بهترین TV, Walmart معاملات برای ماه آوریل سال 2020: 4K تلویزیون QLED تلویزیون و تلویزیون های OLED

اگر یک خرده فروش است که می داند که چگونه به تخفیف یک تلویزیون آن خارج شده است. ما باور نمی کنید ؟ فقط سر را به وب سایت خود را. شما پیدا کنید حداقل دو ده در فروش. اما نه همه از این مدل ها مستحق خود را سخت به دست آورده پول نقد. برخی از آنها گم شده باید دارای ویژگی های, در حالی که دیگران باید با احتیاط بیشتر تجارت آف است که می تواند به اثبات می شود یک ناراحتی یک ماه یا دو پایین خط. خوشبختانه روندهای دیجیتال است که در اینجا برای کمک به: کارشناسان ما sifted از طریق خرده فروش آنلاین, فروشگاه, جدا کردن خوب از بد است. آنچه که ما در حال چپ با مجموعه ای از بهترین Walmart تلویزیون می پردازد.

بهترین TV, Walmart معامله در دسترس در حال حاضر ؟ 65 اینچ سامسونگ NU6900 تلویزیون 4K برای تنها $480 — پایین $320 از معمول 800 دلار است. چرا ؟ به دلیل آن را یکی از مهمترین گرد 4K تلویزیون در قفسه ارائه فوری به یک انتخاب بی پایان از بر روی تقاضا محتوا از طریق جریان خدمات مانند آمازون نخست تصویری و Netflix بکشد. نیز وجود دارد یک UHD موتور برای تبدیل غیر 4K Ultra HD محتوا به بالاتر 4K Ultra HD با وضوح و HDR10 که می توان بر استخراج جزئیات بیشتری از صحنه را در دست. همه این باعث می شود آن را یک مسابقه ساخته شده در بهشت به صورت متوسط نمایشگر است.

امروز بهترین Walmart تلویزیون معاملات

  • 43-اینچ TCL 4-سری 4K TV$220 (20 دلار)
  • 55 اینچ سامسونگ NU6900 4K TV350 دلار ($250 خاموش)
  • 55 اینچی Vizio M-سری QLED 4K TV$430 ($70 خاموش)
  • 65 اینچ سامسونگ NU6900 4K TV$480 ($70 خاموش)
  • 75 اینچ سامسونگ NU6900 4K TV830 دلار ($670 خاموش)
  • 55 اینچ ال جی C9 OLED 4K TV1500 دلار ($1,000 خاموش)

همه خارج شده تلویزیون معاملات ارزش آن را?

مطلقا نه. خارج شده و به سرزنش نیست ، خواهد بود که تولید کنندگان که بوسیله اسباب گردنده از subpar شیب. به یاد داشته باشید: اگر آن را بیش از حد خوب درست باشد, این احتمالا است. اما با خرید از طریق روندهای دیجیتال, شما می توانید بقیه مطمئن باشید که شما در حال گرفتن یک محصول است که ارزش یک محل در مرکز سرگرمی های خود را راه اندازی. کارشناسان ما بررسی هر معامله و تنها شامل کرم د لا کرم در هر نقطه قیمت می باشد. این به این معنی همه شما باید انجام دهید این است که تصمیم گیری در مورد اندازه صفحه نمایش و سپس انتخاب گران ترین تلویزیون است که متناسب با این لایحه (اما هنوز هم می افتد به بودجه شما) از لیست بالا.

چیز دیگری با توجه به ارزش این است که کیفیت تصویر. اگر شما از راحتی بیننده به دنبال یک تلویزیون به تماشای آخرین باید ببینید Netflix اصلی پس از کار و گاه به گاه فیلم در آخر هفته و به طور منظم LED TV ترفند را انجام دهد. پس از چیزی کمی بیشتر بالا پایان ؟ در نظر بگیرید یک OLED تلویزیون و یا یک QLED تلویزیون. آیا احساس تحت فشار به خرید اگر شما نمی بینم چیزی بالاتر نیست که خود را غلغلک دادن علاقه داشتن یا: ما همچنین گرد بهترین تلویزیون 4K معاملات OLED TV معاملات و QLED تلویزیون معاملات پیشرو خرده فروشان باید ارائه دهد. وجود دارد هیچ آسیبی در خرید ،

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر