بهترین برنامه های سلامتی برای iOS و آندروید

به عنوان شهرستانها در سراسر جهان سهولت مستند ما همه احساس ما می تواند استفاده از یک سلامتی افزایش دهد. کار و استرس و نگرانی پول و کمبود خواب می تواند تمام ترکیب در بهترین زمان به ترک شما احساس زیر آب و گرفتن عوارض آن بر سلامت روحی و جسمی. اما نگران نباشید — وجود دارد مقدار زیادی از برنامه های خارج وجود دارد وجود دارد طراحی شده است تا شما به دنبال و احساس خود را بهترین از مدیتیشن و یوگا نرم افزار برای برنامه های طراحی شده برای کمک به شما لذت بردن از هشت ساعت خواب سعادتمند. ما دست برداشت برخی از بهترین برنامه های سلامتی برای چک کردن اگر هدف شما در این سال برای شادتر و سالم تر و ذن.

بهترین برای مدیتیشن

Headspace

اگر شما به مراقبه و یا همیشه می خواستم به آن را رفتن فضای برنامه را دریافت کنید. یکی از بهترین و شناخته شده مدیتیشن برنامه های آن را در اطراف برای مدتی بوده است و چیزی است که مناسب برای مبتدیان و کارشناسان به طور یکسان. مبتدیان می توانید شروع با پایه و سری که بعد از آن شما می توانید اشتراک برای 12 دلار در هر ماه و یا $60 در هر سال به دسترسی گسترده فروشگاه های مراقبه هدایت. کسانی که راهنماهای تمرکز بر عناصر مانند خواب و ورزش و همچنین مینی-تاملات و SOS جلسات که مفید هستند هنگامی که شما احساس استرس و تاملات روزانه بر اساس اطراف یک موضوع روزانه.

آندروید در iOS

Meditopia

به دنبال یک برنامه با تأملات برای کمک به شما در بهبود روابط و یادگیری و تمرکز حواس خود را افزایش سلامت جسمی و یا خواب شب بهتر? Meditopia ارائه می دهد این همه و بیشتر. ما به خصوص در شروع روز جلسه که شامل جلسات طراحی شده برای کمک به شما خارج شدن از تخت و لذت بردن از یک طرز فکر مثبت. Meditopia با هدف ایجاد مدیتیشن سالم 10-دقیقه-یک-روز عادت است که شما می توانید به زندگی پر مشغله خود را و این برنامه کاربران می دهد یک هفت روز تست رایگان. اشتراک برای به دست آوردن دسترسی به بیش از 1000 تأملات از فقط 10 دلار در هر ماه و یا $60 در هر سال است.

آندروید در iOS

مراقبه استودیو

با بیش از 200 تأملات هدایت از بیش از 60 کارشناسان در موضوعات مختلف از اعتماد به نفس به عملکرد و خواب و اضطراب, مدیتیشن Studio به شما کمک می کند خود را ذن در زمانی که زندگی گیج کننده است. ما دوست دارم که تأملات گروه بندی می شوند در مجموعه هر مضمون در اطراف یک موضوع خاص مانند بود عالی است که کمک می کند تا شما را به … خوب … عالی. وجود دارد تاملات برای تمرکز و اعتماد به نفس و خلاقیت و عملکرد کار — و یا نوع است که بر خود عشق و محبت است.

چیزی وجود دارد برای همه سطوح از تازه واردان — چه کسی را دوست دارم استارت سری به جلسات با هدف کودکان و نوجوانان; شما حتی می توانید خود را ایجاد کنید غیر هدایت شونده تأملات و را انتخاب کنید از انتخاب پس زمینه برای تلفن های موبایل. با اضافه کردن داروها به استودیو خود را, شما می توانید تمرین در هر نقطه حتی به صورت آفلاین و برنامه های iOS همگام سازی با اپل بهداشت برای نجات جلسات خود را. ثبت نام برای یک محاکمه رایگان سپس مشترک از 8 دلار در هر ماه و یا $50 در هر سال به دسترسی گسترده فروشگاه. برای اطلاعات بیشتر مراقبه برنامه توصیه های ما را بررسی کنید بهترین برنامه های مدیتیشن.

آندروید در iOS

بهترین برای خواب

Relax Melodies: Sleep Sounds

حصول اطمینان از شما دریافت خواب کافی نه تنها مهم برای سلامت جسمی و روانی, اما آن نیز می تواند بر سطح انرژی شما را و بهره وری. اگر شما یکی از میلیون ها نفر از افرادی که در تلاش برای گرفتن به اندازه کافی shut-eye, شما می دانید که سر و صدا سفید و خواب برای تلفن های موبایل واقعا می تواند کمک. Relax Melodies بیش از 160 برای تلفن های موبایل و امواج مغزی به شما کمک کند با سر اشاره کردن مورد علاقه ما است و باران روی سقف صدا است که به طرز عجیبی آرامش بخش اما انگار همه چیز را از شهر ماشین برای تلفن های موبایل به birdsong و اقیانوس برای تلفن های موبایل. تنظیم یادآوری برای خواب و یا تایمر خواب برای تلفن های موبایل به طوری که آنها را جلوگیری از بازی هنگامی که شما چرت زدن یا گوش دادن به یکی از صدها نفر از داستان های زمان خواب طراحی شده برای کمک به شما در به تعویق انداختن.

آندروید در iOS

آرام

به نام “شاد ترین برنامه در جهان” توسط مرکز انسانی و تکنولوژی و آرام است برنامه را انتخاب کنید اگر شما به دنبال به خواب بیشتر کاملا, کاهش اضطراب و کاهش سطح استرس خود را. شما می توانید انتخاب کنید از تأملات هدایت پایدار در هر نقطه از 3 تا 25 دقیقه برای مبتدیان ایده آل, متوسط, و پیشرفته کاربران به طور یکسان را انتخاب کنید و یا برنامه بدن برای کشش و تمرکز حواس و یا تنفس برنامه به شما کمک کند باز کردن از پیچ.

10 دقیقه روزانه آرام برنامه یک راه عالی برای شروع روز خود را و یا باز کردن از پیچ قبل از خواب. وجود دارد و مستر با کارشناسان — و مورد علاقه ما بخشی از برنامه خواب داستان. این داستان وقت خواب (برای بزرگسالان) طراحی شده برای کمک به شما بی اراده کار کردن و شامل دلخوشیها مانند طلا آبیخواندن توسط استفان فرای و تعجبخواندن توسط Matthew McConaughey. و یا به سادگی بازی یکی از بیش از 30 تسکین دهنده صداهای مانند heavy rain یا امواج اقیانوس و شما به خواب در هیچ زمان. این برنامه اجازه می دهد تا شما پیگیری پیشرفت با استفاده از دقیقه فکر و روزانه رگه. یک انتخاب خوب از برنامه ها و خواب داستان های رایگان در دسترس هستند اما برای تجربه کامل شما می توانید اشتراک برای $15 هر ماه یا 70 دلار در هر سال است.

آندروید در iOS

چرخه خواب

برای کسانی که ترجیح می دهند بیشتر با تکنولوژی های مرتبط با رویکرد به تمام آمار خود را به چرت زدن با چرخه خواب. این نرم افزار بسیار دقیق و با روزانه نمودار ها و آمار خود را در خواب از جمله خروپف الگوهای میانگین خواب در روز و چه مدت آن معمولا طول می کشد شما را به خواب رفتن. Smart alarm clock شما از خواب بیدار با یک انتخاب برای تلفن های موبایل زمانی که شما در سبک ترین مرحله خواب بنابراین شما باید بیشتر احساس تجدید و iOS برنامه ادغام با اپل بهداشت.

چرخه خواب با این نسخهها کار از nightstand خود را — و یا محل تلفن خود را بر روی زمین — و با استفاده از تجزیه و تحلیل صدا برای ردیابی حرکات خود را در رختخواب. در حالی که خود برنامه رایگان است و شما می توانید ارتقاء به حق بیمه برای 30 دلار در هر سال و دسترسی به ویژگی های یک کتابخانه از خواب داستان و آرامش بخش برای تلفن های موبایل از یک مانیتور ضربان قلب و دیگر اطلاعات مربوط به خواب مانند آب و خواب شما تاثیر می گذارد و چه عادات تاثیر کیفیت خواب خود را — مانند که فنجان قهوه قبل از خواب.

آندروید در iOS

بهترین برای مثبت

Happify

Happify رنگارنگ رابط کاربری یک لحظه مثبت تقویت کننده. با استفاده از تکنیک های طراحی و توسعه توسط کارشناسان و دانشمندان Happify هدف زندگی خود را شادتر بیشتر مثبت با یک انتخاب از بیش از 70 شخصی شادی آهنگ. آیا شما می خواهید برای مقابله بهتر با استرس بود موفق تر در محل کار و یا حتی افزایش اعتماد به نفس شما وجود دارد یک مسیر برای که. نسخه رایگان است که یک محل عالی برای شروع با دسترسی به مجموعه ای از آهنگ های مراقبه هدایت و بازی. اما برای تجربه کامل شما نیاز به ارتقاء به علاوه برای دسترسی نامحدود ردیابی پیشرفت و 20 صفحه شخصیت قدرت گزارش. به علاوه هزینه $15 هر ماه یا 140 دلار در هر سال — قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای یک شادی را افزایش دهد.

آندروید در iOS

ThinkUp

همیشه آرزو شما می توانید محو که منفی صدای درونی است که به شما می گوید “شما به اندازه کافی خوب نیست”? ThinkUp شما کمک می کند که با شخصی affirmations مثبت به بهبود سلامت خود را, اعتماد به نفس و شادی. را انتخاب کنید از یک کتابخانه از بیش از 300 متخصص تایید تصدیق هدف قرار دادن طیف وسیعی از اهداف از غلبه بر افسردگی برای رهایی از استرس و یا ضبط خود را و اضافه کردن الهام بخش تصاویر و موسیقی است. این برنامه را تشویق می کند روزانه گوش دادن و شما می توانید اطلاعیه بنابراین شما فراموش نکنید و یا اتصال برنامه های iOS به اپل بهداشت برای پیگیری پیشرفت خود را. با نسخه رایگان ضبط تا سه تصدیق و اضافه کردن موسیقی پس زمینه به طور پیش فرض و یا ارتقاء به حق بیمه برای $8 در هر ماه یا 40 دلار در هر سال برای به دست آوردن دسترسی نامحدود به تمام ویژگی های.

آندروید در iOS

بهترین برای عادات سالم

رگه

رگه کاملا رایگان برنامه iOS است که به شما کمک می کند مجسمه نیم تنه آن عادات بد — و به شکل بهتر ، بنابراین اگر شما همیشه می خواستم برای اجرای یک مایل در یک روز و یا صرف 20 دقیقه مراقبه ایجاد یک وظیفه در رگه های to-do list. شما می توانید پیگیری تا 12 وظایف در روز — و این می تواند مثبت باشد مانند رفتن برای تنه زدن صبح و یا منفی مانند ترک سیگار — با بیش از 600 وظیفه آیکون و 76 رنگ های مختلف تم برای سفارشی کردن تجربه خود را. آن را تا به شما برای پیگیری اما هدف این است که برای ایجاد یک خط از روز متوالی. رگه لینک کلیک کنید برای اپل بهداشت برنامه پس از آن به طور خودکار می داند که هنگامی که شما در پایان کار و شما می توانید تنظیم یادآوری — نیز وجود دارد یک برنامه برای اپل واچ و همچنین به عنوان توانایی برای مشاهده آمار خود را مانند زمان و یا بهترین خط.

iOS

افسانه

افسانه یکی از چیزهایی که ما قطعا می خواهم به احساس می کنید به صورت روزانه و افسانه برنامه طول می کشد یک رویکرد جامع برای ایجاد یک سالم ، صدور صورت حساب خود را به عنوان یک “مربی شخصی و شادی مربی.” وجود دارد بسیاری از گزینه های با نرم افزار, این که آیا شما به دنبال افزایش سطح انرژی شما را خواب کاملا یا اضطراب را کاهش می دهد. ما عاشق خواب بهتر چالش است که به شما می دهد طیف وسیعی از وظایف را به کامل برای اطمینان از خواب بهتر — مانند ساخت برخی از چای بابونه و یا گرفتن یک دوش آب گرم و یا حمام.

افسانه جلسات ایجاد شده در همکاری با محققان و به روز رسانی به طور منظم با جلسات مانند ذهن اتوبوس که به شما کمک می کند کاهش استرس زا افکار خود را برای رهبری یک زندگی انجام بیشتر. با این نرم افزار را در کنار خود می توانید یک مراسم صبح می شود که شما با انگیزه لذت بردن یکپارچه تناسب اندام برنامه القای عادات سالم و دریافت پشتیبانی و مشاوره از 1:1 مربی. افسانه هزینه $10 در هر ماه و یا $96 هر سال اما آن را پوشش طیف گسترده ای از اهداف را — پس از آن یک انتخاب بسیار عالی اگر شما به دنبال یک همه در یک نرم افزار برای سلامتی است.

آندروید در iOS

بهترین راه حل برای تناسب اندام

Wakeout

با اخیر بدنسازی تعطیلی بسیاری از ما تبدیل شده است به تمرینات در خانه و می توان آن را روی حیله و تزویر با انگیزه ماندن — که در آن Wakeout کمک می کند. طراحی شده برای زمان-فقیر, تناسب اندام-گرسنه کاربر Wakeout ایده این است که کوتاه از ورزش هستند راه ایده آل برای اقامت مناسب و با انگیزه است. این برنامه دارای بیش از 1000 تمرین و بیش از 270 تمرینات را انتخاب کنید از هر مدت 30 ثانیه و متناسب با سطح انرژی خود را. سعی کنید برخی از کوچ در طول تمرینات خود را Netflix شراب خواری و یا صندلی تمرینات شما می توانید در میز کار خود را به عنوان به خوبی به عنوان تمرین شما می توانید مناسب در بین زوم جلسات وجود دارد و حتی تمرینات خود را برای رفت و آمد صبح اگر شما پشت در دفتر. سعی کنید برنامه به صورت رایگان و یا ثبت نام کنید برای دسترسی کامل از 5 دلار در هر ماه یا 48 دلار در هر سال است.

iOS

ورزشگاه

این برنامه برای به دست آوردن اگر شما به یوگا صرف نظر از سطح خود را. با بیش از 180 منحصر به فرد HD video کلاس های ماندگار از 5 تا 60 دقیقه در مدت یوگا استودیو تا به چیزی برای هر کس طوری که آیا شما فقط به Ashtanga و یا می میرند-سخت هاتا معتاد شما پیدا کردن کلاس به کت و شلوار. با به روز رسانی مکرر شما هرگز خسته می شود و اگر شما, شما می توانید ویدئو های خود را در کلاس مطرح مطرح با دسترسی به 20 آماده مطرح بلوک. کلاس ها را می توان به صورت آفلاین عمل در هر زمان و شما به راحتی می توانید جستجو برای کلاس ها بر اساس سطح شدت و مدت توانایی یا تمرکز — با مجموعه هایی مانند یوگا برای سلامت روان 10 دقیقه یوگا و یوگا برای دوندگان.

یوگا استودیو همچنین شامل دسترسی به تاملات و آرامش شیوه ها و برنامه های iOS ادغام با اپل بهداشت برای پیگیری پیشرفت خود را. ما دوست دارم که شما می توانید انتخاب کنید از معلم کامل تفسیر — عالی برای مبتدیان — را انتخاب کنید برای شنیدن مطرح نام فقط انتخاب کنید و یا صدای سنج ایجاد کردن تنها گزینه ایده آل اگر شما در حال پیشرفته تر است. را انتخاب کنید از طیف وسیعی از زمینه موسیقی و برای تلفن های موبایل برای کمک به آرامش شما و یا اضافه کردن مورد علاقه خود را و لیست پخش. این برنامه رایگان ارائه می دهد هفت روز محاکمه پس از آن وجود دارد نه مختلف اشتراک را انتخاب کنید از شروع در $10 در هر ماه یا 70 دلار در هر سال است.

آندروید در iOS

تمام مسیرهای پیاده روی

گاهی اوقات همه ما نیاز به کمی انگیزه به خارج و تمام مسیرهای پیاده روی شما را کاوش وجود دارد. همانطور که از نام آن پیداست این طراحی شده است برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین پیاده روی, دوچرخه سواری و در حال اجرا مسیرهای پیاده روی در هر کجا که شما هستند. این نرم افزار دارای بیش از 100 ، 000 topo GPS و نقشه های دنباله دار و عکس crowdsourced از علاقه مندان در فضای باز آن را به یک ابزار ضروری که آیا شما ترجیح می دهند ماجراهای خود را بر روی پا و یا بر روی دو چرخ. به نوبه خود گوشی خود را به یک دستی GPS ردیاب بنابراین شما نمی خواهد از دست داده و یا جستجو برای مسیرهای پیاده روی با تناسب اندام و سطح تجربه — و یا پیدا کردن بچه سگ یا صندلی چرخدار پسند راه برای ماجراجویی های بعدی خود را.

آیا شما به دنبال مسیرهای پیاده روی در نزدیکی خانه یا مصرف کردن به کشف یک پارک ملی در تعطیلات, تمام مسیرهای پیاده روی است که یک برنامه باید داشته باشند. آن را آسان به دریافت GPS دستورالعمل های رانندگی به ابتدای مسیر ذخیره مسیرهای مورد علاقه خود را و یا فهرست سطل و مشاهده آمار خود را پس از پیاده روی و یا اجرا کنید و همچنین به اشتراک گذاری ماجراهای خود را به رسانه های اجتماعی. حرکت نزولی تنها ؟ نسخه رایگان دارای تبلیغات و آن را نمی خواهد موقعیت خود را اگر شما در یک منطقه بدون سیگنال. برای حذف تبلیغات, ثبت نام برای نرم افزار برای $30 سال (یا 60 دلار برای سه سال برنامه ریزی) — شما همچنین بهره مندی از نقشه های آفلاین GPS ردیابی محل تاسیسات ویژگی برای تعیین ایمنی اطلاعات تماس و نقشه پوشش برای اطلاعات آب و هوا با کیفیت و تعداد گرده.

آندروید در iOS

بهترین از بقیه

Plant Nanny

اجازه دهید آن صورت, افزایش مصرف آب خود را دشوار است و بسیاری از ما وقت ندارم هر روز به فکر کردن در مورد چه مقدار آب ما در حال مصرف است. Plant Nanny cutest برنامه که در آن شما جمع آوری گیاه از یک نوزاد به طور کامل رشد کرده فقط با نوشیدن آب است. برنامه نرم افزار برای ارسال یادآوری زمانی که شما گیاه تشنه است, پیگیری پیشرفت خود را و مصرف آب فروشگاه گیاهان جدید و لوازم جانبی و یا در بخشی از quests سرگرم کننده است. آن ممکن است نگاه زیبا اما Plant Nanny‘s هدف — برای به دست آوردن همه ما نوشیدن بیشتر آب است و شایسته یک طراحی شده برای افزایش سلامتی خود را.

آندروید در iOS

گوگل بروید

خارج شدن به صورت روزانه خود را از هوای تازه و ورزش است که باید هر چه سن شما هستند — و در حال حاضر برنامه وجود دارد برای کمک به شما ایجاد انگیزه. کلیپ رفتن بزرگ — و — راه برای گرفتن بچه ها برای یک پیاده روی در پارک است اما به همان اندازه سرگرم کننده برای بزرگسالان است که فقط می خواهم به گرفتن اونا همه. با بیش از 500 گوگل برای جمع آوری این برنامه به شما امکان گرفتن گوگل در محله خود را با استفاده از واقعیت تقویت. کاوش در منطقه محلی خود را برای گرفتن تالار و کامل خود را Pokédex — از مشترک گوگل مانند راوی و Sneazel به نادر گوگل مانند Snorlax و Alakazam. رقابت در جنگ برجسته و کودکان و نوجوانان خواهد شد عشق خوش آمدید با دوستان برای گرفتن افسانه ای گوگل.

آندروید در iOS

جنگل

گاهی اوقات با قرار دادن تلفن خود را پایین و واقعا تمرکز بر روی آنچه که شما در حال انجام است کلیدی برای پربارتر روز. جنگل کمک می کند تا شما انجام درست آن — با آن فوق العاده زیبا و رنگارنگ رابط کاربری آن نوبت خود را متمرکز لحظات به یک جنگل زیبا. هر بار که شما با تمرکز بر روی یک کار برنامه گیاهان دانه و بیشتر به شما مقاومت در برابر وسوسه از تلفن خود را و به نوبه خود توجه خود را به کاری که در دست بیشتر درخت خود رشد می کند. با بیش از 30 گونه درخت را باز کند و طیف وسیعی از دستاوردهای شما می توانید با دوستان و خانواده و یا رقابت و به اشتراک گذاری خود را در جنگل در رسانه های اجتماعی. مشاهده دقیق ماهانه یا سالانه آمار و لینک برنامه های iOS با اپل بهداشت برای پیگیری خود را متمرکز زمان. شما حتی می توانید با صرف سکه به کاشت درختان واقعی بر روی زمین در همکاری با درخت-کاشت سازمان درختان برای آینده — چگونه است که برای سازنده است ؟

آندروید در iOS

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>