایمنی است که برای نگه داشتن ربات متصل به پنجره حتی اگر قدرت خاموش می رود. آن می آید با یک 16-طناب پا و یک کنترل از راه دور — اگر چه شما همچنین می توانید با استفاده از یک نرم افزار اگر شما ترجیح می دهند. شامل پد دستگاه قابل شستشو هستند, بیش از حد, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد یکبار مصرف پد.

و بله این مدل در واقع با یک هدیه است, اما آن را به سادگی گوشه قلم مو و پاک کن پنجره را همراه با این مدل علاوه بر این خوب است اما نه یک یا ویژگی است.

Mamibot W120

مربع Mamibot مدل شرح زیر است, هوشمند, نظافت راه است که به خوبی طراحی شده برای درب های شیشه ای بلند شیشه پنجره ها و سطوح دیگر که ممکن است به خصوص رایج کردن عرشه و patios و یا کسب و کار ورودی. آن می تواند خشک و تمیز تمیز با یک راه حل و یا انجام یک پاس سریع برای تمیز کردن نور به نگه داشتن ویندوز به دنبال خوب است. وجود دارد ساخته شده در باتری برای سریع اورژانس با استفاده از (و نگه داشتن واحد متصل اگر قدرت نتواند) اما این مدل طراحی شده است به اجرا از طریق بند ناف. وجود دارد هر دو یک طناب ایمنی و ضد سقوط سنسور. 65 دسی بل آن را دقیقا آرام اما آن را نرمتر در گوش از بسیاری از مدل های.

Elfbot

براق Elfbot پاک از طریق خود خلاء و میکرو حصیر (رایگان تعویض لنت ها گنجانده شده است) و دارای سه حالت مختلف برای سوئیچ بین بر اساس نوع تمیز کردن که شما نیاز دارید—یک راه حل تمیز کردن استفاده می شود برای مرطوب پاک اما خشک حالت نیز یک گزینه است. مانند دیگر صالح مدل Elfbot شامل طناب ایمنی و امکانات مکش به نگه داشتن آن را با خیال راحت متصل شده است. وجود یک باتری است که می تواند کمک به نگه داشتن مکش رفتن در طول قطع برق غیر منتظره و تشخیص فریم به علاوه تاثیر سنسور برای کمک به راهنمای واحد آن را به عنوان حرکت می کند. 16-پا سیم رابط ویژه و خوب برای پنجره های بزرگتر.

Ecovacs Winbot X

این Winbot X یکی از تنها پنجره تمیز کننده رباتها در دسترس است که بی سیم است. این نیز ارائه می دهد 4-مرحله فرایند تمیز کردن است که شامل squeegeeing. طبیعی ویژگی هایی مانند تشخیص لبه ایمنی و tethers نیز ساخته شده را به این مدل است. هیچ برنامه کنترل دارد اما به یک کنترل از راه دور به تنظیمات را انتخاب کنید و یا کنترل این واحد به عنوان مورد نیاز است. متاسفانه Winbot X ندارد بیشترین سابقه وقتی که می آید به اشکالات و اتصال به همین دلیل است که ما تردید به آن را بیش از حد بالا در لیست ما است. با عملکرد مناسب آن می تواند یک راه حل عالی است اما ما نشان می دهد حصول اطمینان از یک سیاست بازگشت هنگامی که شما خرید فقط در صورتی که هنوز هم وجود دارد چند باگ که نبوده و اتو کنید.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید