بهترین دستگاه مخابره ترانزیستوری نرم افزار برای آندروید و iOS

اگر به تماشای کودکان و نوجوانان در غریبه چیزهایی که برقراری ارتباط از طریق دستگاه مخابره ترانزیستوری چپ شما

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399

اگر به تماشای کودکان و نوجوانان در غریبه چیزهایی که برقراری ارتباط از طریق دستگاه مخابره ترانزیستوری چپ شما آرزوی آن را هنوز هم 80s ما باید برخی از اخبار خوب است. دستگاه مخابره ترانزیستوری برنامه های همه را هیجان دستگاه مخابره ترانزیستوری چت برای گوشی های هوشمند خود را به شما اجازه می دهد به صحبت کردن با دوستان خود و ارسال آنها پیام ها و ترک های صوتی. البته آنها استفاده نمی واقعی دستگاه مخابره ترانزیستوری فرکانس — بنابراین شما نمی خواهد هر گونه دخالت — اما آنها هنوز جالبترین ترین راه یکپارچهسازی با سیستمعامل از صحبت کردن با دوستان خود. وجود دارد حتی برنامه های است که اجازه می دهد شما را به صحبت با کاربران در منطقه خود و در سراسر جهان.

Voxer دو راه و دستگاه مخابره ترانزیستوری هستند فقط تعداد کمی از گزینه های در دسترس است. به نوبه خود شما آندروید یا iOS دستگاه به دیجیتال دستگاه مخابره ترانزیستوری با ما دست برداشت مجموعه ای از بهترین برنامه های.

Zello

Zello یکی از شناخته شده ترین دستگاه مخابره ترانزیستوری برنامه های در بازار و آن را برای بسیاری از مردم رفتن به یک دستگاه مخابره ترانزیستوری تجربه. بخشی از دلیل که چرا آن را بسیار محبوب است که به دلیل قابلیت استفاده. آن را آسان به مخاطبین را وارد کنید و با ضربه زدن بر روی یک را نشان می دهد گزینه ای را برای بحث ها نمایش داده می شود جلو و مرکز. شما می توانید به طور مستقیم با افراد و یا شما می توانید ایجاد یک گروه کانال برای دوستان خود و یا کار گروه. اگر شما احساس به خصوص اجتماعی شما حتی می توانید پیوستن به یک متخصص کانال به چت در مورد موضوعات خاص از گربه ها به مناطق محلی. پیام های صوتی برگزار خواهد شد بلافاصله اگر برنامه باز است یا بازی بعد از طریق پست صوتی-سیستم مانند بنابراین شما می توانید انتخاب کنید تا پیام های خود را زمانی که مناسب است.

آن را ویژگی های بسته بندی شده و به روز شده است به کار با Twiins هوشمند را فشار دهید. شما همچنین می توانید ارسال پیام های متنی تصاویر و یا هشدار. یکی از ویژگی های مفید است که توانایی برای تنظیم سطح و حجم برای هر کاربر است که به خصوص مفید در گروه کانال مذاکرات با کسانی که به خصوص پر سر و صدا مردم است. برخی از مسائل وجود دارد. این کار نخواهد کرد اگر شما با استفاده از یک موبایل VPN و مشکل با برخی از باز کردن شبکه های Wi-Fi — اما در غیر این صورت بهترین گزینه در دسترس است.

آندروید در iOS

ProPTT2 تصویری Push-to-Talk

Push-to-talk صوتی یک چیز است اما push-to-talk تصویری کاملا دیگری است. ProPTT2 عالی walkie-talkie نرم افزار با توانایی انتقال تصویری انفجار به راحتی به عنوان صدا. شما می توانید چت در گروه و یا یک به یک و شما قادر به جستجو و پیوستن به گروه برای انواع منافع است. ما به خصوص علاقه ای که شانه خالی رنگ های روشن بسیاری از دیگر دستگاه مخابره ترانزیستوری, برنامه های, به جای امید بستن برای براق ویژگی های سبک. این پشتیبانی از انواع PTT دستگاه ها و سازمان دیده بان اپل و شما می توانید دسترسی های مختلف ویژگی های چت مانند زمان واقعی به اشتراک گذاری مکان. شما نیاز به ثبت نام برای استفاده از این برنامه ویژگی های به درستی و شما تنها به یک کانال به صورت رایگان, اما زمانی که شما ثبت نام برخی از دوستان شما باید به اندازه کافی برای رفتن به اطراف. آخرین به روز رسانی شامل پشتیبانی برای حالت. 30 روز تصویب به ویژگی های نرم افزار شما را به مجموعه ای $4.

آندروید در iOS

Voxer

ما عاشق walkie-talkie, برنامه, اما بیش از حد بسیاری از آنها را نمی نیز باید اتاق به صورت سنتی روش های پیام رسانی. اگر با استفاده از یک برنامه است که دستگاه مخابره ترانزیستوری قابلیت به نظر می رسد عجیب و غریب به شما شاید اتمام Voxer. آن را ساخته شده است بیشتر سنتی مانند پیام های فوری برنامه شامل رشته مشاهده متن چت و پشتیبانی برای ارسال تصاویر و یکی از تنها دستگاه مخابره ترانزیستوری برنامه به پایان به پایان رمزگذاری. متاسفانه هیچ گزینه ای برای پخش برای کانال های مانند Zello اما شما هنوز هم می تواند ایجاد گروه چت اگر شما نیاز به تماس با یک دسته از مردم در یک بار. آن را خالی از اشکال هر چند کاربران شکایت در مورد یک دسته از نسبتا اشکالات آزار دهنده است. هنوز آنها تمایل به نسبتا جزئی مانند دو اطلاعیه ها. اساسی دسترسی رایگان است اما شما نیاز به ارتقاء به یک حساب نرم افزار برای بهترین ویژگی های از جمله حالت هندزفری صدا-به-متن رونویسی توانایی به خاطر ارسال پیام و بیشتر. نرم افزار دسترسی به هزینه 4 دلار در ماه یا 30 دلار برای یک سال است.

آندروید در iOS

VoicePing

VoicePing نسبتا ساده برنامه — که به خاطر آن طراحی شده است در درجه اول برای کاربران کسب و کار. می توان آن را توسط هر کسی با یک دستگاه آندروید و یا iOS و آن را ساخته شده شبیه به یک سنتی نرم افزار پیام — اما بیشتر وجود دارد در اینجا از چت رابط برنامه. پیام های صوتی را می توان از هر گونه تماس در هر زمان — حتی با صفحه نمایش خاموش و گوشی قفل شده است و شما می توانید انتخاب کنید به چت یک به یک و یا انتخاب کنید تا به 200 تماس در یک گروه چت. ویژگی های پیشرفته اجازه می دهد تا شما را به پینگ مخاطبین خاص برای جلب توجه و یا کنترل یک چت گروهی با یک پیام SOS. همچنین با این نسخهها کار با هدست با دکمه PTT, و آن را بسیار مفید برای برخی از کاربران کسب و کار.

آندروید در iOS

Breakr

یکی از خالصتر نسخه از یک دستگاه مخابره ترانزیستوری برنامه Breakr خود را متعهد به صحبت کردن و دیگری بسیار کمی. آن را به عنوان آسان برای استفاده به عنوان شما می خواهم انتظار; نگه داشتن دکمه talk, و انتشار این دکمه برای ارسال پیام خود را. اما شیاطین در این جزئیات. نمی توانید صحبت کنید ؟ نوع پیام خود را و آن را به عنوان خوانده شده به گیرنده های خود را با Breakr متن-به-گفتار خدمات. وجود دارد یک voice changer اگر شما ترجیح می دهم به چت به صورت ناشناس (و یا فقط می گویند چیزی احمقانه robot voice) و 24 ساعته تاریخچه چت بدان معنی است که شما باید از دست ندهید یک پیام. جنبه های منفی? هیچ واقعی وجود دارد, متن گزینه چت و آن را در iOS-تنها بنابراین شما تنها محدود به چت به دوستان با اپل.

iOS

دو راه

بسیار ساده تر نرم افزار از برخی از دیگر مطالب موجود در این لیست دو طرفه است walkie-talkie برنامه انتخاب برای برونگرا. وجود دارد هیچ گزینه ای را انتخاب کنید و را انتخاب کنید تماس های فردی و شما نمی توانید به ارسال پیام های متنی و یا تصاویر. به جای آن شما می توانید انتخاب کنید جغرافیایی خاص منطقه (محلی یا ملی) و پخش به آن منطقه است. شما در حال باز پخش برنامه های خود را به صورت کاملا هر کس دیگری به شنیدن و پاسخ به. بنابراین نمی توان شگفت زده کرد زمانی که شما شروع به گرفتن پاسخ از مردم که شما نمی دانید. اگر شما عشق شروع گفتگو با غریبه ها و پس از آن این است یک راه عالی برای انجام این کار — و با تشکر از راه برنامه تنظیم شده است تا شما این کار را بدون هیچ گونه خطر از دور دادن جزئیات صمیمی از خودتان. خوشبختانه اگر شما می خواهید یک گفتگوی خصوصی شما می توانید سر به کلید از ویژگی های را انتخاب کنید و یک کانال برای چت در عوض. انتخاب بزرگ از کانال اعداد باید معنی شما نمی خواهد که برای به اشتراک گذاشتن با هر کس دیگری. وجود دارد گزارش برنامه کار نمی کند به درستی بر روی آندروید 9.0 پای و آندروید 10 اما اگر شما خاموش بهینه سازی باتری شما باید یک موضوع است.

آندروید در iOS

دستگاه مخابره ترانزیستوری — ارتباطات

لازم نیست تمام اضافی پیام رسانی گزینه های "گوش دادن بعد" پیام و یا لیست دوستان? سپس دستگاه مخابره ترانزیستوری است مینیمالیستی برنامه برای شما می باشد. آن را به یک دستگاه مخابره ترانزیستوری برنامه بوت آن را کلید خود را انتخاب فرکانس و شما از بین برود. وجود دارد بدون ورود به یک حساب کاربری است که باعث می شود آن را ایده آل برای هر کسی که فقط می خواهد برای دانلود و رفتن و همه شما باید انجام دهید این است باز کردن برنامه و شروع به صحبت کردن. آن را به یک طراحی زیبا بیش از حد با یک رابط است که شبیه به سبک قدیمی پلاستیکی دستگاه مخابره فیلم ناطق. اما از آنجا که مینیمالیسم وجود دارد کمی به برنامه خارج از آشکار است. شما می توانید گوش دادن به فرکانس های مختلف و تغییر رنگ پس زمینه اما این در مورد آن. آن را نیز تنها در دسترس در iOS — هر چند وجود یک وب سایت نسخه که ما نمی تواند به کار. هنوز هم آن را به یک برنامه سرگرم کننده کوچک اگر شما به دنبال چیزی بدون همان سطح از تعهد به عنوان برنامه های دیگر.

iOS

Walkietooth

در اینجا یکی که کمی متفاوت از بقیه است. در حالی که برنامه های دیگر در حال دستبند خود نیاز به یک اتصال داده Walkietooth با استفاده از انواع اتصالات دیگر به جای استفاده از یک دستگاه به دستگاه اتصال با بلوتوث و یا Wi-Fi یا اتصال مستقیم از طریق یک شبکه Wi-Fi. شما می توانید به اشتراک گذاری صدای اتصال یا دست انداز این جریان تا به ویدئو. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک فرد علاوه بر این به یک دستگاه مخابره ترانزیستوری, برنامه, اما این به معنی یک دستگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک مانیتور کودک اگر شما شدیدا به دستگاه مخابره فیلم ناطق. در حالی که بلوتوث و گزینه های دیگر نمی تواند به خوبی در خانه و یا منطقه شهری آن می تواند یک انتخاب خوب برای موتورسواران در جاده ها اگر هیچ داده های تلفن همراه اما کمی برای جلوگیری از اتصال بلوتوث است. قطعا یک انتخاب تو رفتگی در دیوار, اما یکی که با توجه به ارزش اگر شما مناسب به مخاطبان هدف. متاسفانه برای آی فون و دوستداران آن اندروید-تنها.

اندروید

HeyTell

موجود در iOS و آندروید HeyTell خوب کراس پلت فرم گزینه ای برای تماس با طیف گسترده ای از دوستان. بر خلاف بسیاری از دیگر دستگاه مخابره ترانزیستوری, برنامه HeyTell همراه با Facebook اتصال پس از آن می توانید با استفاده از مشخصات خود را به لینک های شما به دوستان در حال حاضر بر روی پلت فرم ساخت آن را بسیار آسان برای دریافت و در حال اجرا در این سرویس نیز وجود دارد هیچ کمبود امنیت با تشکر HeyTell سه لایه سیستم حفظ حریم خصوصی. وجود دارد یک voice changer اگر شما ترجیح می دهم بیشتر ناشناس و برنامه ادعا می کند به استفاده کمتر از داده ها از یک ایمیل. این یک برنامه قدیمی و به روز شده است نیست پس 2016. اما آن را هنوز هم مقدار زیادی از ویژگی های حتی اگر کاملا چند وجود دارد هشدارهای به مطمئن شوید که آنها کار می کنند. این همه دقیق در برنامه صفحات بنابراین مطمئن شوید برای بررسی وجود دارد اگر شما با داشتن مسائل مربوط به — آن را به ویژه چیز خوب پیدا کنم که توضیح می دهد که چرا آن را بیشتر پایین لیست.

آندروید در iOS

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب