صدا روی پروتکل اینترنت یا VoIP است یک جایگزین مردمی برای خطوط ثابت به خصوص در دنیای کسب و کار. ارائه دهندگان VoIP ارائه تلفن دیجیتال خدمات است که تکیه بر اینترنت برای تماس صوتی و تصویری. مهمترین مزایای استفاده از VoIP می باشد که شما می توانید تماس های از راه دور در یک قیمت بسیار مقرون به صرفه و بهره مندی از یک اتصال سریع تر در مقایسه با سنتی تلفن ثابت.

یک سرویس VoIP است که با توجه به ارزش اگر شما برای اجرای کسب و کار کوچک و یا یک مقدار زیادی از تماس های تلفنی بین المللی اما در مقایسه های مختلف ارائه دهندگان VoIP می توان به چالش کشیدن اگر شما آشنایی با این فن آوری است. ما به نسبت های مختلف خدمات VoIP برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین ارائه دهنده متناسب با نیاز شما.

بهترین خدمات VoIP در یک نگاه:

RingCentral

RingCentral
RingCentral

RingCentral کالیفرنیا مبتنی بر VoIP شرکت با دفاتر واقع در سراسر جهان است. شبکه خود را ستون فقرات نیز ساکن در ایالات متحده, اما شما نباید تجربه هر گونه افزایش تاخیر به دلیل شرکت در محل اوليه. این یکی از خوبی بررسی خدمات VoIP ارائه قیمت است که آن را به شدت رقابتی با معاصران.

RingCentral است به خصوص به خوبی مناسب برای کسب و کار متوسط با تمام ویژگی های مفید است که یک کسب و کار نیاز دارد. این شامل نامحدود تماس های صوتی و کنفرانس شماره تلفن رایگان و پشتیبانی به مدت 20 کاربران در پایین ترین قیمت در نظر دارد. قیمت بالاتر برنامه اضافه کردن فکس اینترنت نامحدود, کاربران, ویدیو کنفرانس, اتوماتیک, ضبط تماس و بسیاری دیگر از ویژگی های مفید است.

RingCentral ادعا می کند که مشتریان خود را می توانید کار با این سرویس در “ساعت نه روز.” حتی اگر این خصوص امیدوار برآورد وجود دارد هیچ انکار که این شرکت با بسیاری از عمل اتصال با شرکت های VoIP خدمات آنها نیاز دارند و آن را یک توصیه آسان است.

شروع قیمت 30 دلار به ازای هر کاربر در هر ماه برای “ملزومات” بسته و به 60 دلار برای هر کاربر در هر ماه به صورت “نهایی” بسته است. پرداخت سالانه خالص شما همچنین می توانید تخفیف در قیمت آن.

GoToConnect

LogMeIn

GoToConnect رویکرد است به خصوص دوستانه به کسب و کارهای کوچک ارائه خدمات صوتی که از نامحدود استفاده کنید که به معنی هیچ هزینه اضافی برای حداکثر استفاده ماهانه. آن را نیز در دسترس در قیمت پنج ردیف بنابراین کسب و کار می تواند در مقیاس خدمات به عنوان مورد نیاز است.

GoToConnect قبلا کلمات بیهوده و احمقانه, صدا, لیست تمام ویژگی های شما می توانید مانند تماس مسیریابی شماره تلفن پسوند مجازی صوتی مجازی فکس به اشتراک گذاری صفحه نمایش و بیشتر. وجود دارد حتی بیشتر ویژگی های خاص منحصر به فرد برای کسب و کار مدرن شرایطی مانند نظارت بر تماس که اجازه می دهد تا یک سرپرست به استراق سمع در مکالمات و بحث به عامل مناسب برای مراکز تماس. Hot desking سوئیچ ها برای میز های مختلف و یا دستگاه های در تملق گفتن در حرکت سازمان است.

در نهایت قیمت گذاری بسیار مناسب است. این سرویس هزینه 20 دلار در هر کاربر در هر ماه هنگامی که کسب و کار باید 50 یا بیشتر در این طرح است. این افزایش قیمت برای هر کاربر به تعداد کاربران قطره, هزینه 30 دلار برای هر کاربر در هر ماه برای یک تا چهار کاربران است.

8×8

8x8 VoIP Service
8×8

8×8 ارائه می دهد برنامه های که در حال بزرگ مناسب برای کوچک و اواسط اندازه شرکت. بسته های ارائه بسیاری از ویژگی های است که ما در حال حاضر مورد بحث مانند تماس نامحدود خودکار مسئولین تماس هوشمند تماس مسیریابی و سازگاری همراه است که شامل گزینه های برای کسب و کار پیام کوتاه.

اما 8×8 همچنین می افزاید: ادغام با Salesforce, Zendesk و Netsuite. این یک مزیت بزرگ برای کسب و کار است که به طور فعال با استفاده از CRM سیستم عامل برای جمع آوری و سازماندهی داده های خود را. اگر CRM است که به ویژه مهم است به این مرحله از کسب و کار شما 8×8 می تواند بهترین گزینه برای شما است.

یک حرکت نزولی به یاد داشته باشید که برخی از ویژگی های مفید مانند ضبط تماس ها قفل شده در پشت بسته های گران تر. این شرکت ترجیح میدهد اگر شما رسمی, نقل قول, اما هزینه های تمایل به محدوده بین 12 دلار و 45 دلار برای هر کاربر در هر ماه.

Verizon کسب و کار صوتی دیجیتال

Person on a phone call at a desk
برکلی ارتباطات/Unsplash

اگر کسب و کار شما همچنان به رشد می کنند و شما می خواهید یک بزرگتر خدمات است که caters به طور خاص برای حرفه ای خود را نیاز دارد Verizon است که در اینجا برای کمک به.

به طور معمول شناخته شده برای آن سرویس های بی سیم ورایزون نیز فراهم می کند قابلیت VoIP پلت فرم طراحی شده برای رشد و شرکت های بزرگتر. وجود دارد مقدار زیادی از ویژگی های استاندارد مانند برگزاری, منتظر, انتظار, تماس, نقل و انتقالات, و ورودی caller ID. این همچنین شامل ویژگی های پیشرفته مانند چندین گزینه های نظارت صوتی به خدمات ایمیل و پورتال های آنلاین است که مدیران آن متخصصان و عوامل می توانید استفاده برای کنترل خدمات.

علاوه بر این مجموعه ای از تلفن همراه ویژگی های اجازه می دهد تا شما را به فعالیت بیشتر همه چیز را از دستگاه های تلفن همراه را قادر می سازد شما را به سوئیچ از دسکتاپ مشتری به عنوان مورد نیاز است. اگر دفتر شما نیاز به پایین به زمین سخت افزار و سپس Verizon نیز ارائه می دهد فروش مستقیم از تلفن های همراه و دستگاه های تلفن است که سازگار با خدمات خود را.

بسته شروع 1-10 خطوط VoIP 35 $در هر ماه. قیمت ماهانه کاهش می یابد به عنوان تعداد خطوط بالا می رود. با توجه به چاپ خوب در پایین وب سایت خود را Verizon تنها تضمین چنین قیمت گذاری تحت هر سال طولانی خودکار تمدید قرارداد, پس از آن ممکن است شامل برخی از تعهد دراز مدت. و حتی پس از آن تبلیغاتی قیمت گذاری خواهد شد تا پس از اولین اولیه قرارداد به پایان می رسد.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو